Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Śląsk wygrywa

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W sobotnim spotkaniu piłkarze Śląska Wrocław pokonali GKS Bełchatów. Zwycięska bramka padła w 93 minucie.

Wrocławianie wygrali 2:1, choć na zwycięskiego gola kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Oporowskiej musieli poczekać aż do 93 minuty. Gospodarze na początku spotkania zostali zepchnięci do defensywy przez dobrze atakujących i broniących się bełchatowian. Jednak przewaga GKS Bełchatów malała z minuty na minutę. Pomimo straty w wyniku kontuzji Vuka Sotirovica w 28 minucie, Śląsk przejął inicjatywę pod koniec pierwszej połowy, co udokumentował zdobyciem bramki w 41. minucie meczu przez Tomasza Szewczuka. Po przerwie wrocławianie chcieli powiększyć prowadzenie, ale gola strzelili goście. W 70. minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Łukasza Gargułę piłkę wpakował do bramki głową Michał Drzymont . Wydawało się, że goście utrzymają remis do końca spotkania, jednak w 93. minucie meczu strzałem na wagę trzech punktów popisał się Tomasz Szewczuk i ostatecznie Śląsk wygrał 2:1