Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Projektowanie stron WWW i rebranding

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Tworzenie stron internetowych to jedno z najważniejszych założeń. W końcu każda firma (nawet agencja reklamowa, która oferuje m.in. tworzenie sklepów internetowych) musi pokazać się z jak najlepszej strony. Tworzenie stron WWW, jak również rebranding, to dwa tematy, które się wzajemnie przenikają. Co należy dokładnie wiedzieć na ten temat?
Projektowanie stron WWW i rebranding

Projektowanie stron WWW i rebranding
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Projektowanie stron a ruch i sprzedaż

Rebranding jest działaniem, które trzeba wdrożyć, jeżeli widać, iż spadł ruch na stronie, jak również ewentualnie sprzedaż. To fakt, że projektowanie stron zostało wykonane w sposób prawidłowy, ale jednak coś jest nie tak. Jeżeli ktoś zauważa u siebie taką tendencję spadkową, koniecznie powinien dążyć do wyjaśnień - dlaczego? Całkiem możliwe, że to właśnie witryna WWW okaże się winowajcą. Jednak nie trzeba się obawiać, ponieważ rebranding może doprowadzić do zmiany tej tendencji. Klienci na nowo zaczną przychodzić do danej firmy, widząc korzystne zmiany m.in. na stronie firmowej.

Tworzenie stron a grupa docelowa

Nie ma się co oszukiwać, ale bardzo ważne jest to, aby projektowanie stron internetowych skupiało się dookoła danej grupy odbiorców. Kancelaria prawnicza ma przyciągać osoby potrzebujące fachowej pomocy prawnej. Kluby dla dzieci dedykowane są dla rodziców i dla ich pociech. Warsztaty samochodowe kierują swoją ofertę do wszystkich kierowców. Jednak czasem jest wręcz odwrotnie, co też odbija się na spadku sprzedaży. Rebranding jest w stanie sprawić, że dana strona internetowa na nowo zaczyna przyciągać do siebie odpowiednią grupę docelową.

Brak spójności w wizerunku marki

Profesjonalne strony internetowe Kraków to te, gdzie każdy element jest na swoim miejscu - co też świadczy o spójności w wizerunku marki. Niestety, ale nie zawsze tak jest. Rebranding sprawi, że wszystko zostanie uporządkowane - również włączając w to logo danej firmy, grafiki, czy nawet zdjęcia. Dzięki temu każdy potencjalny klient będzie wiedział, że ma do czynienia z profesjonalistami w danej branży, którzy zasługują na jego uwagę.

 


MKo © 2007 - 2024 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Piątek 21 czerwca 2024
Imieniny
Alicji, Alojzego, Rudolfa

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl