Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Sztuczne i naturalne feromony - porównanie

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Stosowanie feromonów to coraz bardziej popularny sposób na uwodzenie. Wynika to z faktu, że substancje te wykazują się niezwykłą skutecznością podczas nawiązywania relacji damsko – męskich. Jeżeli masz problem na przykład w postaci blokady podczas kontaktu z osobą, będącą obiektem Twoich zainteresowań miłosnych, niewątpliwie są one rozwiązaniem odpowiednim dla Ciebie. Mogą bowiem znacznie ułatwić Ci zbliżenie się do drugiego człowieka, które w zależności od Twoich odczuć może nawet zaowocować długą i intensywną relacją.
Sztuczne i naturalne feromony - porównanie

Czym są feromony?

Feromony to związki chemiczne niewyczuwalne dla ludzkiego węchu, które jednocześnie są przez niego przyswajane. Rezultatem tego jest mocny wpływ na podświadomość drugiego człowieka, który przejawia się poprzez jego wzmożone zainteresowanie osobą, która wydziela te substancje. Naturalne feromony ludzkie nie zostały jeszcze do końca poznane, choć pojawiło się już kilka prac naukowych, udowadniających ich istnienie.

Najbardziej znane jest badanie przeprowadzone przez amerykańską doktor psychologii Marthę McClintock, która wraz ze swoim zespołem opisała związek pomiędzy cyklem miesiączkowym kobiet a wydzielanymi przez nie dwoma feromonami. Ta sama badaczka dowiodła również obecności w oddechu oraz pocie mężczyzn co najmniej dwóch związków bezpośrednio wpływających na podświadomość płci przeciwnej. Naturalne feromony damskie opierają się przede wszystkim na działaniu estratetraenolu, który podnosi atrakcyjność kobiet w oczach mężczyzn.

Z kolei związek, który w relacjach damsko – męskich działa na korzyść płci męskiej to androstadienon, który obecny jest między innymi w pocie. Kiedy tylko pojawiły się pierwsze naukowe wzmianki o obecności w ludzkich organizmach naturalnych związków chemicznych zwiększających atrakcyjność, zaczęto zastanawiać się nad sposobami wytworzenia tego rodzaju substancji w sposób przemysłowy.

Na chwilę obecną firmy produkujące sztuczne feromony w dużej części nie spełniają oczekiwań kupujących. Wyjątkiem jest marka Pherostrong, która do produkcji wykorzystuje stężone, skuteczne związki chemiczne, takie jak kopuliny, czy androsteron. Producent ten oferuje najwyższą jakość produktów w najniższej cenie. Setki pozytywnych opinii wyrażonych przez klientów niewątpliwie stanowią gwarancję satysfakcji.

W jaki sposób skutecznie wykorzystywać feromony?

Generalnie rzecz ujmując, każdorazowo powinno się stosować maksymalnie dwie krople lub psiknięcia feromonu. Nie należy przesadzać z ilością stosowanych substancji tego rodzaju, ponieważ może to przynieść zgoła odmienny skutek od oczekiwanego. Warto pamiętać o tym, że na ubraniach feromony mogą utrzymywać się nawet do kilku dni, co jest argumentem przemawiającym za tym, że nie warto stosować dodatkowych dawek.

Sztuczne feromony zazwyczaj aplikuje się bezpośrednio na skórę. Ich efekt utrzymuje się około 6 godzin, a sposób aplikacji jest zależny od rodzaju i konsystencji danej substancji. Feromon w postaci koncentratu należy wetrzeć bezpośrednio w skórę w okolicach szyi, nadgarstków, uszu, ust, a także nosa, co pozwoli na łatwiejsze rozprzestrzenianie się związku razem z wydychanym powietrzem. Jeżeli zakupimy feromony w postaci perfum, wystarczy ich użyć jak zwykłego pachnidła.

Sztuczne feromony to substancje chemiczne, które mogą znacznie popchnąć do przodu intymne relacje międzyludzkie. Receptury stosowane przez firmę Pherostrong są jednymi z najlepszych, jakie można znaleźć na polskim rynku. Ich skuteczność jest potwierdzona badaniami i testami, a zastosowanie jest łatwe i przede wszystkim skuteczne. Dzięki tym związkom chemicznym możesz osiągnąć to, czego pragniesz na gruncie miłosnym w zamian za stosunkowo niewielką cenę.


MRo © 2007 - 2024 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Sobota 13 kwietnia 2024
Imieniny
Artemona, Justyny, Przemysławy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl