Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Centrum dietetyczne Ziemowita

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Szczupła sylwetka to nie tylko atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie, to również zdrowie całego organizmu. Nic więc dziwnego, że obecnie coraz więcej osób podejmuje decyzję o przejściu na dietę po to, by pozbyć się nadmiaru kilogramów. Niestety, ich starania nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty. Na szczęście, nie musi tak być.
Centrum dietetyczne Ziemowita

Centrum dietetyczne Ziemowita
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Odchudzanie nie oznacza głodówki

Większość z nas ma nieco błędne pojęcie o odchudzaniu. Uważamy, że aby pozbyć się nadmiaru kilogramów trzeba drastycznie ograniczyć ilość spożywanego jedzenia oraz wyeliminować z diety większość produktów. To poważny błąd, który nie tylko utrudni nam utratę wagi, ale również może mieć katastrofalny wpływ na nasze zdrowie. Restrykcyjna, eliminacyjna dieta sprawia bowiem, że nasz organizm nie otrzymuje wszystkich potrzebnych mu do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych. Co więcej, taki sposób odchudzania dodatkowo spowalnia przemianę materii, przez co po zakończeniu głodówki może grozić nam powrót wagi, co znane jest jako "efekt jo-jo". Jak tego uniknąć i odchudzać się zdrowo? Rozwiązaniem może być pomoc w odchudzaniu oferowana przez dobrego dietetyka.

Ze wsparciem łatwiej

Jeśli zależy nam na tym by kilogramy gubić w sposób bezpieczny dla swojego organizmu a jednocześnie skuteczny warto zadbać o prawidłowo rozpisaną dietę dopasowaną do naszego wieku, płci, stylu życia i stanu zdrowia. Nie da się ukryć, że samodzielne jej stworzenie to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w przypadku, gdy nie posiadamy wiedzy na ten temat. W takiej sytuacji warto zwrócić się po pomoc w odchudzaniu.
Jednym z miejsc, w których możemy jej poszukiwać jest bez wątpienia Centrum Dietetyczne Ziemowita. Usługi specjalistów tego centrum to wsparciedieta ułożona tak, by tracąc na wadze wciąż dbać o dostarczanie naszemu organizmowi cennych substancji.


Na Ziemowita możemy liczyć na konsultacje indywidualne z doświadczonymi specjalistami z zakresu dietetyki. Dzięki temu odchudzanie ma znacznie większe szanse powodzenia a my zyskujemy pewność, że w walce o idealną sylwetkę nie zaszkodzimy swojemu zdrowiu.
Warto dodać, że Centrum Dietetyczne Ziemowita współpracuje również z lekarzami innych specjalności, dzięki czemu jest w stanie udzielić wsparcia również osobom, które oprócz nadwagi zmagają się także z innymi problemami zdrowotnymi.

Podsumowując, walka o idealną, szczupłą sylwetkę to nie ograniczanie posiłków a stosowanie mądrej, przemyślanej diety. Warto więc skorzystać z profesjonalnej diety i wsparcia, które zapewni nam dobre efekty i bezpieczeństwo.

Artykuł powstał we wspołpracy z Centrum Dietetycznym Ziemowita (http://ziemowita.dobrydietetyk.pl)


MRo © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Piątek 7 października 2022
Imieniny
Krystyna, Marii, Marka

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości