Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Pacjent wypadł z okna

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W poniedziałek z okna Akademickiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Borowskiej wypadł pacjent. 39-letni mężczyzna zmarł na miejscu.
Pacjent wypadł z okna
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pacjent wypadł z okna
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. Mężczyzna wypadł z okna na piątym piętrze szpitala. Pomimo natychmiastowej reanimacji nie dało się go uratować.

Policja i prokuratura badają przyczyny wypadku. Na razie nie ustalono, czy był to nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo. Nie ujawniono także jeszcze informacji na jakim oddziale przebywał pacjent i na co się leczył. Wiadomo, że na piątym piętrze znajduje się onkologia.

W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących tego wypadku. Wszyscy współczują rodzinie zmarłego i  zastanawiają się jak mogło dojść do tragedii.


DB, bomo © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Czwartek 6 października 2022
Imieniny
Artura, Fryderyki, Petry

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości