Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 76 informacji. Wszystkie poniżej.

Tutaj Dzień Dziecka trwa sześć dni »
Tekst opublikowany 2015-05-29, opracowanie otomedia.pl
Labirynty, łamigłówki i interaktywne instalacje czekają na rodziny, które w najbliższe dni odwiedzą Magnolia Park. Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku z okazji Dnia Dziecka zaprasza do udziału w rodzinnych szaradach. Zabawa potrwa aż sześć dni.
Zdjęć: 2  

Sukces uczniów w USA »
Tekst opublikowany 2015-05-29, opracowanie otomedia.pl
Sukces wrocławskich uczniów na Światowej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination w Stanach Zjednoczonych.
Zdjęć: 1  

Bajkowe samoloty w Bielanach Wrocławskich »
Tekst opublikowany 2015-05-29, opracowanie otomedia.pl
Lot nurkujący czy korkociąg – która z technik pozwoli uzyskać więcej punktów w grze? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które w najbliższy weekend odwiedzą Park Handlowy Auchan Bielany.
Zdjęć: 1  

Justin Cusack i Wasp Summer w Obornikach Śląskich »
Tekst opublikowany 2015-05-29, opracowanie otomedia.pl
Dwoje świetnych songwriterów na wspólnej trasie po Polsce! Justin Cusack z Australii i Wasp Summer z Berlina wystąpią w czerwcu m.in. w Obornikach Śląskich.
Zdjęć: 2  

Bulwar Staromiejski nową atrakcją Wrocławia »
Tekst opublikowany 2015-05-28, opracowanie otomedia.pl
i2 Development S.A. przedstawiła plany zagospodarowania ponad 2,5 hektarowego terenu w ścisłym centrum Wrocławia. 14 budynków, w większości odrestaurowanych zabytków deweloper przeznaczy na cele mieszkaniowe i komercyjne.
Zdjęć: 9  

Koncert Hawdalowy »
Tekst opublikowany 2015-05-27, opracowanie otomedia.pl
O żydowskim muzykancie, o złotym i srebrnym weselu, o tym, że miasto Tokaj nie słynie jedynie z wina – to tylko niektóre muzyczne opowieści, którymi uraczą nas klezmerzy z VESZPRÉMER KLEZMER BAND.
Zdjęć: 2  

Dziennikarze postrzelali »
Tekst opublikowany 2015-05-27, opracowanie NiWa
Po raz XXXIV we Wrocławiu rozegrano mistrzostwa dziennikarzy w strzelectwie. Był to zarazem VI memoriał red. Stanisława Łapety, jednego z pomysłodawców zawodów, które po latach zmieniły charakter, stając się imprezą otwartą.
Zdjęć: 11  

Wybory na mapie »
Tekst opublikowany 2015-05-26, opracowanie wyborynamapie.pl
Wizualizacja wyników II tury wyborów prezydenckich z podziałem na powiaty.
Zdjęć: 2  

Rozpoznajesz tego mężczyznę – zadzwoń! »
Tekst opublikowany 2015-05-25, opracowanie pol
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z I Komisariatu Policji w Jeleniej Górze prowadzą sprawę mającą na celu ustalenie tożsamości szczątek ludzkich znalezionych 14 maja 2010 roku na terenie posesji przy ul. Krzywoustego w Jeleniej Górze.
Zdjęć: 1  

Już 54 kierowców straciło na Dolnym Śląsku prawo jazdy »
Tekst opublikowany 2015-05-25, opracowanie pol
W związku z nowelizacją przepisów, w szczególności dotyczących stosowania się do ograniczeń prędkości na terenie zabudowanym, czy też przewożenia pojazdami dopuszczalnej liczby pasażerów, od dnia, gdy nowe przepisy weszły w życie, czyli od 18 do 22 maja 2015 r., na Dolnym Śląsku prawo jazdy straciło już 54 kierowców. Kilku kolejnych odpowie też za przestępstwo, jakim obecnie jest kierowanie pojazdem pomimo wcześniejszego cofnięcia uprawnień decyzją starosty.

II edycja Sky Tower Run 2015 »
Tekst opublikowany 2015-05-24, opracowanie otomedia.pl
Znamy zwycięzców biegu na najwyższy budynek w Polsce, Sky Tower we Wrocławiu. Zapisanych na bieg zostało751 osób –119 kobiet i 632 mężczyzn.
Zdjęć: 9  

Spotkanie z Markiem Krajewskim »
Tekst opublikowany 2015-05-22, opracowanie otomedia.pl
Zapraszamy na spotkanie z Markiem Krajewskim – autorem powieści KONIEC ŚWAIAT W BRESLAU, której adaptację wystawiła we Wrocławskim Teatrze Współczesnym Agnieszka Olsten. Jest to pierwsza realizacja teatralna prozy tego autora.
Zdjęć: 1  

Wczoraj i dziś – wielka przemiana fabryki papieru »
Tekst opublikowany 2015-05-22, opracowanie otomedia.pl
Wybudowana ponad 100 lat temu papiernia do niedawna była bardzo zaniedbana i daleko jej było do lat świetności. Dzisiaj – po zrealizowaniu w niej loftów – odzyskała swój urok i przypomina o bogatej historii miejsca.
Zdjęć: 6  

Hatbreakers, No Dick In The Village i Rooster  »
Tekst opublikowany 2015-05-22, opracowanie otomedia.pl
Koncert we Wrocławiu już 23 maja, gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Zalewski, zwycięzca przeglądu zagra na Life Festiwal Oświęcim 2015.
Zdjęć: 1  

Brave Kids 2015. Jakie grupy zobaczymy we Wrocławiu? »
Tekst opublikowany 2015-05-22, opracowanie otomedia.pl
Tancerze z Rio de Janeiro, artyści z Buriacji i Ukrainy oraz aktorzy ze Słowacji. Już za miesiąc do Wrocławia przyjadą grupy artystyczne uczestniczące w 6. edycji projektu Brave Kids.
Zdjęć: 2  

Muzyka Pierre'a Henry'ego i Biała Noc z Kinem Dźwięku  »
Tekst opublikowany 2015-05-22, opracowanie otomedia.pl
Zapraszamy do udziału w niezwykłych wydarzeniach ostatniego dnia festiwalu Musica Electronica Nova.
Zdjęć: 2  

3 kroki do szczupłej sylwetki dla zapracowanych - zrób to sama! »
Tekst opublikowany 2015-05-20, opracowanie MR
Natłok codziennych obowiązków, stres, lenistwo czy zmęczenie powodują, że przestajemy o siebie dbać. Konsekwencją tego są nadmierne kilogramy i złe samopoczucie. Poznaj 3 proste kroki dla osób zapracowanych, które chcą schudnąć. Do lata coraz bliżej!
Zdjęć: 1  

2 miejsce PWR Racing Team w Formula SAE Michigan »
Tekst opublikowany 2015-05-19, opracowanie Magdalena Klimek
2 miejsce w Powertrain Development i 9 miejsce w klasyfikacji generalnej wśród 120 zespołów z całego świata. PWR Racing Team wrócił do Polski z dwoma pucharami.
Zdjęć: 7  

Na Politechnice zaginęli dziennikarze »
Tekst opublikowany 2015-05-19, opracowanie pwr
Casting do słuchowiska radiowego niespodziewanie zamienił się w chaotyczny wyścig z czasem. Radio milknie, dziennikarze znikają zostawiając za sobą wskazówki, a Wy macie tylko 240 minut na ich odnalezienie...
Zdjęć: 1  

Joanna Czarnecka zostaje w Ślęzie Wrocław »
Tekst opublikowany 2015-05-19, opracowanie pw
1 KS Ślęza kompletuje skład drużyny koszykarek na sezon 2015/2016 w Tauron Basket Lidze Kobiet. Kierownictwo klubu doszło do porozumienia z Joanną Czarnecką, która podpisała nowy kontrakt i we Wrocławiu spędzi kolejny rok.
Zdjęć: 2  

Sukces wyprzedaży na Grabiszynku »
Tekst opublikowany 2015-05-18, opracowanie Joanna Ryłko, WCS
Wzdłuż ulic Pionierskiej i Żeglarskiej odbyła się IV edycja wyprzedaży garażowo-strychowo-piwnicznej. Dopisywały zarówno pogoda, liczba wystawców, jak i kupujących.
Zdjęć: 4  

Dzień Dziecka w Toys”R”Us »
Tekst opublikowany 2015-05-18, opracowanie otomedia.pl
Świętowanie Dnia Dziecka w sklepach Toys”R”Us rozpocznie się 22 maja, a tydzień później w weekend 30-31 maja na dzieciaki czekać będzie moc atrakcji.
Zdjęć: 2  

Poznaj duszę gór »
Tekst opublikowany 2015-05-18, opracowanie otomedia.pl
Monika Witkowska ukazuje w swojej książce to, co w górskich plenerach ujmuje każdego podróżnika. Najnowsza książka „Góry z duszą“ wydawana pod marką National Geographic ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Burda Książki.
Zdjęć: 1  

Trzy nowe inwestycje Rafin Developer  »
Tekst opublikowany 2015-05-18, opracowanie otomedia.pl
Firma Rafin Developer, jeden z największych deweloperów na Dolnym Śląsku, planuje nowe inwestycje we Wrocławiu i jego najbliższych okolicach.
Zdjęć: 1  

Generalnie dramat - wernisaż muralu kolektywu DWA ZETA »
Tekst opublikowany 2015-05-18, opracowanie otomedia.pl
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Teatr Polski we Wrocławiu i BWA Wrocław - Galerie Sztuki Współczesnej zapraszają na wernisaż muralu kolektywu DWA ZETA.
Zdjęć: 2  

Hiszpańska marka w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2015-05-18, opracowanie otomedia.pl
Takiego sklepu jeszcze nie było, nie tylko we Wrocławiu, ale również w całym regionie. Marka Décimas otworzyła swój salon sportowy w Magnolia Park. Klienci znajdą w nim odzież, obuwie i akcesoria.
Zdjęć: 3  

113 lat komunikacji miejskiej »
Tekst opublikowany 2015-05-18, opracowanie mpk
Podczas obrony Festung Breslau wagony tramwajowe były elementami barykad. Po wojnie wywożono w nich gruz. Służyły jako mobilne punkty medyczne, kioski, księgarnie, apteki, a nawet żłobki.
Zdjęć: 2  

Wrocławianin Jarosław Marszewski nagrodzony »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie otomedia.pl
W Krakowie odbyła się uroczysta gala i ogłoszenie wyników konkursu SCRIPT PRO 2015 organizowanego przez Szkołę Wajdy i festiwal PKO Off Camera. Nagrodę Główną zdobył scenariusz „Red planet white flag” autorstwa Jarosława Marszewskiego.
Zdjęć: 2  

Beata wzięła auto za PIT-a »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie um
Zakończyło się losowanie w ramach drugiej edycji kampanii "Rozlicz PIT we Wrocławiu - korzystaj ze swoich pieniędzy".
Zdjęć: 2  

Politechnika będzie miała nową halę sportową »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie otomedia.pl
Nowa hala sportowo-rekreacyjna powstanie na Politechnice Wrocławskiej. Uczelnia ogłosiła przetarg na budowę obiektu, który ma stanąć przy ul. Chełmońskiego 12. Budowa ma się zakończyć w sierpniu 2016 r.
Zdjęć: 2  

Rodzinny maj i czerwiec we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie otomedia.pl
Niemal 300 wydarzeń i blisko 1500 bezpłatnych miejsc warsztatowych przygotowanych specjalnie z myślą o rodzicach i dzieciach oraz cztery pikniki rodzinne na Wyspie Słodowej to tegoroczny Miesiąc Rodziny w pigułce.
Zdjęć: 2  

Ślęza zdobywcą Pucharu Polski okręgu wrocławskiego »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie 1 KS Ślęza Wrocław
Piłkarze Ślęzy pokonali po rzutach karnych Foto-Higienę Gać w finale Pucharu Polski okręgu wrocławskiego. To pierwsze takie trofeum w historii klubu.
Zdjęć: 14  

Sky Tower Run 2015 – również bieg charytatywny »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie otomedia.pl
Ważnym elementem tegorocznej edycji Sky Tower Run 2015 jest bieg charytatywny, zorganizowany z myślą o podopiecznych Fundacji „Na Ratunek”.
Zdjęć: 1  

Pepco i Idunn Naturals w CH Borek  »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie otomedia.pl
Do grona najemców Centrum Handlowego Borek dołączyły marki Pepco oraz Idunn Naturals. Nowy sklep i drogeria otworzą się we wrocławskim centrum już w najbliższych tygodniach. Podpisane umowy objęły łącznie ponad 325 mkw. powierzchni handlowej.
Zdjęć: 1  

Koń bandyta i rumak Bogusława Lindy na Partynicach »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie otomedia.pl
W najbliższą niedzielę, 17 maja, na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice pobiegną m.in. Brego – koń znanego aktora Bogusława Lindy oraz Sang Jang – koń bandyta, który zadebiutuje w biegu z przeszkodami.
Zdjęć: 6  

Łemkowskie Jeruzalem »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie otomedia.pl
Kalejdoskop Kultur i Zjednoczenie Łemków oraz Muzeum Miejskie Wrocławia zapraszają na wernisaż wyjątkowej wystawy pn. ŁEMKOWSKIE JERUZALEM: Notatnik ze świata.
Zdjęć: 1  

Ryanair ogłosił inwestycję we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie otomedia.pl
Ryanair wybuduje w Porcie Lotniczym Wrocław centrum obsługi technicznej samolotów – ogłosili we Wrocławiu przedstawiciele irlandzkich linii lotniczych.
Zdjęć: 2  

Drugie życie wrocławskiego Szczepina »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie otomedia.pl
Kiedyś wyjątkowy, w czasie wojny doszczętnie zniszczony, a po niej szybko odbudowany. O wrocławskim Szczepinie przez lata nie mówiło się wiele.
Zdjęć: 3  

Rosjanie i Polacy zaatakują Niemców we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2015-05-15, opracowanie RW
Huk wystrzałów, zapach prochu, ryk ciężkich silników – 16 i 17 maja wokół Hali Stulecia zrobi się gorąco! Gradem kul przywita nas kolejna edycja Rekonu 2015.
Zdjęć: 17  

Rafin z nową inwestycją »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
Firma Rafin na targach „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM”, których jest partnerem, zaprezentuje planowaną inwestycję – Wybrzeże Reymonta.
Zdjęć: 1  

Przekierują loty z Poznania do Wrocławia »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
We wrześniu i październiku kilka kierunków obsługiwanych przez poznańskie lotnisko przejmie Port Lotniczy Wrocław. Powodem jest remont pasa startowego poznańskiej Ławicy.
Zdjęć: 1  

The Avenue – sztuka życia po wrocławsku »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
Na pograniczu dwóch prestiżowych wrocławskich osiedli – Biskupina i Sępolna – powstaje luksusowy kompleks mieszkalny – The Avenue. Elegancki budynek harmonijnie wpisuje się w przedwojenną niską zabudowę.
Zdjęć: 5  

Połowa sprzedanych mieszkań na osiedlu Zielona Klecina »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
Ponad połowa lokali na powstającym we Wrocławiu osiedlu Zielona Klecina znalazła już nabywców.
Zdjęć: 5  

Punkt Widokowy Sky Tower podczas Nocy Muzeów  »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
Chcesz zobaczyć nową perspektywę stolicy Dolnego Śląska? Najpiękniejszą panoramę Wrocławia i okolic będzie można podziwiać 16 maja, podczas tegorocznej edycji Nocy Muzeów w godzinach od 22:00 do 01:30.
Zdjęć: 1  

Kurier zatrzymany za oszustwa »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie pol
Nawet do 8 lat pozbawienia wolności może grozić pracownikowi jednej z firm kurierskich, zatrzymanemu przez wrocławskich policjantów, a podejrzewanemu o oszustwa.
Zdjęć: 3  

Największe taneczne talenty w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
Najlepsi tancerze, świetna muzyka i niezapomniane emocje. W najbliższy weekend Magnolia Park zamieni się w najbardziej roztańczone miejsce we Wrocławiu. Przyjdź na piątą edycję Bitwy na Taniec i kibicuj swoim faworytom!
Zdjęć: 2  

II Wrocławskie Dni z Rotmistrzem Pileckim  »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie Stowarzyszenie ODRA - NIEMEN
Zapraszamy do udziału w niezwykłych wrocławskich wydarzeniach. Przywracamy pamięć o wielkim Polaku, bohaterze niezłomnym poprzez swoje wybory i postawę, wyklętym przez komunistyczne władze.
Zdjęć: 1  

Zestaw kawowy z Arkadami Wrocławskimi »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie w maju przygotowało promocję, w której można otrzymać kolejny element z limitowanej edycji serwisu kawowego - talerzyk deserowy.
Zdjęć: 1  

Kolory Tokio w CK ZAMEK »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
Prestiżowa dzielnica Ginza, otoczenie pałacu cesarskiego, czy największy targ rybny na świecie w Tsukiji to tylko kilka z kadrów, które będzie można obejrzeć podczas wystawy "Kolory Tokio".
Zdjęć: 5  

Superdry w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
Takiego sklepu jeszcze nie było, nie tylko we Wrocławiu, ale również w całym kraju. Wkrótce w Magnolia Park otworzy się jeden z pierwszych w Polsce salonów marki Superdry.
Zdjęć: 2  

Niezwykły spektakl w Imparcie »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie otomedia.pl
18 maja na Scenie Kameralnej Impartu zobaczymy niezwykły spektakl „Otwórz Drzwi Snom” w reżyserii Elżbiety Golińskiej, oparty na utworach Anny Świrszczyńskiej, zrealizowany w Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu.
Zdjęć: 1  

70 lat I KS Ślęza Wrocław »
Tekst opublikowany 2015-05-13, opracowanie Paweł Kucharski
I KS Ślęza Wrocław świętuje w tym roku 70 lat istnienia. Uroczyste obchody zaplanowane są na wrzesień. Już teraz przygotowywany jest album, w którym opisana będzie historia klubu, a także wspomnienia byłych sportowców, trenerów, działaczy oraz kibiców.
Zdjęć: 8  

Kolejni zatrzymani w sprawie wyłudzeń na kwotę 200 milionów  »
Tekst opublikowany 2015-05-12, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci z komendy wojewódzkiej, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która na podstawie sfałszowanej dokumentacji. dokonywała oszustw podatkowych przy wprowadzaniu do obrotu handlowego paliw płynnych.

Podrobione akcesoria samochodowe »
Tekst opublikowany 2015-05-12, opracowanie pol
Zabezpieczone blisko 460 sztuk dywaników, pokrowców i dekli do felg samochodowych z podrobionymi znakami towarowymi renomowanych firm motoryzacyjnych oraz przesłuchane dwie osoby podejrzewane o nielegalny handel nimi, to efekt działań przeprowadzonych przez wrocławskich policjantów na terenie giełdy samochodowej.

Odzyskali maszyny warte milion złotych »
Tekst opublikowany 2015-05-12, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci odzyskali dwie maszyny budowlane, skradzione z terenu budowy na terenie miasta. Ich wartość to prawie milion złotych.

Zobacz gdzie, kto wygrał »
Tekst opublikowany 2015-05-12, opracowanie wyborynamapie.pl
Na mapie portalu wyborynamapie.pl można sprawdzić, w których powiatach wygrali poszczególni kandydaci w I turze wyborów prezydenckich

Na Dolnym Śląsku Komorowski przed Dudą »
Tekst opublikowany 2015-05-11, opracowanie rtr
Według sondażu IPSOS dla TVP, TVN24 i Polsat News głosowanie w regionie wygrał Bronisław Komorowski, z poparciem 38,0 proc. Na Andrzeja Dudę głosowało 30,5 proc. wyborców, a na Pawła Kukiza - 20,6 proc.

Wybory prezydenckie 2015  »
Tekst opublikowany 2015-05-10, opracowanie rtr
O godzinie 7 rozpoczęło się głosowanie w wyborach prezydenckich 2015, w których startuje 11 kandydatów. Lokale wyborcze będą otwarte do 21.00 - wtedy podane zostaną wyniki sondażowe.

Kłusaki na Partynicach »
Tekst opublikowany 2015-05-07, opracowanie otomedia.pl
Na kwietniowe Otwarcie Sezonu przybyło ponad 10 tys. wrocławian. W najbliższą niedzielę 10 maja na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice kolejna końska dawka emocji.
Zdjęć: 7  

Z Wrocławia na Teneryfę z tanimi liniami »
Tekst opublikowany 2015-05-07, opracowanie otomedia.pl
To będzie pierwsze niskokosztowe połączenie z Wrocławia na Wyspy Kanaryjskie. Zostanie uruchomione w sezonie zimowym przez linie lotnicze Ryanair.

Wrocław ma rzecznika pieszych »
Tekst opublikowany 2015-05-07, opracowanie otomedia.pl
Stowarzyszenie Akcja Miasto w ramach projektu “Pieszy Wrocław” powołuje Społecznego Rzecznika Pieszych.
Zdjęć: 2  

Mobilna mapa ZOO na iOS dostępna »
Tekst opublikowany 2015-05-07, opracowanie otomedia.pl
Od listopada zeszłego roku wrocławskie ZOO można zwiedzać z mobilną mapą ogrodu. Do tej pory aplikacja była dostępna wyłącznie na urządzenia z systemem Android.

Loty do Warszawy hitem »
Tekst opublikowany 2015-05-05, opracowanie otomedia.pl
W kwietniu liczba pasażerów wrocławskiego lotniska zwiększyła się o prawie 16%. Port Lotniczy Wrocław kontynuuje dobrą passę pierwszego kwartału - czwarty miesiąc z rzędu zanotowano wzrosty we wszystkich segmentach ruchu pasażerskiego.

Wyprzedaż na Grabiszynku »
Tekst opublikowany 2015-05-05, opracowanie otomedia.pl
W sobotę 16 maja w godzinach 10.00 do 14.00, przy ul. Pionierskiej i Żeglarskiej na Grabiszynku, odbędzie się kolejna, bo już IV edycja wyprzedaży garażowo-strychowo-piwnicznej.
Zdjęć: 1  

Agnieszka Śnieżek zostaje w Ślęzie »
Tekst opublikowany 2015-05-05, opracowanie otomedia.pl
Ślęza Wrocław rozpoczęła kompletowanie składu drużyny koszykarek na nowym sezon w Tauron Basket Lidze Kobiet. Decyzją sztabu szkoleniowego i kierownictwa klubu przedłużono kontrakt z Agnieszką Śnieżek.
Zdjęć: 2  

Goniąc białego króliczka - w Galerii DNA »
Tekst opublikowany 2015-05-05, opracowanie otomedia.pl
W dniach 7– 31 maja 2015 we wrocławskiej Galerii Sztuki DNA w Sky Tower odbędzie się wystawa „Goniąc białego króliczka” Katarzyny Morańdy.
Zdjęć: 3  

Uderzy grad? »
Tekst opublikowany 2015-05-05, opracowanie um
Na podstawie danych IMGW-PIB Biura Prognoz Meteorologicznych Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego We Wrocławiu informuje mieszkańców Wrocławia o możliwości wystąpienia silnych burz z gradem oraz intensywnych opadów deszczu.

Odzyskali skradziony samochód »
Tekst opublikowany 2015-05-05, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zlikwidowali tzw. „dziuplę samochodową”. Odzyskali skradzione auto warte blisko 50 tysięcy złotych.

Zlikwidowali plantację konopi –zatrzymani pseudokibice »
Tekst opublikowany 2015-05-05, opracowanie pol
Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców z Wrocławia oraz Oławy zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich, z której można by uzyskać ponad 1,6 kg suszu marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 50 tysięcy złotych.

Goście z USA z koncertem w AMKL »
Tekst opublikowany 2015-05-04, opracowanie otomedia.pl
6 maja w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu odbędzie się koncert zespołu Jazz Lab Ensemble - grupy muzyków z Ball State University (USA).
Zdjęć: 1  

Taneczna muzyka z czasów Siglo de Oro »
Tekst opublikowany 2015-05-04, opracowanie otomedia.pl
Jacaras to jedyny w swoim rodzaju zespół, wykonujący na instrumentach szarpanych, barokowe utwory i tańce z czasów Złotego Wieku Hiszpanii.
Zdjęć: 1  

Aquapark Wrocław - budowa nowego domu saunowego  »
Tekst opublikowany 2015-05-04, opracowanie otomedia.pl
W Aquaparku Wrocław rozpoczęła się realizacja kolejnej inwestycji – tym razem dotyczącej rozbudowy Ogrodu Saunowego.
Zdjęć: 2  

Z Magnolia Park na światowe wybiegi »
Tekst opublikowany 2015-05-04, opracowanie otomedia.pl
Marzysz o karierze modelki, współpracy z najlepszymi fotografami i pracy na wybiegu? Przyjdź w sobotę, 9 maja do Magnolia Park i weź udział w castingu Elite Model Look Poland 2015.
Zdjęć: 1  

Przywracają do życia budynek szpitala »
Tekst opublikowany 2015-05-04, opracowanie otomedia.pl
W wybudowanym ponad 100 lat temu szpitalu powstaje centrum opieki dla seniorów. Remont i przystosowanie do nowej funkcji zostanie przeprowadzony w taki sposób, aby budynek odzyskał swój historyczny charakter.
Zdjęć: 3  

Zobacz 70 lat historii PWr »
Tekst opublikowany 2015-05-04, opracowanie otomedia.pl
Od 2 maja przez dwa tygodnie na pl. Solnym we Wrocławiu będzie czynna wystawa poświęcona Politechnice Wrocławskiej, obchodzącej swoje 70-lecie.
Zdjęć: 4  

Zaułek złotnicki - nowe osiedle we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2015-05-04, opracowanie MR
Wkrótce ruszą zaawansowane prace przy budowie kolejnego, nowoczesnego osiedla we Wrocławiu. W zacisznej okolicy, tylko 15 minut jazdy od starówki stolicy Dolnego Śląska, powstaje niestandardowa inwestycja - Zaułek Złotnicki. Będzie dziełem znanego już na tym terenie dewelopera - spółki SDG Invest, specjalizującej się w budowie małych, kilkunastorodzinnych bloków.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Piątek 12 sierpnia 2022
Imieniny
Hilarii, Juliana, Lecha

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl