Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 45 informacji. Wszystkie poniżej.

Wrocław – najdroższy dla studentów »
Tekst opublikowany 2014-08-31, opracowanie otomedia.pl
Wrocławscy żacy wynajmują przede wszystkim mieszkania nowe i o wysokim standardzie. I nie odstrasza ich najwyższa w Polsce cena. Za mieszkanie trzeba tu zapłacić od 1400 do 3200 złotych.
Zdjęć: 2  

Nasze Karpaty  »
Tekst opublikowany 2014-08-31, opracowanie otomedia.pl
Znamy zwycięzców międzynarodowego konkursu fotograficznego Nasze Karpaty organizowanego przez Fundację Karpacką we współpracy z magazynem National Geographic Polska.
Zdjęć: 3  

Poznamy najlepsze blogi Dolnego Śląska »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie otomedia.pl
Finał IV edycji konkursu na najlepsze blogi mieszkańców Dolnego Śląska już w najbliższą niedzielę. Podczas spotkania 31 sierpnia, w klubie „Przyjaciele i Znajomi”, poznamy najlepsze strony lokalnych internautów i ich autorów. Start o godzinie 16.
Zdjęć: 1  

Zbudują „Mosty”i pokażą swoją wizję ESK 2016 »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie otomedia.pl
Może być mały, średni lub duży. I grant i most. Trwa nabór wniosków do projektu „Mosty”realizowanego w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Odbędzie się w przestrzeni publicznej, angażując tysiące osób.
Zdjęć: 3  

Historyczne kłusaki »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie otomedia.pl
Najbliższa niedziela na Partynicach w całości poświęcona jest kłusakom. W programie figuruje siedem międzynarodowych gonitw, z których każda przeznaczona jest dla innej grupy wiekowej tych koni.
Zdjęć: 1  

Wakacje po wakacjach – z wrocławskim lotniskiem »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie otomedia.pl
Wakacje trwają dłużej dzięki rozbudowanej siatce połączeń Portu Lotniczego Wrocław. We wrześniu, a nawet w październiku z łatwością zwiedzimy Paryż, Barcelonę czy Bolonię albo odpoczniemy na gorącym południu Europy.
Zdjęć: 1  

Odblaski obowiązkowe dla wszystkich »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie VOTUM S.A.
Powoli zbliża się początek roku szkolnego, co przełoży się na wzmożony ruch na drodze. Zwiększy się liczba pieszych, także tych poruszających się poza terenem zabudowanym. Coraz szybciej zapadać będzie zmierzch.

Targi lifestyle’owe »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie otomedia.pl
Designerskie ubrania i dodatki, stylowy sprzęt sportowy czy ręcznie wykonane zabawki dla dzieci – między innymi takie dzieła lokalnych projektantów oraz artystów można podziwiać podczas targów LifeStyle Days w Parku Handlowym Auchan Bielany.
Zdjęć: 2  

Gdzie najtańsze zakupy? »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie Money.pl.
W dyskontach - według obiegowej opinii - jest najtaniej. Money.pl sprawdził, czy ma ona potwierdzenie w rzeczywistości. Przez dwa dni robiliśmy zakupy w hipermarketach i największych supermarketach w Polsce.

Ślęza Wrocław w strojach UFFO  »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie otomedia.pl
Ślęza Wrocław przedłużyła współpracę z dotychczasowym partnerem technicznym dostarczającym sprzęt dla drużyny koszykarek.
Zdjęć: 1  

Najbogatsi prezydenci miast »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie Mateusz Ratajczak, Money.pl
Domy, mieszkania, domki letniskowe, akcje i... łódź Sasanka. Dzięki oświadczeniom majątkowym wiemy, co posiadają prezydenci miast wojewódzkich i skąd mają na to wszystko pieniądze.

Gwiazdy dają nogę w Imparcie »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie otomedia.pl
Wybitny saksofonista jazzowy Piotr Baron, energetyczny Pink Freud, rockowa Luxtorpeda i przebojowy Mrozu – to niektórzy spośród artystów, którzy 8 września zagrają koncert charytatywny „Dali nogę”.
Zdjęć: 6  

Jak wyeliminować kreta w ogrodzie »
Tekst opublikowany 2014-08-30, opracowanie MR
Zmora każdego ogrodnika i działkowicza. Zmora rolników, którzy dbają o swoje plony i zwykłych obywateli, którzy przez te szkodniki nie mogą cieszyć się równym, pięknym trawnikiem. Tak, chodzi o krety, które swoją naturą i pewnego rodzaju koniecznością kopania tuneli przeszkadzają zwykłym ludziom.
Zdjęć: 1  

Powrót legendy – prezentacja modelu New Warsaw »
Tekst opublikowany 2014-08-29, opracowanie otomedia.pl
29 sierpnia w Galerii Handlowej wrocławskiego Sky Tower odbyła się oficjalna prezentacja ukończonego modelu New Warsaw.
Zdjęć: 3  

Huby Cup 2014 »
Tekst opublikowany 2014-08-28, opracowanie fot. Michał Aksak/Rada Osiedla Huby
Piękna pogoda, mnóstwo młodych piłkarzy, atrakcyjne nagrody – tak można podsumować tegoroczną edycję turnieju "Huby Cup" .
Zdjęć: 9  

Interaktywny park nauki »
Tekst opublikowany 2014-08-28, opracowanie fot: Grzegorz Stadnik / Pracownia 2F
Jeszcze tylko do 31 sierpnia w Parku Handlowym Bielany na dzieci i dorosłych czeka bezpłatny, interaktywny park nauki.
Zdjęć: 7  

Dyrekcyjna 33 czeka na pierwszych lokatorów »
Tekst opublikowany 2014-08-28, opracowanie otomedia.pl
Dyrekcyjna 33 to inwestycja ATAL S.A. usytuowana niemal w sercu Wrocławia. Właśnie zakończono prace, a obiekt uzyskał pozwolenie na użytkowanie.
Zdjęć: 1  

Początek roku szkolnego – kiedy zapisać dziecko na korepetycje? »
Tekst opublikowany 2014-08-27, opracowanie MR
Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, zostało raptem kilka dni i nasze dziecko znowu zasiądzie w ławce. Wielu rodziców już na samym początku zadaje sobie pytanie, kiedy warto zapisać dziecko na korepetycje?

OVO Wrocław rośnie »
Tekst opublikowany 2014-08-25, opracowanie otomedia.pl
Na budowie OVO Wrocław – futurystycznego kompleksu o wielu funkcjach – fundament jest już prawie w całości gotowy. Trwa betonowanie stropu nad kondygnacją -2. To na nim powstanie sala balowa i basen.
Zdjęć: 2  

Bez opóźnień na osiedlu Nowy Port »
Tekst opublikowany 2014-08-21, opracowanie otomedia.pl
Nowy Port to osiedle czteropiętrowych budynków wielorodzinnych, realizowane na Swojczycach przez INKOM S.A. W I etapie powstają dwa budynki, w których znajdzie się 116 mieszkań o powierzchni od 30 do 76 m2.
Zdjęć: 3  

W pierwszej połowie roku zginęło już 37 rolników »
Tekst opublikowany 2014-08-21, opracowanie otomedia.pl
11 388 wypadków w rolnictwie w pierwszej połowie tego roku odnotował KRUS. Ciągle zbyt wielu rolników traci życie w okresie prac polowych. W pierwszej połowie tego roku już 37 osób.
Zdjęć: 1  

Rosyjskie embargo uderza w... Rosję »
Tekst opublikowany 2014-08-21, opracowanie Ewa Fischer/OSW
Rosja jest od lat znaczącym importerem artykułów i surowców rolno-spożywczych; import ten w 2013 roku osiągnął wartość 43 mld USD, co stanowiło 13,6% importu ogółem.

Weronika Pełczyńska w konkursie Air France »
Tekst opublikowany 2014-08-20, opracowanie otomedia.pl
Weronika Pełczyńska została polską laureatką międzynarodowego konkursu fotograficznego Air France – „Wygraj przygodę w świecie profesjonalnej fotografii”.
Zdjęć: 2  

Sportowe emocje w Centrum Korona »
Tekst opublikowany 2014-08-20, opracowanie otomedia.pl
W sobotę 23 sierpnia w godzinach 12.00-18.00 Centrum Korona zaprasza do udziału w evencie sportowym, podczas którego przeprowadzone zostaną dwa konkursy dla miłośników wyścigów samochodowych.
Zdjęć: 1  

Willa Wrocław – apartamenty w zgodzie z naturą »
Tekst opublikowany 2014-08-20, opracowanie otomedia.pl
O tym, jak stworzyć ekoinwestycję czerpiącą ciepło z otoczenia mówi Tadeusz Matusewicz, inwestor Willi Wrocław, która uzyskała wynik energetyczny o 30% lepszy od wymagań określonych w ustawie dotyczącej prawa budowlanego.
Zdjęć: 2  

Wakacyjny weekend na wyspach »
Tekst opublikowany 2014-08-20, opracowanie otomedia.pl
Jak co tydzień na Wyspie Słodowej i Piaskowej przygotowano wiele atrakcji muzycznych, filmowych, edukacyjnych i sportowych.
Zdjęć: 1  

Pokazy świetlne we Wrocławiu  »
Tekst opublikowany 2014-08-19, opracowanie otomedia.pl
Wieczorem i nocą instalacja zmienia część budynku w ogromny wyświetlacz, w którym rolę pikseli przejmują okna rozświetlane specjalnymi modułami LED. Daje to nieograniczone możliwości wyświetlania kolorów, kształtów, symboli, animacji.
Zdjęć: 4  

Lokaty dały zarobić »
Tekst opublikowany 2014-08-18, opracowanie Michał Sadrak/Open Finance
Właściciele zakładanych przed rokiem 12-miesięcznych depozytów bankowych mogą zacierać ręce. Choć otwierali lokaty w okresie silnych spadków oprocentowania, udało im się osiągnąć stosunkowo wysoki realny zysk.
Zdjęć: 1  

Trwa budowa wrocławskich loftów »
Tekst opublikowany 2014-08-17, opracowanie otomedia.pl
Realizacja oryginalnych mieszkań Nowej Papierni jest już na takim etapie, że robotnicy rozpoczęli prace przy budowie podziemnych garaży. Na ich stropach powstaną zielone tarasy dla mieszkańców, tworząc jedyną w swoim rodzaju przestrzeń do życia.
Zdjęć: 3  

Tona polskich jabłek do rozdania »
Tekst opublikowany 2014-08-14, opracowanie otomedia.pl
W najbliższy weekend 16 i 17 sierpnia na gości Parku Handlowego Auchan Bielany czeka wyjątkowa niespodzianka. W ramach akcji wspierającej sprzedaż polskich jabłek klienci galerii handlowej otrzymają w prezencie rodzime owoce.
Zdjęć: 1  

Ekspert: biznes też podsłuchuje »
Tekst opublikowany 2014-08-13, opracowanie otomedia.pl
Nie tylko politycy muszą uważać na to, co i gdzie mówią. Szpiegostwo korporacyjne jest codziennością dzisiejszego biznesu – uprawia je ponad 70% globalnych przedsiębiorstw. Dlatego firmy powinny zadbać o poufność informacji oraz bezpieczeństwo spotkań i konferencji.
Zdjęć: 1  

Poszukują w sprawie zabójstwa »
Tekst opublikowany 2014-08-13, opracowanie pol
Policjanci poszukują trzech mężczyzn w związku ze zdarzeniem, do którego doszło w Strzelinie.
Zdjęć: 3  

EIT+ odkryło najmniejszego krasnoludka »
Tekst opublikowany 2014-08-13, opracowanie otomedia.pl
Ma tylko 20 mikrometrów wzrostu, czapkę naciągniętą na oczy, długą brodę, a na ramieniu trzyma tajemniczy pierścień dokładnie taki, jak fragment struktury grafenu.
Zdjęć: 4  

Centrum Korona wspiera polskie jabłka »
Tekst opublikowany 2014-08-13, opracowanie otomedia.pl
Centrum Korona przyłącza się do akcji społecznej wspierającej polskie jabłka. 16-17 sierpnia na terenie wrocławskiej galerii hostessy będą rozdawać klientom polskie jabłka, promując tym samym rodzime owoce.
Zdjęć: 1  

Apartamenty przy Parku Wschodnim gotowe  »
Tekst opublikowany 2014-08-13, opracowanie otomedia.pl
Willa Wrocław pomyślnie przeszła kontrolę nadzoru budowlanego i otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja firmy Matusewicz Development to 89 gotowych do zamieszkania apartamentów tuż przy Parku Wschodnim.
Zdjęć: 2  

Arnold Schwarzenegger we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2014-08-12, opracowanie otomedia.pl
Przed nami druga odsłona organizowanego w Polsce cyklu spotkań z największymi gwiazdami Hollywood – An Evening With! Po raz pierwszy nasz kraj odwiedzi Arnold Schwarzenegger - jeden z najpopularniejszych aktorów oraz kulturystów na świecie.
Zdjęć: 1  

Polski jazz na 25. Reykjavik Jazz Festival  »
Tekst opublikowany 2014-08-12, opracowanie otomedia.pl
20 sierpnia w ramach Reykjavik Jazz Festival wystąpi jeden z najzdolniejszych muzyków jazzowych młodego pokolenia, polski kompozytor i wirtuoz skrzypiec Adam Bałdych, łączący nowojorski jazz ze słowiańskim sentymentalizmem.
Zdjęć: 3  

Zakończenie prac konstrukcyjnych w Impressio »
Tekst opublikowany 2014-08-12, opracowanie otomedia.pl
Na osiedlu Impressio II we Wrocławiu zawisła wiecha. Prace konstrukcyjne związane z budową 5 budynków w ramach drugiego etapu osiedla zostały zakończone.
Zdjęć: 1  

Najśmielsze wizje architektów »
Tekst opublikowany 2014-08-12, opracowanie otomedia.pl
Żeby odwzorować bryłę OVO Wrocław, potrzeba niekonwencjonalnego budulca. Dlatego elewacja powstanie z materiału Corian®.
Zdjęć: 2  

Wrocławskie lotnisko certyfikowane  »
Tekst opublikowany 2014-08-12, opracowanie otomedia.pl
Port Lotniczy Wrocław pozytywnie przeszedł audyt Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Certyfikat lotniska użytku publicznego został przedłużony na 3 lata - najdłuższy możliwy okres. To pierwsza całościowa certyfikacja lotniska funkcjonującego z nowym terminalem i nową infrastrukturą.
Zdjęć: 1  

Piwo smakuje najlepiej 30 kilometrów od komina »
Tekst opublikowany 2014-08-06, opracowanie IC
- W naszej branży panuje duch wspólnoty – uważają Grzegorz i Arletta Ziemian, założyciele Browaru Stu Mostów. Dlatego zaprosili pracowników nieistniejących już wrocławskich browarów, by oficjalnie odsłonili warzelnię – serce browaru.
Zdjęć: 4  

Fadesa sprzedała we Wrocławiu 500 mieszkań  »
Tekst opublikowany 2014-08-06, opracowanie otomedia.pl
Spółka Fadesa Polnord Polska osiągnęła liczbę 500 sprzedanych mieszkań w swoich wrocławskich inwestycjach.
Zdjęć: 2  

Przesiadamy się do samolotów »
Tekst opublikowany 2014-08-06, opracowanie otomedia.pl
W Porcie Lotniczym Wrocław ruch pasażerów na połączeniach krajowych w lipcu wzrósł o ponad 50%.
Zdjęć: 1  

40 tys. na meczu? »
Tekst opublikowany 2014-08-05, opracowanie otomedia.pl
W związku ze spodziewaną wysoką frekwencją na meczu WKS Śląsk Wrocław – Borussia Dortmund 6 sierpnia uruchomione zostaną wszystkie parkingi na terenie, jak i wokół Stadionu Wrocław.
Zdjęć: 1  

Modni klienci w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2014-08-05, opracowanie otomedia.pl
Wielkoformatowe fotografie prezentujące klientów i klientki galerii w ich letnich stylizacjach można oglądać do 15 sierpnia na Placu Niebiańskim.
Zdjęć: 6  

Dzisiaj
Piątek 12 sierpnia 2022
Imieniny
Hilarii, Juliana, Lecha

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl