Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 59 informacji. Wszystkie poniżej.

Kosmiczny Dzień Dziecka w Pasażu Grunwaldzkim »
Tekst opublikowany 2014-05-31, opracowanie otomedia.pl
Akademia Mocy, Szkolenie Jedi, największa w Polsce wystawa eksponatów Star Wars –1 czerwca w Pasażu Grunwaldzkim dzieci będą miały zapewnioną iście filmową rozrywkę.
Zdjęć: 1  

Miliony litrów wody w Afrykanarium »
Tekst opublikowany 2014-05-31, opracowanie zoo
We wrocławskim Zoo napełniono zbiornik Morza Czerwonego, do którego wlano 1 mln litrów wody - na razie słodkiej - by przeprowadzić próbę szczelności. Zakończyła się sukcesem. Rozpoczęto też napełnianie basenu rekinów, jego pojemność to 3 mln litrów.
Zdjęć: 10  

Weekend pod południowym niebem »
Tekst opublikowany 2014-05-31, opracowanie otomedia.pl
Szukasz pomysłu na czerwcowy city-break? Przeżyj niezapomnianą podróż z Portem Lotniczym Wrocław. Wybierz jedną z atrakcyjnych propozycji i leć na gorące południe. Barcelona już od 388 zł w obie strony!
Zdjęć: 1  

Ile mają posłowie – gotówki, długów i… znaczków?  »
Tekst opublikowany 2014-05-31, opracowanie Andrzej Zwoliński, Money.pl
Posłowie ujawnili swoje majątki za 2013 rok. Wartość tego, co zgromadzili na kontach, w papierach wartościowych, nieruchomościach czy samochodach, ale też maszynach rolniczych oraz jachtach, przekracza 628 mln złotych.
Zdjęć: 1  

Mazury to nie tylko żeglarstwo »
Tekst opublikowany 2014-05-29, opracowanie otomedia.pl
Większości z nas Warmia i Mazury kojarzą się głównie z wielkimi jeziorami i wakacjami pod żaglami. Jednak aktywny wypoczynek w tym malowniczym regionie to nie tylko łódki i kąpieliska.
Zdjęć: 4  

Uniwersytet Przyrodniczy z Energią Dla Firm »
Tekst opublikowany 2014-05-27, opracowanie red
Kolejna instytucja pożytku publicznego zmieniła sprzedawcę energii i obdarzyła zaufaniem Energię Dla Firm, największego niezależnego sprzedawcę energii w Polsce. W przetargu ogłoszonym przez Wrocławski Uniwersytet Przyrodniczy firma otrzymała maksimum punktów i objęła placówkę kompleksową obsługą w zakresie dostarczenia paliwa gazowego w ilości niemal 200 000m³.
Zdjęć: 2  

Wrocławskie mosty receptą na sukces »
Tekst opublikowany 2014-05-24, opracowanie otomedia.pl
Projekt zainspirowany wrocławskimi mostami dał Justynie Bułat zwycięstwo w konkursie na centrum aktywności w rozbudowywanym Parku Handlowym Bielany.
Zdjęć: 1  

Stylowa rywalizacja w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2014-05-24, opracowanie otomedia.pl
Twórcy autorskich stylizacji na start. W Magnolia Park ruszyła czwarta edycja konkursu „Stylowy Wrocław”. Wielkie emocje dla miłośników mody.
Zdjęć: 1  

Miesiąc Rodziny startuje 25 maja  »
Tekst opublikowany 2014-05-23, opracowanie otomedia.pl
Piknik na Wyspie Słodowej i wspólne celebrowanie święta wszystkich mam to propozycja Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego na niedzielne popołudnie 25 maja w godz. 13.00-18.00.
Zdjęć: 2  

Zawody dogtrekkingowe w Złotym Stoku »
Tekst opublikowany 2014-05-23, opracowanie otomedia.pl
24 maja odbędą się IV Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu w Złotym Stoku. Zawodnicy z psimi towarzyszami będą mieli do pokonania trasy wytyczone w malowniczych Sudetach.
Zdjęć: 6  

Święto organizacji »
Tekst opublikowany 2014-05-22, opracowanie (rfp)
Koncerty, pokazy, warsztaty, strefa dla dzieci, specjalne show fontanny multimedialnej, pokaz sztucznych ogni oraz prezentacje ponad 100 dolnośląskich organizacji! Wszystko to 25 maja we Wrocławiu w ramach Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych.

Raj dla pasjonatów w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2014-05-22, opracowanie otomedia.pl
Wyzwania i adrenalina są dla Ciebie codziennością? Zajrzyj do nowego sklepu w Magnolia Park. Właśnie otworzył się tam salon Hobby4Men z asortymentem dla prawdziwych hobbystów i akcesoriami, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.
Zdjęć: 2  

Bezbolesne leczenie zębów – czy naprawdę jest możliwe? »
Tekst opublikowany 2014-05-22, opracowanie MR
Zdrowe i śnieżnobiałe zęby są marzeniem wielu z nas. Jednym z warunków posiadania pięknego uśmiechu jest stosowna dbałość o higienę w domowym zaciszu, ale również istotne są regularne wizyty u lekarza stomatologa. Niestety, jak pokazują badania, wiele osób odczuwa lęk przed zabiegami stomatologicznymi, przez narażone są one na rozwój schorzeń jamy ustnej. Czy leczenie zębów bez bólu jest możliwe?
Zdjęć: 1  

Dzień dziecka z Toys”R”Us w Bielanach Wrocławskich »
Tekst opublikowany 2014-05-21, opracowanie otomedia.pl
Imprezy z okazji tegorocznego Dnia Dziecka w sklepie Toys”R”Us w P.H. Auchan w Bielanach Wrocławskich, rozpoczną się już w weekend 24-25 maja.
Zdjęć: 1  

Część biur OVO Wrocław już sprzedanych »
Tekst opublikowany 2014-05-21, opracowanie otomedia.pl
Oficjalna sprzedaż powierzchni biurowych rozpoczęła się zaledwie dwa miesiące temu, a w OVO Wrocław właścicieli znalazło już 20% lokali.
Zdjęć: 3  

Rodzic w centrum uwagi »
Tekst opublikowany 2014-05-20, opracowanie otomedia.pl
24 maja, pod hasłem „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama”, w Pasażu Grunwaldzkim odbędzie się organizowana przez fundację „Szczęśliwe Macierzyństwo” i magazyn „Mamo, to Ja” akcja skierowana do przyszłych rodziców.
Zdjęć: 1  

Na motocyklu z kategorią B  »
Tekst opublikowany 2014-05-19, opracowanie multiagencja CUK Ubezpieczenia
Już niedługo prawo jazdy kategorii B umożliwi jazdę motocyklami o pojemności do 125 cm3. Kierowcy, którzy przesiądą się na jednoślady będą musieli kupić polisę OC na swój nowy pojazd.
Zdjęć: 3  

Ile zarabiają urzędnicy? »
Tekst opublikowany 2014-05-19, opracowanie wynagrodzenia.pl
Według danych Głównego Urzędu Statystycznego liczba osób zatrudnionych w administracji publicznej w 2013 roku wyniosła 428 049 osób. Przeciętna pensja urzędnika wyniosła 4 348 PLN brutto.

Z Bośni i Hercegowiny… - uwaga zmiana! »
Tekst opublikowany 2014-05-16, opracowanie GĐM
Stowarzyszenie Przyjaźni Polsko-Bałkańskiej KOLO zaprasza na wernisaż wystawy Dwie Ojczyzny w Jednym Sercu - bośniacko-polskie rodziny na fotografii.
Zdjęć: 1  

Jak właściwie zabezpieczyć remont elewacji kamienicy? »
Tekst opublikowany 2014-05-16, opracowanie MR
Remont elewacji kamienicy oznacza prace na wysokościach, a więc obecność rusztowań i większe ryzyko wypadku. Plac robót musi być odpowiednio zabezpieczony, by chronić nie tylko pracowników, ale również mieszkańców oraz przechodniów.
Zdjęć: 1  

Ruszyła sprzedaż osiedla Aura  »
Tekst opublikowany 2014-05-16, opracowanie otomedia.pl
Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż nowego osiedla we Wrocławiu, usytuowanego przy ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego, w dzielnicy Krzyki-Wojszyce.
Zdjęć: 1  

Noc z Wrocławską Inicjatywa Rowerową »
Tekst opublikowany 2014-05-16, opracowanie Cezary Grochowski
Zapraszamy do EkoCentrum na Noc Nadodrza razem z WIR. W ramach imprezy: zajęcia teoretyczno-praktyczne z doskonalenia jazdy rowerem, szkolenie i kurs podstaw serwisowania roweru. Wieczorem minipokaz filmów o tematyce rowerowej.
Zdjęć: 2  

Branża IT pobiegnie »
Tekst opublikowany 2014-05-16, opracowanie otomedia.pl
Bieg Branży IT to inicjatywa skierowana do osób związanych z branżą IT, której inicjatorem i głównym sponsorem jest firma IT Kontrakt.Tegoroczna, pierwsza edycja biegu odbędzie się 7 czerwca we Wrocławiu.
Zdjęć: 1  

Powstanie Warszawskie – taniej dla seniorów  »
Tekst opublikowany 2014-05-15, opracowanie otomedia.pl
Film „Powstanie Warszawskie” okazał się sukcesem. Obejrzało go ponad 100 tysięcy widzów. Multikino zaprasza Seniorów na ten film w specjalnej cenie już od 15 zł.
Zdjęć: 1  

Zeppeliny nad Nadodrzem »
Tekst opublikowany 2014-05-15, opracowanie otomedia.pl
Młodzi kucharze ze szkoły gastronomicznej Hoga i seniorzy z Rady Seniorów na Nadodrzu gotują wspólnie kolejny Specjał Nadodrza - litewskie kartacze i kresowe kluchy Zeppeliny .
Zdjęć: 1  

Bieg Firmowy »
Tekst opublikowany 2014-05-15, opracowanie otomedia.pl
17 maja we Wrocławiu odbędzie się Bieg Firmowy. To już druga edycja charytatywnej sztafety dla pracowników firm, której ideą jest promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.
Zdjęć: 1  

Rajd Motocyklowy na Monte Cassino »
Tekst opublikowany 2014-05-15, opracowanie kpt. Ewa NOWICKA-SZLUFIK
Z Wrocławia wyruszył Rajd Motocyklowy upamiętniający 70. Rocznicę Bitwy o Monte Cassino. Rajd organizowany jest pod patronatem honorowym wrocławskiego Koła Nr 5 Stowarzyszenia Saperów Polskich.
Zdjęć: 2  

Projektant OVO Wrocław o architekturze przyszłości »
Tekst opublikowany 2014-05-15, opracowanie otomedia.pl
W czasie Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów Wroclove Design 2014 Asaf Gottesman, jeden z projektantów futurystycznego kompleksu OVO Wrocław, zaprezentuje koncepcję nowej architektury, która odmieni miasto.
Zdjęć: 2  

Chrońmy się przed zadymiarzami »
Tekst opublikowany 2014-05-15, opracowanie S. C.
Organizacja WHO w swoim raporcie alarmuje: w roku 2012 wskutek zanieczyszczenia powietrza zmarło 7 milionów ludzi. Schorzenia które mają związek z zatrutym powietrzem to szczególnie choroby płuc, układu krążenia oraz nowotwory.
Zdjęć: 37  

Nadchodzi Noc Nadodrza »
Tekst opublikowany 2014-05-13, opracowanie otomedia.pl
Tym razem NN jest wydarzeniem towarzyszącym festiwalu Wroclove Design Festival i przedłużeniem Nocy Muzeów, która tego samego dnia będzie miała miejsce w całym Wrocławiu.
Zdjęć: 4  

Z Wrocławia na Wschód »
Tekst opublikowany 2014-05-13, opracowanie otomedia.pl
Linie Lotnicze Eurolot ogłosiły właśnie uruchomienie nowego połączenia ze stolicy Dolnego Śląska. Od 24 czerwca z Wrocławia polecimy do Lublina.
Zdjęć: 1  

Ilona Felicjańska o walce z nałogiem  »
Tekst opublikowany 2014-05-13, opracowanie otomedia.pl
Nowa książka Ilony Felicjańskiej jest nie tylko osobistą relacją i motywującym poradnikiem, ale też kopalnią wiedzy dotyczącej problematyki uzależnień. Książka „Jak być niezniszczalną.
Zdjęć: 1  

Kraina Baśni Tysiąca i Jednej Nocy »
Tekst opublikowany 2014-05-13, opracowanie otomedia.pl
Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub… odwiedzając Park Handlowy Auchan Bielany, gdzie w najbliższą niedzielę odbędzie się bezpłatne przedstawienie z cyklu „Bajkowe niedziele”.
Zdjęć: 1  

Olimpiada „Asy Zdrowia” – ruszyły zapisy »
Tekst opublikowany 2014-05-12, opracowanie otomedia.pl
Trwa nabór uczestników do trzeciej edycji Olimpiady „Asy Zdrowia” skierowanej do uczniów szkół gimnazjalnych. Szkoły mogą przesyłać swoje zgłoszenia jeszcze do 22 maja.
Zdjęć: 1  

Dzień Dawcy w Pasażu Grunwaldzkim »
Tekst opublikowany 2014-05-12, opracowanie otomedia.pl
Wrocławskie centrum handlowe zaprasza do włączenia się do akcji na rzecz osób chorych na nowotwór krwi.
Zdjęć: 1  

Program 10. edycji Brave Festival »
Tekst opublikowany 2014-05-12, opracowanie otomedia.pl
14 dni silnych emocji. Tydzień dla wielbicieli ambitnego kina oraz tydzień z kilkunastoma artystami z całego świata. Temat „Święte ciało” i kultura Indii w soczewce - tak rysuje się tegoroczny Brave Festival. Znamy program 10. edycji.
Zdjęć: 2  

Nauka o minach »
Tekst opublikowany 2014-05-12, opracowanie kpt. Ewa NOWICKA-SZLUFIK
W strugach padającego deszczu, słuchacze kursu specjalistycznego kandydatów na podoficerów, poznawali saperskie abecadło z przedmiotu zapory inżynieryjne.
Zdjęć: 17  

Impresje gitarowe w Starej Giełdzie »
Tekst opublikowany 2014-05-12, opracowanie otomedia.pl
Dwie gitary, dwa charaktery – dwóch znakomicie zapowiadających się młodych artystów zagra 25 maja podczas ostatniego koncertu z wrocławskiego cyklu Podróże po Strunach im. Marka Długosza.
Zdjęć: 1  

Bez Jacka – w Starym Klasztorze »
Tekst opublikowany 2014-05-12, opracowanie otomedia.pl
Zapraszamy na koncert jednego z najważniejszych reprezentantów nurtu „Krainy Łagodności”, dobrze znanego we Wrocławiu zespołu Bez Jacka.
Zdjęć: 1  

Garnizon Wrocław biega z mapą »
Tekst opublikowany 2014-05-12, opracowanie rtr
18 maja w ramach XXVI Pucharu Ślęży oraz zawodów edycji O-GAMES, odbędą się zawody o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych w biegu na orientację.
Zdjęć: 10  

Hollywood smile »
Tekst opublikowany 2014-05-12, opracowanie MR
Celem stomatologii estetycznej jest oczywiście ładny uśmiech. Jednak nie tylko o urodę chodzi, ale też o zdrowie. Od kiedy wynaleziono implanty zębowe i zaczęto je stosować na szeroką skalę, uroda ze zdrowiem może iść w parze.
Zdjęć: 1  

Koncert lutniowy z czasów Elżbiety I »
Tekst opublikowany 2014-05-12, opracowanie otomedia.pl
Jeden z najwybitniejszych lutnistów naszych czasów, Amerykanin Paul O’Dette wystąpi 12 maja we wrocławskiej Akademii Muzycznej.

Coraz więcej kobiet płaci za wakacje  »
Tekst opublikowany 2014-05-08, opracowanie Travelplanet.pl
W ostatnich latach stale rośnie liczba wyjazdów wakacyjnych kupowanych przez kobiety. W tym roku po raz pierwszy mają one szansę wyprzedzić pod tym względem panów.
Zdjęć: 1  

Fototapety ścienne na wymiar »
Tekst opublikowany 2014-05-08, opracowanie MR

Zdjęć: 1  

Wrocławski dworzec świętuje 10 lat w Unii »
Tekst opublikowany 2014-05-08, opracowanie otomedia.pl
Wykłady o dworcu, wycieczki po nim, kreatywne warsztaty i konkursy z nagrodami to wszystko czeka na podróżnych i mieszkańców Wrocławia, którzy odwiedzą dworzec Główny w dniach 9-11 maja.
Zdjęć: 1  

Nowa stacja przy Sky Tower »
Tekst opublikowany 2014-05-08, opracowanie otomedia.pl
Stacja Sky Tower przy ul. Powstańców Śląskich to 33. lokalizacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego.
Zdjęć: 2  

Poczuj się mieszkańcem loftu »
Tekst opublikowany 2014-05-07, opracowanie otomedia.pl
W sobotę będzie można wejść na budowę loftów i poczuć się jak mieszkaniec oryginalnych poprzemysłowych wnętrz. Nowa Papiernia zaprasza do oglądania loftu, a także na taras, z którego widać malowniczą panoramę Wrocławia.
Zdjęć: 1  

TRANS-ATLANTYK dziś w promocji »
Tekst opublikowany 2014-05-07, opracowanie otomedia.pl
Wrocławski Teatr Współczesny zaprasza na spektakl „Trans-Atlantyk” Witolda Gombrowicza w adaptacji, reżyserii i opracowaniu muzycznym Jarosława Tumidajskego.
Zdjęć: 1  

Nieco mniej za wrocławskie M  »
Tekst opublikowany 2014-05-07, opracowanie Domy.pl
Pomimo ogólnej tendencji wzrostowej cen na rynkach wtórnych w największych polskich miastach, wciąż zdarzają się także lekkie obniżki. Z lutego na marzec używane wrocławskie lokale staniały średnio o 0,8%.
Zdjęć: 1  

Wiosna pełna nagród w Pasażu Grunwaldzkim »
Tekst opublikowany 2014-05-06, opracowanie otomedia.pl
Przed nami miesiąc nagród w Pasażu Grunwaldzkim. 9 maja ruszy kolejna, czwarta już odsłona wielkiej loterii, w ramach której na klientów centrum czekać będą atrakcyjne bony na zakupy o łącznej wartości niemal 70 tys. złotych!
Zdjęć: 1  

Początek przygody z wojskiem »
Tekst opublikowany 2014-05-06, opracowanie kpt. Ewa NOWICKA-SZLUFIK
6 i 7 maja to dla 190 ochotników do odbycia służby przygotowawczej do NSR początek wojskowej drogi, która dla wielu z nich może okazać się pomysłem na całe życie.
Zdjęć: 5  

Prace Andrzeja Mleczki w Parku Handlowym Bielany »
Tekst opublikowany 2014-05-06, opracowanie otomedia.pl
Prawie 400 prac z przekroju 40-letniej twórczości rysownika Andrzeja Mleczki będzie można oglądać na specjalnej wystawie w Parku Handlowym Bielany.
Zdjęć: 3  

Promocje w Factory »
Tekst opublikowany 2014-05-06, opracowanie otomedia.pl
Między 9 a 11 maja w centrum Factory Wrocław organizowana jest druga odsłona akcji „Stylowe Safari”. Klienci staną przed szansą upolowania specjalnych rabatów i udziału w rywalizacji o nagrodę główną – podróż na prawdziwe safari.
Zdjęć: 1  

Madeleine Peyroux zaśpiewa w Synagodze »
Tekst opublikowany 2014-05-06, opracowanie otomedia.pl
Amerykańska wokalistka jazzowa o charakterystycznym głosie, okrzyknięta przez dziennikarzy następczynią BillieHoliday, wystąpi w Synagodze Pod Białym Bocianem w ramach Ethno Jazz Festival 2014.
Zdjęć: 1  

Odkryj Kampus Pracze »
Tekst opublikowany 2014-05-05, opracowanie KP
Laboratoria, europejskie warsztaty dla dzieci, science cafe z naukowcami, turbiny, panele słoneczne, koła wodne i generatory prądu - to wszystko czeka 10 maja w Kampusie Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+.
Zdjęć: 3  

Wernisaż i koncert jazzowy »
Tekst opublikowany 2014-05-05, opracowanie otomedia.pl
Wernisaż z Muzyką: Nastroje - wernisaż Katarzyny Morańdy oraz koncert Jazzowy Notes odbędzie się we Wrocławskim Klubie Formaty przy ul. Samborskiej 3-5.
Zdjęć: 1  

Tajemniczy darczyńca muzeum »
Tekst opublikowany 2014-05-05, opracowanie MAH
Muzeum Archeologiczno - Historyczne w Głogowie stało się posiadaczem daru od tajemniczego "Miłośnika Ziemi Głogowskiej".
Zdjęć: 1  

"Rz": W Sejmie Korwin-Mikke zamiast Palikota  »
Tekst opublikowany 2014-05-05, opracowanie Rzeczpospolita
PO przestała odrabiać straty do lidera i gdyby wybory do krajowego parlamentu odbyły się teraz, wygrałby je PiS.

Policjant najlepszym kulturystą klasycznym  »
Tekst opublikowany 2014-05-04, opracowanie pol
Krzysztof Studziński, funkcjonariusz Oddziału Prewencji KWP we Wrocławiu na XXXVIII Mistrzostwach Polski w Kulturystyce zdobył I miejsce w kategorii do 180 centymetrów i w kategorii OPEN.
Zdjęć: 3  

Dzisiaj
Wtorek 16 sierpnia 2022
Imieniny
Joachima, Nory, Stefana

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl