Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 87 informacji. Wszystkie poniżej.

W tym roku 61 wakacji »
Tekst opublikowany 2013-12-31, opracowanie oto
Odpowiednio planując 26 dni urlopu w tym roku można odpoczywać łącznie przez 61 dni - wyliczył portal Money.pl. To efekt sześciu długich weekendów i dwóch dodatkowych dni wolne za święta, które w 2014 roku wypadają w soboty.

Oto co lekarze zarzucają prof. Chybickiej »
Tekst opublikowany 2013-12-31, opracowanie Bożena Janicka
Lekarze rodzinni piszą List Otwarty do profesor Chybickiej: - "Pani publicznie głoszone tezy podważają autorytet lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w oczach pacjentów…"
Zdjęć: 3  

Po urodzeniu mierzył 183 cm »
Tekst opublikowany 2013-12-31, opracowanie zoo
Nie w Wigilię, a w drugi dzień świąt pracownicy Żyrafiarni dostali długo wyczekiwany prezent. Urodziła się mała żyrafa – zdrowy i dorodny samczyk.
Zdjęć: 2  

Przed zabawą w Rynku »
Tekst opublikowany 2013-12-31, opracowanie oto
Informacja o utrudnieniach i zakazach wjazdu oraz parkowania w okolicach Rynku.

Arka Noego na wrocławskim Rynku »
Tekst opublikowany 2013-12-31, opracowanie otomedia.pl
6 stycznia, z okazji Święta Trzech Króli, najpiękniejsze kolędy oraz swoje największe przeboje zaśpiewa najpopularniejszy polski zespół dziecięcy - Arka Noego.
Zdjęć: 1  

Czy mieszkania będą droższe?  »
Tekst opublikowany 2013-12-30, opracowanie Dompress.pl
Czy w 2014 roku ceny budowanych mieszkań wzrosną? Co będzie miało wpływ na poziom stawek? Serwis Dompress.pl zapytał o to przedstawicieli wiodących spółek deweloperskich.
Zdjęć: 1  

Oto kto wyśmiewa najnowszy polski czołg »
Tekst opublikowany 2013-12-29, opracowanie Sławek Zagórski/INTERIA.PL
Pokazany na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach czołg PL-01 Concept nie jest nawet prototypem, a już wywołał wiele kontrowersji. Zwłaszcza wśród osób nie związanych z wojskiem.
Zdjęć: 10  

Długoterminowe prognozy: oto początek nowego roku »
Tekst opublikowany 2013-12-29, opracowanie INTERIA.PL
Początek przyszłego tygodnia zapowiada się raczej jesiennie. Nieco bardziej zimowo zrobi się dopiero w przyszły weekend. Lokalnie poprószy śnieg.

Mariola Woźniak walczy o medal »
Tekst opublikowany 2013-12-27, opracowanie TB
W Al-Ain w Zjednoczonych Emiratach Arabskich trwają Mistrzostwa Świata Juniorów w Szachach. Wśród dziewcząt do lat 16 znakomicie radzi sobie reprezentantka Polonii Wrocław Mariola Woźniak.

Najlepsze kierunki na Sylwestra z Wrocławia »
Tekst opublikowany 2013-12-27, opracowanie otomedia.pl
Zwiedzanie uliczek, szał zakupów, a na koniec noworoczna zabawa – to możliwe w europejskich metropoliach, a pasażerowie wrocławskiego lotniska chętnie z tej oferty korzystają.
Zdjęć: 1  

Weekend niskich cen w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2013-12-27, opracowanie otomedia.pl
Wszyscy wyczekujący z utęsknieniem zimowych wyprzedaży mogą już zacierać ręce. Właśnie dzisiaj ruszył „Weekend szalonych cen i wyprzedaży” w Magnolia Park. Odwiedzając galerię w dniach 27-29 grudnia można liczyć na rabaty sięgające nawet 70%.
Zdjęć: 1  

Mniej wypadków, ale więcej pijanych  »
Tekst opublikowany 2013-12-27, opracowanie pol
Mniej wypadków drogowych, mniej rannych, ale niestety więcej nietrzeźwych kierujących, to bilans trzech dni tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia na Dolnym Śląsku.
Zdjęć: 1  

Wrocławscy policjanci będą migać »
Tekst opublikowany 2013-12-27, opracowanie pol
We Wrocławiu przeprowadzony został Kurs Polskiego Języka Migowego z elementami alternatywnych metod komunikacji osób głuchoniewidomych dla funkcjonariuszy Policji.
Zdjęć: 8  

Wieczór piwny w klubie Schody Donikąd »
Tekst opublikowany 2013-12-27, opracowanie rtr
28 grudnia w klubie Schody Donikąd odbędzie się wieczór podczas, którego każdy może spotkać się z piwnym sensorykiem, zgłębić tajniki świata piwa, a nawet spróbować swoich sił za barem. Start o godz. 20.
Zdjęć: 3  

Grozili bronią »
Tekst opublikowany 2013-12-26, opracowanie pol
Przy użyciu broni palnej i innych niebezpiecznych narzędzi, usiłowali zmusić pokrzywdzonego do wypłaty 30 tys. złotych.
Zdjęć: 3  

Polska rajem dla złodziei  »
Tekst opublikowany 2013-12-26, opracowanie INTERIA.PL/NEWSERIA
Złodzieje stają się coraz bardziej zuchwali, ponieważ teraz za kradzież do 400 zł grozi im tylko mandat, a sklepikarze są bezradni.

Gdzie najczystsze powietrze w Polsce? »
Tekst opublikowany 2013-12-26, opracowanie INTERIA.PL
W Puszczy Boreckiej na Mazurach powietrze jest najczystsze w kraju. Pomiary stężenia najbardziej szkodliwego dla zdrowia pyłu zawieszonego prowadzone na stacji w Diablej Górze są przeciętnie 2-3-krotnie niższe niż w najbardziej zanieczyszczonych rejonach kraju.
Zdjęć: 1  

Oto najwięksi szkodnicy gospodarki »
Tekst opublikowany 2013-12-24, opracowanie INTERIA.PL/Pracodawcy RP
Przedsiębiorcy należący do Pracodawców RP, czytelnicy "Rzeczpospolitej" wyłonili finalistów antynagrody Gospodarcze Maliny 2013. Trafi ona do instytucji i osób, które miały w tym roku szczególnie szkodliwy wpływ na polską gospodarkę.

Wojewoda wprowadził zakaz  »
Tekst opublikowany 2013-12-24, opracowanie rtr
Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa wydał Rozporządzenie nr 4 z dnia 19 grudnia br., które stanowi m.in., że:

Urządzamy idealną łazienkę »
Tekst opublikowany 2013-12-24, opracowanie MR
Badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii, donoszą iż tamci mieszkańcy spędzają w toalecie aż trzy miesiące w ciągu całego swojego życia. Podstawowe czynności zajmują nam od kilku do kilkudziesięciu minut, co oznacza, że w toalecie spędzamy bardzo dużo czasu, dlaczego więc nie uczynić jej tak samo przyjemną jak i praktyczną ?
Zdjęć: 1  

Nowa Papiernia świątecznie dzieciom »
Tekst opublikowany 2013-12-23, opracowanie otomedia.pl
W czwartek w szkole podstawowej nr 2 przy ul. H. Sucharskiego we Wrocławiu, spełniły się świąteczne życzenia dzieci. Do uczniów szkoły trafiły wyjątkowe paczki z prezentami, przygotowane przez Nową Papiernię.
Zdjęć: 2  

Ślęza Wrocław kończy rok na fotelu lidera »
Tekst opublikowany 2013-12-23, opracowanie otomedia.pl
Wspaniała seria dziewięciu kolejnych ligowych zwycięstw Ślęzy Wrocław została przerwana w sobotę w Rzeszowie. AZS Uniwersytet Rzeszowski pokonał drużynę z Wrocławia 68:61.
Zdjęć: 2  

Jest praca w… Egipcie  »
Tekst opublikowany 2013-12-21, opracowanie INTERIA.PL/Praca za granicą
W Egipcie nie jest trudno o pracę w szkołach językowych, kurortach i przemyśle naftowym. Mile widziani są cudzoziemcy z dyplomem wyższych uczelni, nawet bez żadnego doświadczenia zawodowego, dlatego Afryka Północna to dobre miejsce na zawodowy start.

Budżet województwa przyjęty  »
Tekst opublikowany 2013-12-20, opracowanie otomedia.pl/onet.pl
Sejmik województwa dolnośląskiego uchwalił budżet na 2014 r. Jest rekordowy - przeznacza ponad 2 mld zł na wydatki w regionie. Uwzględniono w nim poprawki wniesione przez ugrupowanie Obywatelski Dolny Śląsk.

Młodzi przeciwko nacjonalizacji »
Tekst opublikowany 2013-12-18, opracowanie rtr
Przedstawiciele inicjatywy NieZaglosuje.pl, która obecnie skupia ponad 20 organizacji młodzieżowych, zwrócili się do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z prośbą o spotkanie.

Cofanie opieki zdrowotnej o 20 lat? »
Tekst opublikowany 2013-12-18, opracowanie rtr
7 listopada br. odbyło się w Sejmie pierwsze czytanie projektu ustawy cofającej wskazówki zegara odmierzającego proces transformacji systemu opieki zdrowotnej o 20 lat.

Komunikacja miejska w okresie świąteczno – noworocznym  »
Tekst opublikowany 2013-12-18, opracowanie um
Publikujemy pełną listę zmian kursów i linii tramwajów oraz autobusów jakie czekają nas od 23 grudnia do 6 stycznia.
Zdjęć: 1  

Taka będzie nowa Syrenka? »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie INTERIA.PL
Końcówka roku kojarzy mam się ze świątecznymi prezentami. W tej kategorii traktować można nie tylko upominki, jakie znajdziemy pod bożonarodzeniowym drzewkiem, ale też najnowsze wiadomości dotyczące polskiej motoryzacji.
Zdjęć: 3  

Guillaume Maupin - singer/songwriter z Francji w Łykendzie »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie otomedia.pl
Klub muzyczny Łykend zaprasza 17. grudnia na koncert Guillaume Maupin’a, francuskiego barda z gitarą. Wstęp wolny!
Zdjęć: 1  

Kosmiczny Bal Sylwestrowy w Loopy’s World »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie otomedia.pl
31-ego grudnia Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World będzie otwarte inaczej niż zwykle. O 19 otworzą się wrota kosmicznego statku, który zabierze na pokład wszystkie chętne dzieci i dorosłych.
Zdjęć: 2  

Muzyczne fajerwerki Bacha i Händla »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie OK
Premiera Muzyki ogni sztucznych Händla spowodowała jeden z pierwszych opisanych w historii korków ulicznych w Londynie. Zablokowane przez ponad trzy godziny centrum miasta i Most Londyński, tłumy na ulicach…
Zdjęć: 1  

Pasaż Grunwaldzki ze Srebrnym Laurem Klienta 2013  »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie otomedia.pl
Wrocławski Pasaż Grunwaldzki został nagrodzony Srebrnym Godłem w prestiżowym konkursie Laur Klienta 2013. W ogólnopolskim projekcie konsumenckim co roku przyznawane są tytuły najpopularniejszym produktom i markom w swoich kategoriach.
Zdjęć: 1  

Pierwszy wolnostojący Sphinx  »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie otomedia.pl
Sphinx otworzył we Wrocławiu swoją pierwszą wolnostojącą restaurację. Nowy lokal znajduje się na terenie centrum handlowego Futura Park. Jest to już piąty Sphinx działający w stolicy Dolnego Śląska.
Zdjęć: 1  

Święta dookoła świata »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie otomedia.pl
Karp, opłatek, puste miejsce przy stole i choinka. To pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą nam do głowy w związku ze Świętami Bożego Narodzenia. Jakie zwyczaje celebrowane są w innych krajach?
Zdjęć: 2  

Wyścigowe wydarzenie roku »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie otomedia.pl
Partynicki trener Michał Borkowski został laureatem w kategorii „Najlepsi w gonitwach płotowych i przeszkodowych”, a Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice wygrał w kategorii „Wydarzenie Roku”.
Zdjęć: 1  

Dolnośląski Kalendarz społeczny 2014  »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie otomedia.pl
W Dolnośląskim Centrum Informacji Kulturalnej miał miejsce wernisaż drugiej edycji Dolnośląskiego Kalendarza Społecznego na rok 2014 ,,Połączył nas Dolny Śląsk”.
Zdjęć: 3  

Gwanako ze smoczkiem »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie zoo
Do odważnych należy malutka samiczka gwanako, która urodziła się w niedzielę 8. grudnia we wrocławskim ZOO. Ponieważ jej mama nie chciała się nią zająć, opiekunowie wzięli zwierzę pod swoją opiekę.
Zdjęć: 3  

Rewitalizacja trudnej dzielnicy »
Tekst opublikowany 2013-12-17, opracowanie otomedia.pl
Przedmieście Oławskie, podobnie jak inne dzielnice Wrocławia, przechodzi w ostatnich latach metamorfozę. Lokalne przedsięwzięcia i duże inwestycje powoli, ale konsekwentnie prowadzą do jego rewitalizacji.
Zdjęć: 4  

Pavel Brázda – w Galerii Miejskiej »
Tekst opublikowany 2013-12-16, opracowanie otomedia.pl
Galeria Miejska we Wrocławiu przy współpracy z Czeskim Centrum i My Aktivity przygotowały przekrojową wystawę, na którą złoży się ponad 130 prac artysty z ostatnich 60-ciu lat jego twórczości.
Zdjęć: 4  

80 niewypałów na budowie hotelu! »
Tekst opublikowany 2013-12-16, opracowanie otomedia.pl
Turyści odwiedzający stolicę Dolnego Śląska mogą już korzystać z usług hotelu B&B Wrocław Centrum. To zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, trzeci w Polsce obiekt znanej francuskiej sieci hoteli.
Zdjęć: 3  

Teatr na lotnisku »
Tekst opublikowany 2013-12-16, opracowanie otomedia.pl
Czy dobrą przestrzenią dla sztuki może okazać się lotnisko? W piątek, 20 grudnia udowodni to reżyserka i aktorka Monika Bolly, która wystawi przedstawienie „Fryzjerka” w Porcie Lotniczym Wrocław.
Zdjęć: 1  

Jakie auto kupić, żeby odliczyć VAT? »
Tekst opublikowany 2013-12-16, opracowanie Ewa Wilczyńska i Damian Tomczyk, Money.pl
Tylko do końca grudnia można sprzedać samochód firmowy i nie płacić VAT. Początek roku to szansa, żeby odliczyć pełny VAT od samochodów o masie do 3,5 tony z homologacją ciężarową. Taka możliwość będzie jednak tylko przez najwyżej kilka miesięcy i jest wynikiem luki prawnej.
Zdjęć: 1  

Ślęza Wrocław razy dziewięć - Ostrovia bezradna »
Tekst opublikowany 2013-12-15, opracowanie fot. Piotr Zadumiński (Ślęza Wrocław)
Pokonując Ostrovię Ostrów Wielkopolski 69:50, wrocławianki przedłużyły passę kolejnych zwycięstw do dziewięciu i co najważniejsze, posiadają lepszy bilans bezpośrednich spotkań z drużyną z Wielkopolski.
Zdjęć: 2  

Gwałciciel z Leśnicy aresztowany »
Tekst opublikowany 2013-12-15, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój i gwałt. Zaatakował dwie kobiety. Został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara 12 lat więzienia.
Zdjęć: 1  

Konkurs na projekt maskotki X Światowych Igrzysk Sportowych »
Tekst opublikowany 2013-12-13, opracowanie otomedia.pl
W Muzeum Współczesnym we Wrocławiu został oficjalnie ogłoszony konkurs na projekt maskotki X Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games 2017 Wrocław.
Zdjęć: 5  

Straż – drugą drogówką? »
Tekst opublikowany 2013-12-13, opracowanie Creandi.pl
Obowiązki straży gminnej i miejskiej są dość zróżnicowane, jednak analizując statystyki MSWiA można odnieść wrażenie, że straż coraz bardziej angażuje się w kontrolowanie kierowców, stając się niejako drugą drogówką.
Zdjęć: 1  

Wrocławskie lotnisko najlepsze dla biznesu  »
Tekst opublikowany 2013-12-13, opracowanie otomedia.pl
Port Lotniczy Wrocław uhonorowany Business Traveller Award 2013. Czytelnicy prestiżowego magazynu ,,Business Traveller Poland” przyznali mu nagrodę dla najlepszego regionalnego lotniska w Polsce.
Zdjęć: 3  

Zapal Światło Wolności »
Tekst opublikowany 2013-12-12, opracowanie IPN
IPN zachęca do upamiętnienia ofiar stanu wojennego poprzez zapalenie 13 grudnia o 19.30 w oknie świeczki lub kliknięcie na miniaturkę świecy na stronie www.ipn.gov.pl.
Zdjęć: 1  

Drugi okapi we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie zoo
Młody Belg po długiej podróży trafił do pawilonu, gdzie czekał na niego już Maiko, przedstawiciel tego samego gatunku, który pochodzi z Francji.
Zdjęć: 2  

Pierwszy wrocławski zlot artystów rękodzieła »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie otomedia.pl
W niedzielę, 15 grudnia odbędzie się pierwsza edycja Rękodzielni, czyli zlotu niezależnych wyrobników. We wrocławskim klubie Motyla Noga, przy ulicy Więziennej 6, wystawi się kilkunastu artystów tworzących rękodzieło. Stoiska będzie można odwiedzać od godziny 14:00.
Zdjęć: 2  

Świąteczny Turniej Aktywności »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie kar
W przedświątecznym okresie wrocławskie Kluby Aktywności Rozmaitych przygotowały dla młodzieży liczne atrakcje. 15 grudnia na ulicy Jagiellończyka 8c odbędą się m.in. turnieje piłki nożnej, sprejowanie wielkich kartek świątecznych, konkursy piernikowania.
Zdjęć: 1  

Za drogo w sylwestra? Sprawdź, gdzie zaoszczędzisz! »
Tekst opublikowany 2013-12-11, opracowanie otomedia.pl
To już ostatnie dni na wybranie wymarzonego balu sylwestrowego. Jeśli koszty powitania Nowego Roku spędzają Ci sen z powiek, sprawdź gdzie wydasz najmniej.
Zdjęć: 3  

Spotkanie z tradycją w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2013-12-10, opracowanie otomedia.pl
W weekend 14-15 grudnia galeria zaprasza na spotkanie z tradycją, podczas którego nie zabraknie zespołów ludowych wykonujących kolędy, prezentacji dekoracji stołu wigilijnego i wręczania darmowych bombek.
Zdjęć: 4  

Wigilijna sobota w Pasażu Grunwaldzkim »
Tekst opublikowany 2013-12-10, opracowanie otomedia.pl
Najbliższa sobota w Pasażu Grunwaldzkim będzie pachnącą namiastką Wigilii Świąt Bożego Narodzenia.
Zdjęć: 2  

One powalczą o tytuł MISS POLSKI 2013 »
Tekst opublikowany 2013-12-10, opracowanie Marta Cybakow - Szachowska
Oto laureatki dwóch Gali Finałowych - Miss Wrocławia i Miss Dolnego Śląska, które już w tę niedzielę, wraz z pozostałymi 20 finalistkami z całej Polski, walczyć będą o tytuł.
Zdjęć: 19  

Na północy bez ciepła »
Tekst opublikowany 2013-12-10, opracowanie Jacek Ławrecki/Fortum Corporation
11 grudnia (środa) o godzinie 8:00 na północy Wrocławia (osiedla Kleczków, Różanka, Polanka, Karłowice, Nadodrze i ul. Jedności Narodowej) nastąpi przerwa w dostawie ciepła.

Obwodnica Warszawy kosztem Dolnego Śląska »
Tekst opublikowany 2013-12-10, opracowanie Tomasz Sąsiada, Money.pl
Kolejny fragment obwodnicy Warszawy powstanie kosztem lepszego połączenia z Czechami. Warte ponad 37,5 miliarda złotych przetargi na budowę dróg ekspresowych rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Osiedle dla życzliwych »
Tekst opublikowany 2013-12-10, opracowanie otomedia.pl
Osiedle „Na Życzliwej”, które powstaje na wrocławskich Krzykach, to miejsce do życia zaprojektowane dla osób ceniących nowoczesność, wygodę i bezpieczeństwo.

Mikołajki Ślęzy Wrocław »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie fot. Piotr Zadumiński (Ślęza Wrocław)
Ślęza Wrocław we współpracy z WKK, MKS MOS oraz Polarem Wrocław, zorganizowała Mikołajki dla najmłodszych. Na niedzielnej zabawie w hali sportowej przy ul. Chełmońskiego we Wrocławiu, pojawiło się blisko 1000 pociech.
Zdjęć: 2  

Flash mob na meczu »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie rtr
Między III a IV kwartą na meczu we Wrocławiu, pomiędzy Śląskiem a Asseco Gdynia, odbyło się widowisko, które zaskoczyło wszystkich obecnych.
Zdjęć: 3  

Świąteczne spotkanie z Maciejem Musiałem  »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie otomedia.pl
Centrum Handlowe Borek we Wrocławiu zaprasza dzieci na wyjątkowe, świąteczne spotkanie z aktorem Maciejem Musiałem 14 grudnia.
Zdjęć: 1  

Manufaktura oraz Jarmark Świąteczny  »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie otomedia.pl
Szyszkowe skrzaty, aromatyczne mydełka, artystycznie zdobione pierniki oraz bombki - takie cuda będzie mógł stworzyć każdy, kto odwiedzi 15 grudnia Centrum Kultury "ZAMEK" podczas Świątecznej Manufaktury.
Zdjęć: 4  

Na ratunek świętemu Mikołajowi! »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie otomedia.pl
Czy małemu niedźwiadkowi polarnemu uda się uwolnić porwanego przez Królową Zamieć Świętego Mikołaja i przywrócić tradycję Święta Bożego Narodzenia?
Zdjęć: 1  

Moico Enjoy Music, czyli sześć koncertów w jednym miejscu  »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie otomedia.pl
14 grudnia w Browarze Mieszczańskim podczas Moico Enjoy Music - Main Stage wystąpi sześć zespołów, w tym polsko-brytyjska grupa The KDMS.
Zdjęć: 2  

Koszykarki ze Ślęzy na zwycięskiej fali »
Tekst opublikowany 2013-12-09, opracowanie
Pojedynek Poznań City Center AZS ze Ślęzą Wrocław, z punktu widzenia walki w fazie finałowej rozgrywek 1 Ligi, był niezwykle istotny dla obu ekip.
Zdjęć: 2  

Mikołaje z żużlowego toru »
Tekst opublikowany 2013-12-08, opracowanie Fot. Karen Łapczyńska (www.wts.pl)
Zaraz po konferencji prasowej żużlowcy Betardu Sparty Wrocław w mikołajowych czapkach na głowach pojechali z workami pełnymi upominków do Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej przy ul. Bujwida.
Zdjęć: 31  

Casting do zespołu Cheerleaders Wrocław »
Tekst opublikowany 2013-12-07, opracowanie otomedia.pl
Organizowany jest casting do znanego wrocławskiego zespołu tanecznego Cheerleaders Wrocław. Zespół istnieje już 15 lat. Tancerki zespołu to w większości studentki i absolwentki wrocławskich uczelni.
Zdjęć: 1  

Z łyżwami na stadion »
Tekst opublikowany 2013-12-07, opracowanie otomedia.pl
Otwarte zostało lodowisko przy Stadionie Wrocław. To jedyne we Wrocławiu lodowisko „pod chmurką”, otwarte 7 dni w tygodniu.
Zdjęć: 2  

Bilety Wrocław-Warszawa Modlin już w sprzedaży  »
Tekst opublikowany 2013-12-07, opracowanie otomedia.pl
Pierwszy samolot w brawach linii Ryanair z Wrocławia na lotnisko Warszawa Modlin odleci 14 kwietnia 2014 roku. Bilety w cenie od 99 zł dostępne są już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Operacje będą realizowane codziennie.
Zdjęć: 1  

Jak odzyskać banki dla polskiej gospodarki »
Tekst opublikowany 2013-12-07, opracowanie INTERIA/Rafał Zaza/GAZETA BANKOWA
Rozmowa z prof. dr. hab. Witoldem Kieżuniem.

Dzień Otwarty Lokum da Vinci  »
Tekst opublikowany 2013-12-06, opracowanie otomedia.pl
7 grudnia, podczas Dnia Otwartego na osiedlu Lokum da Vinci, będzie można obejrzeć gotowe mieszkania i skorzystać z 7 atrakcyjnych promocji cenowych przygotowanych specjalnie na ten dzień.
Zdjęć: 2  

Komin runął – dostawy ciepła utrzymane »
Tekst opublikowany 2013-12-06, opracowanie um
Wczoraj w godzinach wieczornych w wyniku porywistego wiatru runął 45 - metrowy stalowy komin Zakładu Energetyki Cieplnej w Bolesławcu.
Zdjęć: 2  

O dług upomną się po śmierci »
Tekst opublikowany 2013-12-06, opracowanie INTERIA.PL
Źle oszacowali swoje finansowe możliwości, dali się namówić rodzinie na kredyt, a może obniżyła im się stopa życiowa? Rośnie liczba emerytów, którzy za długi trafiają do Krajowego Rejestru Długów.

Mikołajkowe atrakcje w Centrum Handlowym Sky Tower »
Tekst opublikowany 2013-12-06, opracowanie otomedia.pl
9 grudnia do wrocławskiego Centrum Handlowe Sky Tower dotrze Orszak Świętego Mikołaja.
Zdjęć: 1  

Ślęza Wrocław współliderem w swojej grupie »
Tekst opublikowany 2013-12-05, opracowanie rtr
Koszykarki Ślęzy Wrocław wygrały siódmy mecz z rzędu. Dzięki zwycięstwu nad ŁKS SMS Łódź 66:5, Ślęza dogoniła w ligowej tabeli zespół Poznań City Center AZS, z którym zmierzy się już w sobotę.
Zdjęć: 2  

Disco podczas wrocławskiego Sylwestra z Dwójką  »
Tekst opublikowany 2013-12-04, opracowanie um
W sylwestrową noc telewizyjna Dwójka i Miasto Wrocław zapraszają w złote czasy muzyki disco., Na parkietach królowała gorączka sobotniej nocy, a najnowsze taneczne trendy kształtowały Studio 54 w Nowym Jorku i Studio 2 w Polsce.
Zdjęć: 1  

Lyoness Child & Family Foundation - Dzień Lotów Dziecięcych »
Tekst opublikowany 2013-12-04, opracowanie MR
Wznieść się w górę i zapomnieć o troskach – pod tym mottem zorganizowany został Dzień Lotów Dziecięcych Lyoness w Graz. Ponad 200 dzieci oraz młodzieży będącej w trudnej sytuacji społecznej skorzystało z szansy wzięcia udziału w bezpłatnym locie nad miastem i okolicą.

Poczuj magię świąt z Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie otomedia.pl
Fabryka ozdób świątecznych i pokaz wytwarzania lizaków. Kreatywne gry i warsztaty dla dzieci oraz możliwość szepnięcia do ucha Mikołaja bożonarodzeniowych życzeń.
Zdjęć: 3  

Będą nowe autobusy »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie um
Wrocławskie MPK ogłosiło przetarg na dzierżawę 45 autobusów. Nowe pojazdy będą niskopodłogowe, klimatyzowane i muszą spełniać najnowsze normy emisji spalin – euro 6.
Zdjęć: 1  

Przyłącz się do zbiórki książek dla dzieci »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie otomedia.pl
Do końca tygodnia można przekazywać książki dla dzieci w ramach wyjątkowej akcji „Cyrkuluj książeczko”. Zebrane egzemplarze trafią do maluchów z domów dziecka i przebywających w szpitalach.
Zdjęć: 2  

Żadnych ograniczeń  »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie otomedia.pl
Kluby działające od października na ulicach: Kruszwickiej, Kościuszki i Jagiellończyka od kilku tygodni rekrutują młodzież do aktywności.
Zdjęć: 2  

Oryginalne ozdoby na choinkę  »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie otomedia.pl
W najbliższą sobotę w Parku Handlowym Auchan Bielany odbędą się świąteczne warsztaty artystyczne. Podczas bezpłatnych zajęć zarówno dzieci jak i dorośli własnoręcznie przygotują wyjątkowe świąteczne dekoracje – bombki, łańcuchy, stroiki, a nawet świąteczne wieńce czy świeczniki.
Zdjęć: 1  

TEDxWroclawWomen po raz pierwszy  »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie otomedia.pl
6 grudnia w Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin odbędzie się konferencja poświęcona kobietom, które zmieniają świat.
Zdjęć: 3  

Mikołajki w Koronie »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie otomedia.pl
Do Centrum Korona Mikołaj zawita w sobotę 7 grudnia w ramach kolejnego wydarzenia z cyklu Godziny dla Rodziny.
Zdjęć: 1  

Mikołaj w Pasażu Grunwaldzkim cały weekend  »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie otomedia.pl
W najbliższy weekend (6-8 grudnia) Pasaż Grunwaldzki zamieni się w prawdziwą krainę Świętego Mikołaja.
Zdjęć: 1  

Wrocławskie Targi Dobrych Książek także dla dzieci »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie otomedia.pl
Już 5 grudnia ruszą 22. Wrocławskie Targi Dobrych Książek. To święto wszystkich miłośników literatury, także tych najmłodszych! Organizatorzy pamiętali o dzieciach i specjalnie dla nich przygotowali mnóstwo atrakcji.
Zdjęć: 2  

Ślęza lepsza od Dekorexu »
Tekst opublikowany 2013-12-03, opracowanie fot. Piotr Zadumiński (Ślęza Wrocław)
Koszykarki z Wrocławia wygrały szósty mecz z rzędu. W meczu niezwykle ważnym w kontekście drugiej fazy rozgrywek, Ślęza pokonała Dekorex 61:49. Do tej pory, żadnej drużynie w lidze nie udało się wygrać w Pabianicach.
Zdjęć: 2  

Dzisiaj
Wtorek 16 sierpnia 2022
Imieniny
Joachima, Nory, Stefana

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl