Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 80 informacji. Wszystkie poniżej.

Sopran niezwykłej urody »
Tekst opublikowany 2013-04-30, opracowanie rtr
Beauty and the Beat – tak tytuł nosi unikatowy projekt Tarjii Turunen, byłej wokalistki Nightwish. We Wrocławiu Tarja wystąpi wraz ze swoim „etatowym” perkusistą – Mike’m Terraną oraz… ponad 120 osobowym chórem i orkiestrą.
Zdjęć: 4  

Oto wojskowi siłacze  »
Tekst opublikowany 2013-04-30, opracowanie Ewa NOWICKA-SZLUFIK/fot. Paulina WOJCIECHOWSKA
Po raz kolejny na pierwszym miejscu podium, w III Pucharze Komendanta Centrum w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, stanęli siłacze reprezentujący Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu.
Zdjęć: 11  

Wyróżnienie dla wrocławskiego judoki »
Tekst opublikowany 2013-04-30, opracowanie Radek Zamęcki
W niedzielę zakończyły się zmagania seniorów w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Europy w Judo. Wrocławskie środowisko reprezentowali Damian Szwarnowiecki (73kg) i Łukasz Błach (81).
Zdjęć: 4  

Toys”R”Us we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2013-04-30, opracowanie oto
Park Handlowy Auchan Bielany na 2 dni zamienił się w krainę dziecięcej zabawy. Na zaciekawioną grupę kilkudziesięciu pierwszych klientów, czekała, ustawiona w dwóch rzędach, ekipa sklepu, która oklaskami przywitała kupujących.
Zdjęć: 3  

Oto architektura - prezentacja ArC2 »
Tekst opublikowany 2013-04-30, opracowanie Michał Duda
Wystawa „Zrealizowane. Realizowane. Odrzucone” to pierwsza, monograficzna prezentacja architektonicznych doświadczeń i osiągnięć jednej z najbardziej aktywnych architektonicznych grup we Wrocławiu.
Zdjęć: 6  

Ruszył wrocławski baseball »
Tekst opublikowany 2013-04-30, opracowanie rtr
W rozegranych w sobotę inauguracyjnych meczach I ligi baseballu wrocławski KSB dwukrotnie pokonał Jastrząb Jastrzębie – Zdrój 5:3 oraz 5:0.
Zdjęć: 5  

Ventavia czeka na ostatniego lokatora »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie oto
Już tylko miesiąc do zakończenia promocji dotyczącej ostatniego wolnego lokalu na urokliwym i spokojnym osiedlu Ventavia. Funkcjonalny segment można kupić już za 249 000 PLN.
Zdjęć: 4  

Projekt jazzowy Take Five: Europe »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie rtr
30 kwietnia o godz. 19.00, w ustanowionym przez UNESCO Międzynarodowym Dniu Jazzu, w Filharmonii Wrocławskiej odbędzie się koncert w ramach II edycji Take Five: Europe.
Zdjęć: 1  

Zadymiło w Krzywym Kominie  »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie oto
Krzywy Komin oficjalnie otworzył swoje drzwi dla wszystkich, którzy pragną rozwijać się w zakresie rzemiosła i designu. Zamiast tradycyjnego przecięcia wstęgi, inauguracja przebiegła w zgodzie z rzemieślniczą tożsamością Nadodrza i duchem działalności Centrum.
Zdjęć: 16  

Duże mieszkanie pod wynajem »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie rtr
W odpowiedzi na zainteresowanie zakupem inwestycyjnym mieszkań, ATAL SA uruchomił na Osiedlu Mieszczańskim we Wrocławiu nową ofertę „Zainwestuj w duże mieszkanie pod wynajem”.
Zdjęć: 4  

Leć nie tylko na majówkę  »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie oto
Gorąca Kreta i Malta, a może zjawiskowy Rzym lub Barcelona? Podpowiadamy, gdzie w tym roku lecieć na przedłużony weekend – niekoniecznie majowy – z Wrocławia. Z letnią siatką połączeń wrocławskiego lotniska wybór miejsc jest niemal nieograniczony, wszędzie dotrzemy szybko, wygodnie, a korzystając z oferty tanich linii – za przystępną cenę.
Zdjęć: 1  

Upada biuro podróży – nikt ci nie pomoże »
Tekst opublikowany 2013-04-26, opracowanie Piotr Kaszuwara, Money.pl
Sytuacja w branży turystycznej jest dużo gorsza niż rok temu, kiedy upadało Sky Club czy Triada. W tym roku, jeśli zbankrutuje biuro podróży, nikt nie zapewni podróżnym powrotu do kraju.

Wrocław najgłośniejszy »
Tekst opublikowany 2013-04-25, opracowanie rtr
W ramach akcji „Zróbmy sobie ciszej” wykonano pomiary hałasu komunikacyjnego w 5 miastach: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Białymstoku.
Zdjęć: 2  

Targi Kariera w Finansach i Bankowości »
Tekst opublikowany 2013-04-25, opracowanie rtr
To prestiżowe wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, odbywające się cyklicznie w największych miastach Polski. Poprzez wcześniejszą selekcję uczestników Targi mają charakter zamknięty, co umożliwia bezpośredni i swobodny kontakt z wystawcami.
Zdjęć: 1  

Flamenco na Gitarowym Rekordzie Guinnessa »
Tekst opublikowany 2013-04-25, opracowanie rtr
Fiesta flamenco jest kolejnym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznemu Gitarowemu Rekordowi Guinnessa. W jego programie znajdą się koncerty zespołów flamenco Danza del Fuego, Ritmo Emoción oraz Acid Flamenco, które odbędą się 1 maja w Klubie Muzycznym Łykend.
Zdjęć: 4  

Gospodarka - koniec złudzeń »
Tekst opublikowany 2013-04-25, opracowanie Maciej Czujko, Money.pl
Wzrost sprzedaży detalicznej w okolicach zera, produkcja przemysłowa na wyraźnym minusie, PMI poniżej 50. Nawet ministerstwo finansów skapitulowało w optymizmie i redukuje prognozę PKB na rok 2013. To wszystko oznacza, że raczej nie odbijemy od dołka w drugiej połowie roku.

Dług publiczny spadł przez manipulację? »
Tekst opublikowany 2013-04-25, opracowanie Łukasz Pałka, Money.pl
Dług publiczny Polski wzrósł w ubiegłym roku o ponad 25 miliardów złotych. Mimo tego rząd mówi o sukcesie, bo zmniejszyliśmy zagrożenie w postaci przekroczenia 55-procentowego progu w relacji długu do PKB. Jak to możliwe? - Przez manipulację - odpowiada krótko prof. Stanisław Gomułka, były wiceminister finansów.

Ile komercji w piłce? »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie MR
Dzisiaj nikt poważny nie wyobraża sobie amatorów na najwyższym piłkarskim szczeblu. Czasami wprawdzie można spotkać się jeszcze z egzotycznymi przypadkami, typu San Marino, gdzie większość reprezentantów gra za darmo, jednak są to jedynie drużyny mikroskopijnych państw, stanowiące swego rodzaju folklor piłkarski.

Aquarius Business House sprzedany »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie rtr
Spółka Echo Investment podpisała umowy przedwstępne dotyczące sprzedaży biurowca Aquarius Business House realizowanego w centrum Wrocławia.
Zdjęć: 3  

Derby Wrocławia w futbolu amerykańskim  »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie oto
1 maja, w środę, o godzinie 16.00 na Stadionie Olimpijskim dojdzie do spotkania między obydwoma wrocławskimi drużynami, Devils Wrocław i Giants Wrocław, reprezentującymi nasze miasto w rozgrywkach Topligi.
Zdjęć: 2  

Co wywołuje deja vu? »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie rtr
Czy deja vu jest zjawiskiem paranormalnym, pamięcią z poprzedniego życia, a może efektem telepatii? Niezupełnie.

Strzyża owiec w ZOO »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie rtr
Już w najbliższą sobotę (27 kwietnia) od godziny 10:00 we wrocławskim ZOO odbędą się postrzyżyny owiec. Każdy zwiedzający będzie mógł zobaczyć w jaki sposób pozyskuje się materiał na wełnę.
Zdjęć: 1  

Kongres Young PR za nami  »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie rtr
W Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr odbyła się I edycja Kongresu Young PR. Jej celem było stworzenie otwartej przestrzeni dla zaprezentowania się młodych i kreatywnych osób z branży PR.
Zdjęć: 7  

Żołnierska krzepa »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie rtr
26 kwietnia na terenie wrocławskiego Centrum Szkolenia odbędzie się III Puchar Komendanta Centrum w ramach Mistrzostw Garnizonu Wrocław w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.
Zdjęć: 1  

Pasaż Grunwaldzki zaprasza na urodzinową kawę i rabaty »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie rtr
W najbliższą sobotę (27 kwietnia) z okazji 6 urodzin Pasaż Grunwaldzki zaprasza klientów na kawę i wiele atrakcji. W Centrum powstanie wielki obraz z kubków wypełnionych kawą, odbędą się pokazy baristów oraz konkursy z nagrodami. Przez cały dzień będzie można także skorzystać z rabatów i wyjątkowych ofert.
Zdjęć: 1  

Mocne otwarcie KSB »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie rtr
Analizując skład pierwszej polskiej ligi baseballu, już podczas inauguracji we Wrocławiu będziemy świadkami pojedynku dwóch głównych faworytów do awansu do Ekstraligii.
Zdjęć: 2  

Wiosenna zmora rowerowa  »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie Cezary Grochowski
Tej wiosny, jak co roku o tej porze pojawia się we Wrocławiu coraz więcej rowerzystów. Niestety znów okazało, się że miasto nie jest na taki rowerowy sukces przygotowane.
Zdjęć: 1  

Nowe sklepy w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie oto
– Grono najemców Magnolia Park stale się powiększa. Od końca marca klienci centrum handlowego mogą robić zakupy w sklepie z wysokiej jakości odzieżą i akcesoriami sportowymi 4F, a niedawno swój drugi punkt w galerii otworzyła sieć Dom Lodów Barton.
Zdjęć: 1  

Majówka na Twierdzy w Srebrnej Górze »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie oto
Majowy długi weekend zwykle spędzamy grillując leniwie na działce. Jednak codzienne pieczenie kiełbasek niektórym może się wydawać nieco monotonne. Jeśli więc jesteście ciekawi nowych wrażeń…
Zdjęć: 1  

Sukces zbiórki w Bielanach »
Tekst opublikowany 2013-04-24, opracowanie oto
Aż 16 ton makulatury udało się zebrać podczas akcji „Eko i trendy” w Parku Handlowym Auchan Bielany. Dzięki jednej tonie makulatury oszczędza się 17 drzew, co oznacza, że rekordowa zbiórka pozwoli na ocalenie 267!
Zdjęć: 3  

Ile rząd wyciągnie ze spółek? »
Tekst opublikowany 2013-04-22, opracowanie Maciej Rynkiewicz, Money.pl
Pieniądze zostaną przejedzone. Dlaczego? Ponieważ gabinet Donalda Tuska przyjął absolutnie nierealną prognozę wzrostu gospodarczego - pisze portal Money.pl. Poza tym politykom zależy głównie na opinii inwestorów zagranicznych i Unii Europejskiej.

Urodziny Klubu Mamuśki »
Tekst opublikowany 2013-04-22, opracowanie rtr
24 kwietnia Klub Mamuśki świętować będzie swoje drugie urodziny. Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy wszystkie wrocławskie mamy o godzinie 19.00 do Czekoladziarni przy ul. Połanieckiej 15.
Zdjęć: 3  

Światowe gwiazdy na Gitarowym Rekordzie Guinnessa  »
Tekst opublikowany 2013-04-22, opracowanie oto
Tegoroczna edycja wrocławskiego Gitarowego Rekordu Guinnessa to zamiast jednej gwiazdy, wielu wspaniałych gitarzystów z całego świata, którzy pomogą w biciu gitarowego rekordu (w ubiegłym roku - 7273 gitary).
Zdjęć: 1  

Wrocław Miastem Spotkań alkoholików? »
Tekst opublikowany 2013-04-21, opracowanie Czytelniczka
Poniżej prezentujemy „jeszcze ciepły” list naszej Czytelniczki i jej zdjęcia dokumentujące wątpliwe doznania estetyczne z wiosennego spaceru po Wielkiej Wyspie…
Zdjęć: 22  

Drzewo dla Havla – obchody Dnia Ziemi 2013 »
Tekst opublikowany 2013-04-20, opracowanie rtr
Fundacja EkoRozowoju, wspólnie z przyjaciółmi z Czech i Polski zaprasza do wspólnego posadzenia Drzewa dla Havla, honorowego obywatela naszego miasta. Wydarzeniu towarzyszyć będzie pokaz filmowy oraz koncert klubowy.
Zdjęć: 1  

Recital gitarowy Krzysztofa Pełecha »
Tekst opublikowany 2013-04-20, opracowanie rtr
Dzisiaj, 20 kwietnia odbędzie się drugi koncert tegorocznego cyklu Podróże po Strunach im. Marka Długosza. W sali Starej Giełdy wystąpi Krzysztof Pełech ze swoim hiszpańsko-latynoskim recitalem. Początek koncertu o godzinie 19:00.
Zdjęć: 1  

Raport - Produkty dla niemowląt »
Tekst opublikowany 2013-04-18, opracowanie MR

Błyskawicznie rośnie deficyt - brakuje już 13 mld »
Tekst opublikowany 2013-04-18, opracowanie Andrzej Zwoliński, Money.pl
Do kasy państwa wpływa mniej podatków i opłat. W błyskawicznym tempie rośnie więc deficyt budżetowy, który po trzech miesiącach tego roku sięgał już blisko 25 mld zł - pisze portal Money.pl. To ponad 68 proc. tegorocznego limitu zapisanego w ustawie budżetowej.

Inwestycje ATAL – dni otwarte »
Tekst opublikowany 2013-04-18, opracowanie oyo
27 i 28 kwietnia odbędą się Dni Otwarte organizowane przez dewelopera ATAL SA w ramach dwóch wrocławskich inwestycji - Agrestowa Aleja oraz Osiedle Mieszczańskie. Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć mieszkania dostępne na osiedlach, a także porozmawiać o szczegółach oferty.
Zdjęć: 3  

43 tys. papierosów i 200 litrów alkoholu bez akcyzy  »
Tekst opublikowany 2013-04-17, opracowanie pol
Ponad 43 tys. sztuk papierosów, 9 kilogramów tytoniu oraz 200 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy, znaleźli wrocławscy policjanci w jednym mieszkań na terenie miasta.
Zdjęć: 2  

Dom pokazowy na osiedlu Dalia »
Tekst opublikowany 2013-04-17, opracowanie oto
DOM.developer już w najbliższą sobotę - 20 kwietnia - otworzy dom pokazowy na Osiedlu Dalia w ramach dni otwartych. Na gości organizator czeka pomiędzy godziną 11 a 15.
Zdjęć: 2  

Wymień gazety na sadzonki »
Tekst opublikowany 2013-04-17, opracowanie oto
W sobotę o godz. 11.00 rusza zbiórka elektronicznych odpadów i makulatury. Ci, którzy przyniosą zużyty sprzęt lub niepotrzebne gazety i papier, otrzymają sadzonki roślin oraz energooszczędne żarówki.
Zdjęć: 3  

Posłuchaj młodych altowiolistów »
Tekst opublikowany 2013-04-16, opracowanie oto
19 i 20 kwietnia w siedzibie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego przy ulicy Łowieckiej, odbędzie się VI Wrocławski Konkurs Młodych Altowiolistów.
Zdjęć: 1  

Na Koncercie Nadziei wyśpiewano 170 tys. zł  »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie rtr
Ponadgodzinny koncert tenora Marka Torzewskiego, dopełniany choreograficznie przez akrobatów FlyCube, popisy wokalne i instrumentalne, atrakcyjne nagrody – tak w skrócie opisać można Koncert Nadziei, zorganizowany przez fundację ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.
Zdjęć: 12  

Konkurs fotograficzny »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie oto
Na fanpage'u Pasażu Grunwaldzkiego trwa Konkurs Fotograficzny na najlepsze zdjęcia w kategoriach: „Focus na Wrocław” i „Kadr na modę w Pasażu Grunwaldzkim”. Nagrodami głównymi są aparaty fotograficzne ufundowane przez FujiFilm.
Zdjęć: 1  

Kim jest polski dłużnik? »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie oto
Statystyczny polski dłużnik ma 44 lata, niespłacony dług w wysokości 4,7 tys. zł i najczęściej jest zodiakalnym Bykiem. Tak wynika z danych Grupy KRUK, największej firmy zarządzającej wierzytelnościami w Polsce.

Zadecydowała „mordercza” pętla »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie kpt. Ewa Nowicka-Szlufik, Paulina Wojciechowska
Pętla taktyczna o łącznej długości 10 km zadecydowała o ostatecznym wyniku dwudniowej rywalizacji pododdziałów wojsk inżynieryjnych Wojsk Lądowych.
Zdjęć: 17  

Wiecha zawisła nad Ratyniem »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie oto
Coraz bliżej zakończenia kolejnej inwestycji deweloperskiej we Wrocławiu. Dzisiaj na osiedlu Willa ToTu na Ratyniu została zawieszona tradycyjna wiecha.
Zdjęć: 3  

A co Ty zrobiłeś dla swojego kredytu? »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie oto
Najniższe stopy procentowe w historii spowodowały obniżenie kosztów kredytów spłacanych w złotych. Rada Polityki Pieniężnej ulżyła kredytobiorcom, pytanie czy oni sami mogą jeszcze coś zrobić, żeby zmniejszyć swoje miesięczne obciążenie?

Jakie szanse na kredyt dla firm? »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie rtr
Tylko w grudniu upadłość ogłosiło w Polsce 80 firm. To o 27,0% więcej, niż w grudniu 2011 r. W całym 2012 roku w Polsce upadło 877 przedsiębiorstw. W 2013 roku ta liczba z pewnością będzie znacznie większa - jest szacowana na ponad 1300*. Czy to znaczy, że mając firmę, w 2013 roku kredytu nie dostaniemy? Jak to wygląda na Dolnym Śląsku?

Młode Nogi znowu w grze »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie rtr
Już po raz jedenasty CIRS – Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju organizuje rozgrywki ligowe „Młode Nogi Wrocławia”. Na zgłoszenia chętnych drużyn (liczących co najmniej 5 zawodników) czekają do 18 kwietnia.
Zdjęć: 1  

Janikowski pisze do Tuska »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie Damian Janikowski
Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie Damian Janikowski wysłał petycję do premiera Donalda Tuska, w której prosi o wsparcie inicjatywy mającej na celu przeciwstawienie się propozycji usunięcia zapasów z programu igrzysk.

Początek drogi do Los Angeles »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie rtr/fot.pracowniafotografika
Na basenie wrocławskiego AWF-u ponad stu niepełnosprawnych intelektualnie sportowców wzięło udział w VII Dolnośląskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych.
Zdjęć: 9  

Sondaż Homo Homini – PiS przed PO, Kalisz zabiera PO »
Tekst opublikowany 2013-04-15, opracowanie
Niższe podatki, tańsze przedszkola, klarowniejsze rozliczanie księży, czy wsparcie młodych przy kupnie mieszkania. Donald Tusk i jego urzędnicy naobiecywali Polakom bardzo dużo i jak na razie - pisze portal Money.pl - nie widać szans na to, by wywiązali się z tych deklaracji.

W ZOO opiekunowie opowiedzą »
Tekst opublikowany 2013-04-12, opracowanie rtr
W każdy weekend i każde święto, począwszy od soboty 13. kwietnia, opiekunowie zwierząt we wrocławskim ZOO będą opowiadać o swojej pracy i podopiecznych.
Zdjęć: 1  

Największa IKEA w kraju »
Tekst opublikowany 2013-04-12, opracowanie oto
8 maja otwarcie nowego sklepu IKEA Wrocław. Jego powierzchnia to 37 705 m kw. – prawie tyle mierzy wrocławski Rynek. Do tej pory IKEA Wrocław była najmniejszym sklepem IKEA. Od 8 maja Wrocław będzie miał największy sklep IKEA w kraju.
Zdjęć: 10  

Bez wizy do USA? »
Tekst opublikowany 2013-04-12, opracowanie Lidia Geringer de Oedenberg
Polityka wizowa UE powinna zdaniem europosłów opierać się na zasadzie wzajemności, czyli: wymagasz od nas wizy - my też będziemy od ciebie jej żądać. Nowe zasady właśnie zostały przegłosowane w Komisji ds. Wolności Obywatelskich (LIBE), teraz czekają na ostateczną aprobatę państw członkowskich (Rady).

Wittigalia 2013 - znamy cały program »
Tekst opublikowany 2013-04-10, opracowanie oto
Wrocławscy studenci już po raz 13 będą świętują na Wittigaliach. Organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji oraz występy najlepszych artystów, a wszystko po to, by te 3 dni były niezapomnianą dawką wrażeń.
Zdjęć: 1  

Kolejny etap Osiedla Innova »
Tekst opublikowany 2013-04-10, opracowanie oto
Fadesa Polnord Polska w swojej wrocławskiej inwestycji - Osiedlu Innova - zbuduje 4 eleganckie budynki, w których znajdzie się 112 mieszkań. Ich sprzedaż rozpocznie się w połowie kwietnia.
Zdjęć: 1  

Kolej igra z życiem pasażerów »
Tekst opublikowany 2013-04-10, opracowanie Andrzej Zwoliński/Money.pl
Linie kolejowe, rozjazdy i stacje są w złym stanie - alarmuje Najwyższa Izba Kontroli. 60 proc. linii kolejowych i 30 proc. rozjazdów funkcjonuje tylko pod warunkiem, że przejeżdżające po nich pociągi znacznie zwalniają. Zamiast zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, używane są procedury awaryjne o najmniejszym stopniu ochrony przed wypadkami, na przykład tak zwane sygnały zastępcze. Jeśli już jakiekolwiek kontrole stanu technicznego są przeprowadzane, to realizacja zaleceń przeciąga się nawet do 1,5 roku. Z kontroli Izby wynika też, że awarie PKP PLK usuwa nawet po dwóch latach od zgłoszenia!

Pasaż Grunwaldzki nominowany »
Tekst opublikowany 2013-04-10, opracowanie oto
Kielecka Galeria Echo, wrocławski Pasaż Grunwaldzki i szczecińskie Galaxy - trzy galerie handlowo-rozrywkowe zrealizowane i zarządzane przez spółkę Echo Investment - znalazły się w finale konkursu Solal Marketing Awards 2013. Rozstrzygnięcie i rozdanie nagród odbędzie się w Londynie 14 maja, podczas Europejskiej Konferencji Marketingowej ICSC.
Zdjęć: 1  

Zobacz zdjęcia z I edycji XXLMotoShoot »
Tekst opublikowany 2013-04-10, opracowanie oto
Pierwsza edycja imprezy XXLMotoShoot, za nami. Nowa na polskim rynku platforma XXLSTOCK.COM zaprosiła fotografów na warsztaty i sesję fotograficzną łączącą świat mody z motoryzacją.
Zdjęć: 16  

Rocznica katastrofy »
Tekst opublikowany 2013-04-09, opracowanie oto
Jutro planowane są zgromadzenia upamiętniające 3 rocznicę katastrofy smoleńskiej organizowane przez Zarząd Okręgu Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu:
Zdjęć: 1  

Nowogrodziec trafi do Księgi Guinessa? »
Tekst opublikowany 2013-04-09, opracowanie rtr
W czerwcu na rynku w Nowogrodźcu stanie największy garniec świata. Będzie miał wysokość 330 cm. Teraz największy garniec stoi w Korei Pd. i mierzy 223 cm.
Zdjęć: 6  

Teraz uderzy woda? »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie IMGW
IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega przed gwałtownymi roztopami spowodowanymi opadami deszczu i rosnącą temperaturą.
Zdjęć: 1  

Cmentarny złodziej  »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie pol
Sprzedał w punktach skupu metali kolorowych ponad 100 kg mosiądzu i brązu w postaci ozdób, liter, tablic i figurek.
Zdjęć: 1  

Bestialsko zabili psa  »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie pol
Nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mężczyznom podejrzanym za bestialskie zabicie psa, który miał podjadać karmę psa sąsiada i zagryzać kury.

Zawodnicy AZS DSW bliżej igrzysk w Sochi »
Tekst opublikowany 2013-04-08, opracowanie rtr
Troje zawodników AZS DSW, zgodnie z rankingiem opublikowanym przez International Paralympic Committee Alpine Skiing po zawodach we Francji, zakwalifikowało się do udziału w zawodach Pucharu Europy.
Zdjęć: 1  

Marek Torzewski – Na Ratunek Dzieciom »
Tekst opublikowany 2013-04-07, opracowanie rtr
Już 8 kwietnia w Operze Wrocławskiej wystąpi światowej sławy tenor – Marek Torzewski, koncertujący jako solista na scenach operowych m.in. Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Portugalii i wielu innych krajów.
Zdjęć: 1  

Bezpłatne programy do rachunków - czy darmowe znaczy, że jest gorsze? »
Tekst opublikowany 2013-04-06, opracowanie MR
Programy do rachunków powinny ułatwiać prowadzenie działalności gospodarczej. W zależności od tego, kto jaką firmę prowadzi, powinien dopasować konkretny program do swoich potrzeb. Mała firma działa na podobnych zasadach, co duże przedsiębiorstwo, ale prowadzona w niej księgowość jest znacznie prostsza i nie wymaga rozbudowanego programu.

Wojna w Korei – konsekwencje dla Polski »
Tekst opublikowany 2013-04-05, opracowanie Damian Słomski/Money.pl
Panika na giełdach, osłabienie złotego i rekordowo droga ropa naftowa. Spełnienie gróźb Korei Północnej z pewnością wywołałby ogromne zamieszanie na rynkach.

Grand Press Photo 2012 w Pasażu Grunwaldzkim  »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie oto
Od 3 kwietnia w Pasażu Grunwaldzkim można zobaczyć 147 najlepszych zdjęć prasowych, które zakwalifikowały się do finału konkursu Grand Press Photo 2012. Wystawa potrwa do 22 kwietnia.
Zdjęć: 1  

Manewry na Kępie Mieszczańskiej »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie oto
Przez lata należała do wojska, dziś nie ma tam już murów i szlabanów, biur przepustek. Kępa Mieszczańska znów zaczyna żyć. Będzie można się o tym przekonać już 6 kwietnia.
Zdjęć: 4  

Kabaret Młodych Panów w Imparcie »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie rtr
Najnowszy program kabaretu, w tym najnowszy cieszący się ogromną popularnością skecz "Skoki Narciarskie: Piotr Żyła", będzie można zobaczyć na żywo już 5 kwietnia o godz. 18.
Zdjęć: 1  

Zaprojektuj nowe logo lotniska  »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie oto
Nowe logo wrocławskiego lotniska zobaczą miliony osób z Europy, a nawet świata. Jego autor zyska uznanie, ale i 7 tysięcy złotych nagrody. Właśnie rusza otwarty konkurs na nowy znak graficzny Portu Lotniczego Wrocław.
Zdjęć: 1  

Na narkotykach zarobili 6 mln złotych »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie pol
Policjanci wspierani przez antyterrorystów rozbili grupę przestępczą, podejrzaną o przemyt narkotyków do Polski oraz udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających.
Zdjęć: 1  

Już 12 ewakuacja lotniska »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie sg
Na wrocławskim lotnisku zauważono bagaż pozostawiony bez opieki. Sztab kryzysowy podjął decyzję o częściowej ewakuacji portu.
Zdjęć: 1  

Piątek okazji w Outlet Factory »
Tekst opublikowany 2013-04-04, opracowanie oto
W najbliższy piątek w Centrum Outlet Factory odbędzie się kolejna edycja wielkiej akcji promocyjnej Piątek Pełen Okazji. Na klientów czekać będą atrakcyjne rabaty i zwrot części wydatków.
Zdjęć: 1  

Sypnie śniegiem intensywnie »
Tekst opublikowany 2013-04-02, opracowanie IMGW
Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu na obszarze województwa dolnośląskiego i opolskiego.
Zdjęć: 1  

Ruszają Deichmann Minimistrzostwa »
Tekst opublikowany 2013-04-02, opracowanie rtr
Trwają zapisy do rozgrywek Deichmann Minimistrzostw 2013. Turniej ma już swoją 6-letnią tradycję. W ubiegłym roku wystartowało ponad 7 000 dzieci. Rozgrywki skierowane są do chłopców i dziewcząt w wieku od 7 do 11 lat.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Wtorek 16 sierpnia 2022
Imieniny
Joachima, Nory, Stefana

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl