Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 144 informacji. Wszystkie poniżej.

Sensacyjne dokumenty rosyjskie ws. Smoleńska »
Tekst opublikowany 2013-01-31, opracowanie INTERIA.PL/Gazeta Polska Codziennie
Rozrzucone na obszarze prawie jednego kilometra kwadratowego szczątki rządowego tupolewa, wiszące na drzewach fragmenty samolotu, nieuszkodzone przewody trakcji elektrycznej - to zaledwie kilka informacji znajdujących się w rosyjskim dokumencie ujawnionym w najnowszym numerze miesięcznika "Nowe Państwo".

Warto znakować rowery »
Tekst opublikowany 2013-01-31, opracowanie pol
Dzięki oznaczeniu identyfikacyjnemu w ramach programu „Twój rower twoja własność”, policjanci zidentyfikowali w jednym z mieszkań rower, który jak się okazało, pochodził z kradzieży.

Wielkie granie wrocławianek  »
Tekst opublikowany 2013-01-31, opracowanie azs
W najbliższy weekend piłkarki nożne Klubu Sportowego AZS Wrocław wezmą udział w silnie obsadzonym międzynarodowym - halowym turnieju International Turbine-Indoorcup "Meet the Champions" 2013.
Zdjęć: 4  

Pierwsza przysięga wojskowa »
Tekst opublikowany 2013-01-30, opracowanie CSWIiCh
W piątek o godzinie 9, po raz pierwszy w tym roku, w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu, odbędzie się uroczysty apel z okazji złożenia przysięgi wojskowej przez żołnierzy służby przygotowawczej
Zdjęć: 3  

Będzie ciepło i mocno powieje »
Tekst opublikowany 2013-01-30, opracowanie imgw
Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu po ostrzeżeniach o szybkim i niebezpiecznym wzroście temperatur ostrzega teraz przed silnymi wiatrami.
Zdjęć: 1  

Nowy najemca Piwnicy Świdnickiej  »
Tekst opublikowany 2013-01-30, opracowanie um
Rozstrzygnięty został przetarg na najem Piwnicy Świdnickiej w Ratuszu. Wybrano ofertę spólki FMK sp.z o.o. Filipa Majchrowskiego. Wysokość czynszu będzie wynosiła 42 000 zł.
Zdjęć: 1  

Wykorzystywał kobiety »
Tekst opublikowany 2013-01-30, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwa. Wyłudzał pieniądze na poczet walki z poważną chorobą. Ofiarami były kobiety, które poznawał za pośrednictwem portali internetowych.
Zdjęć: 1  

6 medali WROXGYM w Lizbonie! »
Tekst opublikowany 2013-01-30, opracowanie WS
Wrocławski klub WROXGYM (z Zacisza) odniósł na Mistrzostwach Europy w Brazylijskim JiuJitsu poważny sukces. Impreza odbyła się w dniach 24-27 stycznia w Lizbonie.
Zdjęć: 3  

Tu będą zwalniać. Bezrobocie 14,5 proc.? »
Tekst opublikowany 2013-01-30, opracowanie Money.pl
Po ubiegłorocznym kryzysie w branży budowlanej również najbliższe miesiące nie przyniosą niczego dobrego. - Wyhamowały zarówno inwestycje w budynki, jak również typowo infrastrukturalne, na przykład w drogi. Nic nie wskazuje na to, by w tym roku tej branży udało się stanąć na nogi - nie pozostawia wątpliwości Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, główna ekonomistka PKPP Lewiatan. Z budowlanką sprawa jest jasna, ale co się będzie działo w pozostałych branżach?

Pomóż Agnieszce »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie oto
Agnieszka walczy o życie. Dla siebie, dla swoich dzieci i najbliższej rodziny. Możesz jej pomóc...
Zdjęć: 1  

Będzie Brama do Nadodrza »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie Magdalena Talik/wroclaw.pl
Najwięcej, bo aż 8615 głosów oddano na pracę Michała Węgrzyna. Jego projekt "Bramy do Nadodrza" wyraźnie spodobał się mieszkańcom Wrocławia i już w kwietniu zostanie wykonany na ścianie budynku przy ulicy Łokietka 3.
Zdjęć: 4  

Altankowi multiwłamywacze »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie pol
Działkowcy z Kleciny odetchną. Wrocławscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o 35 włamań. Działali na terenie ogrodów działkowych przy ul. Klecińskiej.

TV cyfrowa – jaki wybrać dekoder »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie rtr
Do odbioru telewizji w technologii DVB-T niezbędna jest nie tylko odpowiednio dobrana i prawidłowo ustawiona antena. By w naszym telewizorze uzyskać cyfrowy obraz i dźwięk, w niektórych przypadkach niezbędny okaże się jeszcze dekoder.

Czas terapeutów »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie rtr
W najbliższy czwartek specjaliści metody Snoezelen z całej Polski spotkają się we Wrocławiu, by wspólnie uczestniczyć w organizowanym przez Fundację Rosa I Forum Terapeutów „Terapia w Sali Doświadczania Świata – teoria i praktyka”.
Zdjęć: 1  

Zapobiegli samobójstwu w Anglii  »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie pol
Policjanci uratowali obywatelkę Polski, przebywającą obecnie w Anglii. Niewiasta próbowała targnąć się na życie. Trafiła do szpitala, gdzie jest obecnie pod opieką tamtejszych lekarzy.

Wrocławianka Człowiekiem Roku na Wyspach »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie rtr
W Londynie po raz kolejny odbyło się rozdanie nagród „Człowieka Roku”, którym patronuje ambasador Polski w Wielkiej Brytanii Witold Sobków. W tym roku jednym z laureatów została 27-letnia Wrocławianka mec. Agata Dmoch.
Zdjęć: 1  

Gospodarka: będzie najgorzej od 1992 roku? »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie Arkadiusz Droździel, Money.pl
Produkt Krajowy Brutto wzrósł w minionym roku zaledwie o 2 procent - podał Główny Urząd Statystyczny. Rok wcześniej wynik był nieporównywalnie lepszy: 4,3 procent.

Walentynkowy konkurs ZOO »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie zoo
Wszystkie zakochane pary, ZOO zaprasza do wzięcia udziału w konkursie foto. Nagrodą jest wyjątkowe spotkanie z…
Zdjęć: 2  

Malwina w Tawernie »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie oto
Już w najbliższy czwartek Malwina Kusior - zagra koncert we wrocławskim klubie Tawerna przy ul. Wróblewskiego. To utalentowana wokalistka, autorka tekstów, reprezentująca ROCK POP i R&B.
Zdjęć: 1  

Powstaje Botanica Residence  »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie oto
Innowacyjny budynek, powstaje przy zbiegu ulic Sienkiewicza i Matejki, w niemal bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego. Przeszklona fasada najnowszej inwestycji DOM.Developer pozwoli cieszyć się widokiem miejskiego ogrodu.
Zdjęć: 1  

Uwaga! Śniegi spłyną »
Tekst opublikowany 2013-01-29, opracowanie IMGW PIB
Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega przed nagłymi roztopami spowodowanymi szybko rosnącą temperaturą. Zagrożenie dotyczy województwa dolnośląskiego i opolskiego.
Zdjęć: 1  

Cudzoziemki bez akcyzy »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie sg
W godzinach rannych na terenie Wrocławia funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 17 tys. sztuk papierosów oraz kilka litrów alkoholu. Towar należał do obywatelek Ukrainy.
Zdjęć: 1  

Pijany wybił szybę  »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie pol
Pijany mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy chwilę po tym jak wybił szybę w jednym z obiektów usługowych na terenie dzielnicy Psie Pole rzucając w nią butelką.

Napadał na kobiety  »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o udział w szeregu rozbojów. Jego ofiarami były powracające samotnie do swoich domów kobiety.

Decathlon w Magnolii »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie oto
Na wiosnę przyszłego roku w centrum handlowym Magnolia Park zostanie otwarty sklep Decathlon. Firma zarządzająca centrum, podpisała z popularną siecią umowę najmu na lokal o powierzchni 3 355 m2.
Zdjęć: 2  

Fotoradary w drodze na ferie  »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie rtr
Kierowcy wybierający się na narty w polskie góry, mogą spodziewać się wzmożonych kontroli drogowych oraz zaskakująco dużej liczby fotoradarów. Rekordowa pod tym względem jest stosunkowo krótka trasa z Wrocławia do Szklarskiej Poręby, gdzie na 100 km przypada średnio 11 fotoradarów.

Wrocław biega na biegówkach  »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie oto
Już blisko tysiąc osób skorzystało z trasy do narciarstwa biegowego na polu golfowym Toya Golf pod Wrocławiem. Na starcie pojawiło się kilku profesjonalnych biegaczy oraz cała rzesza początkujących Wrocławian.
Zdjęć: 1  

W Zieleńcu zjadą na krechę »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie oto
Już w najbliższą sobotę 2 lutego w Zieleńcu odbędą się pierwsze eliminacje do masowego zjazdu narciarsko-snowboardowego Red Bull Zjazd na Krechę!

Najlepszy pilot wśród wrocławskich studentów »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie oto
29 lat służby, w tym czasie 2550 godzin w powietrzu, 136 lotów bojowych w Iraku oraz udział w akcjach ratowniczych w czasie powodzi tysiąclecia w 1997 roku - tak w skrócie wygląda kariera zawodowa chorążego sztabowego Mirosława Pankowa. Studiujący we Wrocławiu lotnik został Podoficerem Roku 2012 w Siłach Powietrznych.
Zdjęć: 2  

Aż 6 zawodników Devils Wrocław w reprezentacji  »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie oto
Polska Liga Futbolu Amerykańskiego ogłosiła listę nazwisk 30 zawodników, którzy powołani zostali, na pierwszy, historyczny mecz reprezentacji Polski w tej dyscyplinie ze Szwecją rozegrany zostanie 2 lutego, w łódzkiej Atlas Arenie. Szkoleniowcy zdecydowali się powołać, aż 6 zawodników Devils Wrocław.
Zdjęć: 1  

Złota Villa 2013 dla wrocławskiej inwestycji »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie oto
Wrocławskie osiedle „Przy Słowiańskim Wzgórzu” zwyciężyło w konkursie Złote Ville 2013 w kategorii najlepszych inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych na Dolnym Śląsku.
Zdjęć: 1  

Bunt w Tesco »
Tekst opublikowany 2013-01-28, opracowanie S80
Wszystkie związki zawodowe działające w Tesco wystąpiły do zarządu tej spółki z postulatami podwyżek płac, wzrostu zatrudnienia i poprawy warunków pracy.

Złapali włamywacza »
Tekst opublikowany 2013-01-26, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o włamania do różnych obiektów: handlowych, usługowych i użyteczności publicznej na terenie miasta. To drugi sprawca zatrzymany w tej sprawie.
Zdjęć: 1  

Wyjście dla LOT-u? Bankructwo. Dreamlinery - gwoździem do trumny »
Tekst opublikowany 2013-01-24, opracowanie Jacek Gratkiewicz, Money.pl
W piątek poznamy nazwisko nowego szefa Polskich Linii Lotniczych. Firma stoi w obliczu bankructwa, a mimo to o stanowisko ubiega się aż trzydziestu kandydatów. Jak nowy prezes będzie ratować firmę? I czy w ogóle warto ją ratować?

W Sky Tower biegli na orientację »
Tekst opublikowany 2013-01-24, opracowanie Agata Majasow/foto: Michał Michalski
Pierwsze zawody w biegu na orientację w Galerii Handlowej Sky Tower już za nami! Wrocław Night O-Fight wyznacza trendy.
Zdjęć: 6  

Devils Wrocław z najsilniejszą obroną w lidze! »
Tekst opublikowany 2013-01-24, opracowanie rtr
Klub Sportowy Devils Wrocław podpisał kontrakt z jednym z najzdolniejszych zawodników w lidze, Arkadiuszem Kanickim, który w minionym roku odebrał statuetkę najlepszego linebackera w Polsce.
Zdjęć: 1  

Walka z lodem na skrzydłach »
Tekst opublikowany 2013-01-24, opracowanie rtr
Uruchomiono nową płytę do odladzania samolotów. Dzięki temu ruch samolotów będzie przebiegał nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.
Zdjęć: 2  

Zatrzymani z marihuaną »
Tekst opublikowany 2013-01-24, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Zabezpieczono ilość marihuany, z której można by uzyskać ponad 500 porcji handlowych tego narkotyku.

Zaproszenie z Muzeum Architektury »
Tekst opublikowany 2013-01-24, opracowanie rtr
Zapraszamy najmłodszych i tych nieco starszych, by w czasie zimowych ferii wybrali się wraz z pracownikami Muzeum Architektury w podróż dookoła świata.
Zdjęć: 3  

Jedyny polski roadster - Syrena Sport z Wrocławia »
Tekst opublikowany 2013-01-24, opracowanie oto
Zasiąść za kierownicą samochodu, który istniał tylko chwilę i przepadł bez wieści na ponad pół wieku, jednocześnie stając się legendą polskiej motoryzacji? To możliwe.

Bezpłatne szkolenia dla rolników »
Tekst opublikowany 2013-01-24, opracowanie oto
Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zaprasza na szkolenia z zakresu finansów gospodarstwa rolnego, ubezpieczenia rolników i gospodarstw rolnych z terenu woj. dolnośląskiego.

Inwestycja w mieszkanie na sprzedaż »
Tekst opublikowany 2013-01-24, opracowanie MR
Z mieszkaniem czy domem jest tak samo jak z nowo poznawaną osobą- liczy się pierwsze wrażenie. Czasem o tym, czy dane wnętrze się komuś spodoba decydują sekundy. Jeśli więc planujemy sprzedaż nieruchomości, to warto zadbać o odpowiednią jej prezentację, dzięki której łatwiej będzie przekonać klienta do zakupu.

Ewakuacja Sky Tower »
Tekst opublikowany 2013-01-23, opracowanie pool
Wrocławscy policjanci zatrzymali 44-letnią kobietę podejrzaną o wywołanie fałszywego alarmu w budynku Sky Tower. Sprawczyni została zatrzymana po ok. 2 godzinach od momentu zgłoszenia.
Zdjęć: 1  

Kilkadziesiąt oszustw  »
Tekst opublikowany 2013-01-23, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali czterech młodych mężczyzn, podejrzanych o kilkadziesiąt wyłudzeń usług i towarów. Straty w tej sprawie oszacowano na ponad 330 tysięcy złotych.

Seniorzy toną w długach »
Tekst opublikowany 2013-01-23, opracowanie oto
Problem nie jest błahy – tylko Grupa KRUK obsługuje niespłacone zadłużenie ponad 135 tysięcy osób powyżej 65. roku życia. Średnie zadłużenie polskiego seniora to ok. 3,5 tys. zł.

Max Bőgl w sprawie wrocławskiego stadionu »
Tekst opublikowany 2013-01-23, opracowanie oto
Poniżej publikujemy oświadczenie spółki Max Bőgl Polska, generalnego wykonawcy Stadionu Miejskiego na Euro 2012 we Wrocławiu, które do naszej redakcji dotarło 22 stycznia.

Od Lenina do Putina – rozmowa z Grzegorzem Braunem  »
Tekst opublikowany 2013-01-22, opracowanie Roman Motoła/Polonia Christiana – pch24.pl
Rozmowa z Grzegorzem Braunem, reżyserem i scenarzystą, autorem cyklu dokumentalnego pt. “Transformacja”

Cała para idzie w śnieg »
Tekst opublikowany 2013-01-22, opracowanie um
W związku z obfitymi opadami śniegu, które miały miejsce ostatniej doby akcja zabezpieczania jezdni przed śliskością i odśnieżania trwa nieprzerwanie od godziny 2.15 w poniedziałek, więc jest to już druga doba działań związanych z łagodzeniem skutków ataku zimy.
Zdjęć: 1  

Napadał na dzieci »
Tekst opublikowany 2013-01-22, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o rozboje na nieletnich. Za każdym razem łupem sprawcy padał telefon komórkowy.

Straż pożarna nie przejdzie… »
Tekst opublikowany 2013-01-22, opracowanie ZS
Publikujemy fragment listu otrzymanego od jednego z naszych Czytelników. Dotyczy batalii jaką od kilkunastu miesięcy prowadzi w imieniu zaniepokojonych mieszkańców. Walka dotyczy m.in. ich bezpieczeństwa.
Zdjęć: 7  

Akcja Transplantacja w Pasażu  »
Tekst opublikowany 2013-01-22, opracowanie oto
26 stycznia w ramach Ogólnopolskiego Dnia Transplantacji w Pasażu Grunwaldzkim zorganizowana zostanie „Akcja Transplantacja”. Inicjatorem projektu, mającego na celu propagowanie świadomego dawstwa narządów, jest kampania Dawca.pl.
Zdjęć: 1  

Teatralnie dzięki wsparciu Unii »
Tekst opublikowany 2013-01-21, opracowanie rtr
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wraz z Państwową Wyższą Szkołą Teatralną we Wrocławiu zorganizowało spektakle oraz animacje artystyczne dla dzieci i młodzieży. Bezpłatne wydarzenia odbyły się w siedzibie uczelni.
Zdjęć: 2  

Wybierz ferie ze Światowidem »
Tekst opublikowany 2013-01-21, opracowanie oto
Ośrodek Działań Twórczych Światowid zaprasza dzieci i młodzież podczas ferii zimowych na zajęcia i warsztaty artystyczne.
Zdjęć: 1  

Upadło już 30 deweloperów »
Tekst opublikowany 2013-01-21, opracowanie rtr
W minionym roku w całym kraju upadło około 30 deweloperów. Pomimo obowiązywania w 2012 roku programu dopłat „Rodzina na swoim” na jego zakończenie w ofercie deweloperów pozostawała nadal rekordowa, ponad 50 tys., pula nowych mieszkań.

1900 działek maryhy »
Tekst opublikowany 2013-01-21, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci ujawnili ilość marihuany, z której można by uzyskać ponad 1900 porcji handlowych tego narkotyku oraz zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie oraz udzielanie środków odurzających innym osobom.

Złodziej stachanowiec »
Tekst opublikowany 2013-01-21, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o ponad 100 kradzieży na terenie wyższych uczelni oraz lokali gastronomicznych.
Zdjęć: 1  

e-WUŚ ujawnia dane »
Tekst opublikowany 2013-01-21, opracowanie rtr
Publikujemy list w sprawie nowych problemów z jakimi zmagają się lekarze korzystając z platformy EWUŚ, jaki, w imieniu lekarzy rodzinnych z Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia przekazano Rzecznikowi Praw Pacjenta.

Polacy się boją i… zbroją »
Tekst opublikowany 2013-01-21, opracowanie oto
Z najnowszych badań wynika, że aż 43 procent Polaków znalazło się kiedykolwiek w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia. Coraz chętniej sięgamy po narzędzia do samoobrony. Za najskuteczniejszy uważamy gaz pieprzowy (31 procent) lub paralizator (25 procent).
Zdjęć: 2  

Wpadł ostatni z gangu »
Tekst opublikowany 2013-01-19, opracowanie pol
Funkcjonariusze CBŚ zatrzymali w centrum Wrocławia 38-letniego mężczyznę. Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz listami gończymi.

Poszukiwania zaginionej 14-latki  »
Tekst opublikowany 2013-01-19, opracowanie pol
Komisariat Policji Wrocław Śródmieście prowadzi czynności poszukiwawcze w związku ze zgłoszonym zaginięciem 14-letniej dziewczyny.
Zdjęć: 1  

Biznes na dwóch kółkach »
Tekst opublikowany 2013-01-19, opracowanie MR
Jazda na rowerze jest nie tylko sposobem na zachowanie dobrej formy i zadbanie o swe zdrowie. Jest również modą, która w ciągu ostatnich lat opanowała polskie ulice. Miłośników jazdy na tych ekologicznych jednośladach nie brak.

Rolety, żaluzje, verticale – praktyczne i eleganckie »
Tekst opublikowany 2013-01-19, opracowanie MR
Spacerując po dowolnym mieście czy jego okolicach można zauważyć, że coraz więcej okien wyposażonych jest w atrakcyjne rolety, verticale lub żaluzje. Warszawa i miejscowości podwarszawskie są doskonałym przykładem tych coraz popularniejszych rozwiązań.

Cała prawda o Drogówce »
Tekst opublikowany 2013-01-18, opracowanie Menstream.pl
Były punk, z zamiłowania bokser i niezwykle charakterny aktor zdradza swój sposób na policjantów. Właśnie w jednego z nich Eryk Lubos wciela się w dramacie Wojciecha Smarzowskiego Drogówka.
Zdjęć: 2  

Zapraszają na bieganie »
Tekst opublikowany 2013-01-18, opracowanie oto
Zlokalizowane blisko Wrocławia pole golfowe Toya Golf &Country Club zaprasza zimą na… biegówki! Przygotowano właśnie 5-kilometrową trasę do uprawiania tej dyscypliny sportu.
Zdjęć: 2  

Sprawa JTT – 28 mln do zwrotu! »
Tekst opublikowany 2013-01-18, opracowanie Krzysztof Mrówka, INTERIA.PL
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu w czwartkowym wyroku zasądził od Skarbu Państwa - dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej we Wrocławiu - na rzecz MCI Management 28,82 mln zł plus odsetki od czerwca 2006 r.

Epitafium – 5 lat pracy »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie rtr
Pracę nad epitafium Heleny von Gersdorff konserwatorka Emma Pietraszko rozpoczęła w roku 2007. Jeszcze jako studentka…
Zdjęć: 4  

Gratka dla rowerzystów »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie oto/wroclaw.pl
Ponad 30 obiektów militarnych zostało ujętych na trasie 54-kilometrowej pętli rowerowej wokół miasta. Przewodnik „Obiekty militarne Wrocławia” to ciekawa propozycja nie tylko dla miłośników dwóch kółek.
Zdjęć: 2  

Nie zabieraj babci dowodu…  »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie rtr
…zabierz babcię do ZOO. Tak reklamuje swoją najbliższą promocję wrocławski ogród.
Zdjęć: 1  

Parking przy Hali Stulecia »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie oto
Spółka Hala Ludowa uzyskała pozwolenie na budowę parkingu podziemnego w miejscu istniejącego. Wczoraj formalnie przekazano plac budowy firmie Budimex Parking Wrocław. Rozpoczęcie prac nastąpi 28 stycznia.
Zdjęć: 1  

Najlepsze linie lotnicze  »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie oto
We Wrocławiu rozstrzygnięto plebiscyt na Najlepszą Linię Lotniczą 2012 roku. Nagrody wręczono w czwartek wieczorem podczas uroczystej gali.
Zdjęć: 1  

Najlepsze linie lotnicze  »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie oto
We Wrocławiu rozstrzygnięto plebiscyt na Najlepszą Linię Lotniczą 2012 roku. Nagrody wręczono w czwartek wieczorem podczas uroczystej gali.
Zdjęć: 1  

7 diabłów w kadrze  »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie oto
Futbol amerykański - właśnie została ogłoszona kadra na pierwszy mecz reprezentacji Polski ze Szwecją, który zostanie rozegrany 2 lutego w Atlas Arenie, w Łodzi.
Zdjęć: 1  

Unikatowe WrocLoveIdeas »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie oto
We Wrocławiu, odbyło się unikatowe wydarzenie, w którym wzięli udział przedstawiciele wrocławskiego biznesu, kultury oraz administracji samorządowej.
Zdjęć: 4  

Kredyt na Aquarius  »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie oto
Spółka Echo Investment zawarła z Alior Bank SA umowę kredytową o wartości 40,6 mln PLN.
Zdjęć: 2  

Prawa jazdy to żyła złota  »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie Andrzej Zwoliński, Money.pl
Według ostrożnych szacunków, tylko w tym roku Polacy wydadzą na nie prawie 2,6 mld złotych. Zdecydowana większość tej kwoty trafi do szkół jazdy i ośrodków szkolenia kierowców. Niezłe sumy zainkasują też samorządy oraz producent nowych praw jazdy - Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych.

Nożownicy aresztowani »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie pol
Sprawcy najpoważniejszego incydentu w czasie Finału WOŚP - napadu z nożem na wolontariuszkę - zostali aresztowani na 3 miesiące.

Ślubowali policjanci  »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie pol
Szeregi dolnośląskiego garnizonu zasiliło 70 policjantów i policjantek (57 mężczyzn i 13 kobiet)
Zdjęć: 4  

9,5 miliona osób w Magnolii!  »
Tekst opublikowany 2013-01-17, opracowanie oto
W grudniu Magnolia Park we Wrocławiu pobiła rekord frekwencji – tego miesiąca galerię odwiedziło ponad milion klientów.
Zdjęć: 2  

Mandat za grzanie auta? »
Tekst opublikowany 2013-01-16, opracowanie INTERIA.PL
Media straszą kierowców, że za jazdę obsypanym śniegiem samochodem mogą zapłacić mandat. Tymczasem kara grozi im również wtedy, gdy do odśnieżania auta zabiorą się włączywszy uprzednio jego silnik. Powiało strachem. Czy słusznie?
Zdjęć: 2  

Nocne biegi – czas na Sky Tower »
Tekst opublikowany 2013-01-16, opracowanie rtr/fot. Krzysztof Szymoniak
22 stycznia w galerii handlowej Sky Tower we Wrocławiu będzie można zaznać przygody z orientacją sportową.
Zdjęć: 6  

Latająca elita we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2013-01-16, opracowanie rtr
Jutro wieczorem we Wrocławiu spotkają się najważniejsi przedstawiciele branży lotniczej w tej części Europy.
Zdjęć: 1  

Tu szybko sprzedasz mieszkanie »
Tekst opublikowany 2013-01-16, opracowanie oto
Najszybciej sprzedamy mieszkanie na wschodzie kraju – w Lublinie i Białymstoku. O wiele cięższe zadanie stoi przed właścicielami lokali w Trójmieście i Warszawie.

Pierwsze taksówki na kartę »
Tekst opublikowany 2013-01-16, opracowanie oto
Na ulicach Wrocławia pojawiły się pierwsze taksówki działające w systemie Taxi360.
Zdjęć: 1  

Mogą uratować życie »
Tekst opublikowany 2013-01-16, opracowanie oto
Centrum Zarządzania Kryzysowego przypomina, że przy ul. Małachowskiego 11 (w pobliżu Noclegowni dla Bezdomnych Mężczyzn) całodobowo działa ogrzewalnia dla osób bezdomnych.

Zatrzymanie w punkcie skupu złomu »
Tekst opublikowany 2013-01-15, opracowanie pol
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole zatrzymali kobietę podejrzaną o paserstwo skradzionych żeliwnych kratek. Zatrzymana to pracownica punktu skupu złomu.
Zdjęć: 1  

Koniec budowy Wojszyckiej Enklawy  »
Tekst opublikowany 2013-01-15, opracowanie oto
Inkom S.A. zakończył budowę trzeciego etapu osiedla Wojszycka Enklawa. Deweloper złożył już wniosek o pozwolenie na użytkowanie budynku. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w lutym.
Zdjęć: 1  

Zagadka od Czytelnika »
Tekst opublikowany 2013-01-15, opracowanie Czytelnik
Gdzie leży granica polsko - niemiecka i po której stronie jest Polska?
Zdjęć: 1  

XI Bal Dobroczynny Anny i Rafała Dutkiewiczów  »
Tekst opublikowany 2013-01-15, opracowanie oto
W najbliższą sobotę już po raz jedenasty odbędzie się Bal Dobroczynny Anny i Rafała Dutkiewiczów, którego celem jest zbiórka pieniędzy dla małych pacjentów wrocławskich szpitali.

Finał WOŚP – pierwsze podsumowanie »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie wsop
KWOTA ZADEKLAROWANA na zakończenie 21. Finału WOŚP to: 39 855 148,00 PLN. W tym:

To rząd zmusza do pracy na czarno »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie Bartosz Chochołowski, Money.pl
Doszliśmy do granicy wytrzymałości jeśli chodzi o zarządzanie pracą. Można jeszcze wytransportować 30 procent ludzi w szarą strefę, ale tego już państwo nie wytrzyma...

Ładne prace ręczne »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie oto
Muzeum Miejskie Wrocławia oraz kuratorka Anna Kania zapraszają na kolejną odsłonę cyklu „Patio młodych”, czyli prezentacji młodej wrocławskiej sztuki.
Zdjęć: 2  

Nie-bo w Rewirach »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie oto
Już 2 lutego we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry wystąpi Maciej Balcar z zespołem Nie-bo.
Zdjęć: 3  

Nasz patronat: Wielkie zwycięstwa! VII edycja Husqvarna Tour 2013! »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie oto
Ostatnie psie zaprzęgi dobiegły na metę! Cztery dni trwały zmagania najzdolniejszych maszerów z Europy i 1000 najszybszych psów zaprzęgowych! Wyłoniono najlepszych z najlepszych!
Zdjęć: 6  

Weekend pijanych mam »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali w weekend dwie pijane niewiasty, które próbowały opiekować się swoimi pociechami. U jednej stwierdzili 2,1, u drugiej 1,5 promila alkoholu.

Portrety rodzinne w Arkadach Wrocławskich  »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie oto
Rysownicy, którzy bezpłatnie będą wykonywać rodzinne portrety, kącik plastyczny dla dzieci i słodkie upominki. Tak zapowiada się Dzień Babci i Dziadka w Arkadach Wrocławskich. Wszystkie atrakcje odbędą się już w sobotę, 19 stycznia.
Zdjęć: 1  

Potrącił, zabił, uciekł – jest areszt. »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie pol
Na 3 miesiące do aresztu trafił 41-letni mężczyzna, podejrzany o to, że kierując samochodem w stanie nietrzeźwości potrącił śmiertelnie pieszego we Wrocławiu.
Zdjęć: 1  

Finał WOŚP. Z nożem do wolontariuszki »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie pol
XXI Finał WOŚP na Dolnym Śląsku przebiegł spokojnie. Odnotowano jedynie dwa zdarzenia, czyli znacznie mniej niż w poprzednich latach.
Zdjęć: 14  

Clown obieżyświat odwiedzi Bielany »
Tekst opublikowany 2013-01-14, opracowanie oto
Teatr Pinezka zabierze najmłodszych w niezwykłą podróż dookoła kuli ziemskiej w trakcie spektaklu „Podróże Clowna Pinezki” już w najbliższą niedzielę w Parku Handlowym Auchan Bielany.
Zdjęć: 2  

Choruj z głową »
Tekst opublikowany 2013-01-13, opracowanie mr

Ten zły, dobry, nieuchronny VAT »
Tekst opublikowany 2013-01-12, opracowanie Łukasz Pałka, Menstream.pl
Dzięki niemu przestępcy nie muszą już napadać na banki, bo wystarczą im przekręty na "lewych" fakturach. Niektórzy przy jego pomocy odnaleźli nawet Boga.

Ile zarabia rodzina Owsiaka? »
Tekst opublikowany 2013-01-12, opracowanie MenSteam.pl
Od 21 lat w mroźną, styczniową niedzielę organizuje na polskich ulicach brazylijski karnawał. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy udało się zebrać już prawie 140 milionów dolarów na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci. Mimo tego szef całego zamieszania nie tylko kolekcjonuje kolejne ordery i nagrody, ale też zbiera ostre cięgi.
Zdjęć: 3  

Miss z Wrocławia? »
Tekst opublikowany 2013-01-11, opracowanie ort
W ścisłym gronie pretendentek do tytułu najpiękniejszej kosmetyczki w Polsce znalazło się dziesięć profesjonalistek z całego kraju. Wśród nich jest Sylwia Szablowska – 36-letnia mieszkanka Wrocławia. To, czy zdobędzie koronę Miss Kosmetyczek 2013 dowiemy się już 20 stycznia, podczas Diamentowej Gali odbywającej się w warszawskim hotelu Sheraton.
Zdjęć: 1  

Ceny wody w górę »
Tekst opublikowany 2013-01-11, opracowanie rtr
Od 1 marca 2013 roku zapłacimy więcej za wodę i ścieki.

Most zablokuje ruch na ul. Sułowskiej »
Tekst opublikowany 2013-01-11, opracowanie rtr
W niedzielę 13 stycznia nastąpi montaż konstrukcji tymczasowego mostu Widawskiego (obok istniejącego mostu), przy całkowitym wstrzymaniu ruchu kołowego na ulicy Sułowskiej w obu kierunkach, na okres ok. 20-40 min.

Komunalne mieszkania za łapówki »
Tekst opublikowany 2013-01-11, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o płatną protekcję. Powołując się na swoje kontakty oferowała pomoc przy załatwianiu przydziału na lokale komunalne w zamian za korzyści majątkowe, które pobierała od osób zainteresowanych.
Zdjęć: 1  

Finał WOŚP – ważne dla najmłodszych wolontariuszy »
Tekst opublikowany 2013-01-11, opracowanie Maciek Kokardek Łomnicki
Informacja do osób niepełnoletnich oraz ich rodziców. Po odbiór puszki musicie zgłosić się z rodzicem (opiekunem prawnym)! Niestety, dowiedzieliśmy się o tym przy okazji odbierania Waszych identyfikatorów w Fundacji WOŚP. Jest to wymóg nałożony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Meble Kulczyka pod młotek  »
Tekst opublikowany 2013-01-11, opracowanie oto
Kompania Piwowarska przekazała na aukcję meble Jana Kulczyka wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Licytacje potrwają – odpowiednio – do 16 i 20 stycznia.
Zdjęć: 2  

Łupki w Niemczech jednak bezpieczne? »
Tekst opublikowany 2013-01-11, opracowanie Rafał Bajczuk/OSW
3 stycznia 2013 roku dziennik ekonomiczny Handelsblatt poinformował, że Federalny Ośrodek Geologii i Surowców Naturalnych (Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe; BGR) sporządził na zlecenie Ministerstwa Gospodarki analizę, w której stwierdza, że wydobywanie gazu łupkowego metodą szczelinowania hydraulicznego nie zagraża środowisku.

Pedofil z Internetu  »
Tekst opublikowany 2013-01-11, opracowanie pol
Policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie treści pornograficznych z udziałem dzieci, a także o inne czynności seksualne z udziałem osoby małoletniej.

Zatrzymania w sprawie strzelaniny i bójki  »
Tekst opublikowany 2013-01-11, opracowanie pol
Dolnośląscy policjanci zatrzymali kolejne osoby podejrzane o w strzelaninie i bójce z użyciem niebezpiecznych narzędzi, do których doszło w sierpniu ubiegłego roku, przy ul. Świeradowskiej i Drukarskiej we Wrocławiu. Dotąd zarzuty w tej sprawie usłyszało już 17 osób, zatrzymanych przez policjantów ze specjalnej grupy.
Zdjęć: 1  

Finał WOŚP – Biała Niedziela »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie Maciek Kokardek Łomnicki/Sztab WOŚP
Wrocławscy lekarze tradycyjnie już włączają się w finałową zawieruchę sprawiając, że Finał nabiera nowego, niezwykle ważnego wymiaru. Akcja Biała Niedziela oznacza bezpłatne badania dzieci, oczywiście bez skierowań i przykrych formalności, a jedynie po wcześniejszym telefonicznym zarejestrowaniu się.

Ojcowie Dominikanie zapraszają »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie oto
Na Inaugurację Jubileuszu 300 – lecia beatyfikacji bł. Czesława, która odbędzie się 12 stycznia o godz. 18.30 w kościele św. Wojciecha, przy pl. Dominikańskim 2.
Zdjęć: 2  

Wrocław najbardziej lubianym miastem »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie rtr
Wrocławianie mają kolejny powód do dumy – oficjalny fanpage miasta jest najpopularniejszym i najbardziej lubianym w Polsce.

Nocne z mapą latanie »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie Agata Majasow
Drugi etap Wrocław Night O-Fight przeszedł do historii. Ponad 130 zawodników pokonywało trasy, gdzie punkty kontrolne umieszczone były przy samych zabytkowych samolotach oraz na ciekawie umiejscowionych piętrowych podwórkach pobliskiego osiedla.
Zdjęć: 7  

Finał WOŚP - komunikat »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie Maciek Kokardek Łomnicki
Wydawanie puszek wolontariuszom: sobotę (12. stycznia) w banku Pekao przy ulicy Ruskiej 51 w godzinach 12-14. Spóźnialskich zapraszamy w niedzielę finałową od godziny 9 do banku Pekao przy ulicy Oławskiej 2 (siedziba sztabu w dniu Finału

Wrocławska XIV-tka najlepszym ogólniakiem w kraju! »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie rtr
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu jest najlepszym liceum ogólnokształcącym, a Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 r. z Lublina najlepszym technikum w Polsce - według Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2013, który po raz piętnasty został opublikowany przez Perspektywy i Rzeczpospolitą.

W Pasażu Grunwaldzkim zagrają dla WOŚP »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie oto
W niedzielę w Pasażu Grunwaldzkim zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z okazji 21. Finału odbędzie się koncert „Sercem tańczone i śpiewane dla WOŚP” połączony ze sprzedażą cegiełek w postaci prac plastycznych autorstwa dzieci i młodzieży.
Zdjęć: 1  

ZOO zaprasza na Egzotyczne Spotkania »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie zoo
W czasie ferii, od 28 stycznia do 8 lutego we wrocławskim ZOO zwiedzający będą mieć szansę na Egzotyczne Spotkania. Tylko w tym okresie we wszystkie dni robocze, pracownicy ogrodu będą oprowadzać zorganizowane grupy, przedstawiając im dokładniej najbardziej charyzmatycznych mieszkańców zoologu.
Zdjęć: 1  

eWUŚ – dezinformacja i nowe koszty? »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie PPOZ
Dzisiaj w siedzibie PPOZ odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez lekarzy rodzinnych z PPOZ. Spotkanie związane jest ze stanowczym sprzeciwem wobec dezinformowaniu pacjentów i opinii publicznej w sprawie działania systemu eWUŚ. Minister Zdrowia i szef NFZ wydają kolejne publiczne pieniądze na „plakatową“ kampanię informacyjną, która sieje zamieszanie i dezinformuje polskich obywateli.

Policzą najbardziej zagrożone zwierzęta na świecie »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie ort
W ciągu najbliższych dwóch tygodni ekolodzy ze stowarzyszenia „pro Natura" sprawdzą ile nietoperzy zimuje na Dolnym Śląsku. Zwierzęta spędzają zimę w stanie hibernacji w nieczynnych podziemnych sztolniach i bunkrach. W ubiegłym roku naliczono 2 tyś. gacków.
Zdjęć: 5  

Weź tableta z Mediateki »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie ot
Można wygrać tableta we wrocławskiej Mediatece. Konkurs trwa do 29 stycznia.

Dla kogo golą fryzjerzy? »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie oto
Wrocławskie salony fryzjerskie – „Studio Fryzur Wierzbicki”, „Mona Lisa”, „Pracownia Fryzur” oraz „Aga”, zapraszają na strzyżenie, czesanie i farbowanie, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zdjęć: 1  

Narkotyki w mieszkaniach  »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci znaleźli w dwóch mieszkaniach kilkaset porcji amfetaminy. Zatrzymano trzech mężczyzn i kobietę.

Wrocławskie EIT+ zarabia na spółkach »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie ert
Przez dwa ostatnie lata Wrocławskie Centrum Badań EIT+ (WCB) prowadziło nietuzinkowe poszukiwania. Cel: zidentyfikować najlepsze w Polsce gniazda innowacji i nakłonić je do założenia spółki spin-off. Wynik: 13 spółek technologicznych których zadaniem jest opracowywanie i rozwijanie technologii – od pomysłu do prototypu.

Port Lotniczy Wrocław w górę »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie oto
Grudzień przyniósł wrocławskiemu lotnisku wzrost ruchu o blisko 7%. W tym czasie z połączeń niskokosztowych skorzystało o 13,5% więcej podróżnych niż przed rokiem, a loty międzynarodowe wzrosły o ponad 8%.
Zdjęć: 1  

Worldwide Jellyweek 2013 – Światowy Tydzień Coworkingu  »
Tekst opublikowany 2013-01-10, opracowanie rtr
W dniach 14-20 stycznia we Wrocławiu w ramach Światowego Tygodnia Coworkingu odbędzie się globalne wydarzenie skupiające przedsiębiorców, freelancerów i innowatorów.
Zdjęć: 3  

Nasz patronat: VII Husqvarna Tour 2013 – rekordowe wyścigi psich zaprzęgów! »
Tekst opublikowany 2013-01-09, opracowanie oto
Bicie rekordów w trakcie Husqvarna Tour to już norma! Tym razem w dniach 10-13 stycznia na Polanie Jakuszyckiej zmierzy się aż 70 załóg z całego świata, a w trakcie trwania zawodów na trasie zobaczymy ponad 1000 psów w zaprzęgach! Siódma edycja tych emocjonujących zawodów przyciąga nie tylko najlepszych zawodników, ale też kibiców z całego kraju…
Zdjęć: 3  

Noc wyprzedaży w Bielanach »
Tekst opublikowany 2013-01-09, opracowanie oto
Park Handlowy Auchan Bielany proponuje swoim gościom niepowtarzalną Noc Wyprzedaży, która odbędzie się w piątek, 11 stycznia.
Zdjęć: 1  

Zdzisław Dados, Synaj - legenda i majestat »
Tekst opublikowany 2013-01-09, opracowanie mn
Prezentacja 27 fotografii wykonanych przez Zdzisława Dadosa na Górze Synaj - miejscu świętym chrześcijaństwa, judaizmu i islamu.
Zdjęć: 1  

Wrocławska IKEA – największa w Polsce! »
Tekst opublikowany 2013-01-08, opracowanie oto
W Bielanach Wrocławskich powstaje największy i najnowocześniejszy sklep IKEA w Polsce. Otwarcie obiektu planowane jest na drugi kwartał 2013 roku. Głównym wykonawcą inwestycji jest firma Kajima Poland.

Uratowali tonącego  »
Tekst opublikowany 2013-01-08, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci w okolicy mostu Uniwersyteckiego wyciągnęli z Odry 18-latka, który ledwo utrzymywał się na powierzchni wody.

Zbrodniarz w reklamie - czas na Hitlera? »
Tekst opublikowany 2013-01-08, opracowanie rtr
W reakcji na kampanię reklamową Heyah wykorzystującą wizerunek W. Lenina, prezes Instytutu Pamięci Narodowej wsparł akcję konsumencką Stowarzyszenia Twoja Sprawa i wystosował pismo, w którym zaapelował o natychmiastowe zaprzestanie wspomnianej kampanii przez Polską Telefonię Cyfrową S.A.

Zaginął »
Tekst opublikowany 2013-01-07, opracowanie pol
Komisariat Policji Wrocław Rakowiec prowadzi czynności poszukiwawcze w związku ze zgłoszonym zaginięciem osoby. Mężczyzna wyszedł z domu 4 stycznia 2013 roku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Zdjęć: 1  

Zatrzymani podpalacze altan  »
Tekst opublikowany 2013-01-07, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o szereg podpaleń altan na ogrodach działkowych. Straty w tej sprawie oszacowano na blisko 50 tysięcy złotych.

Powstaje Oaza na Krzykach »
Tekst opublikowany 2013-01-07, opracowanie oto
Dom Development jest w trakcie przekazań I etapu inwestycji Oaza we Wrocławiu, usytuowanej przy ul. Pięknej na Krzykach. Jest to pierwsze osiedle budowane przez spółkę poza Warszawą.
Zdjęć: 1  

Drastyczne szczegóły pracy jasnowidza »
Tekst opublikowany 2013-01-07, opracowanie MenStream.pl
Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy w Polsce jasnowidz z Człuchowa. Rozsławiła go pomoc, jakiej udzielił japońskiej policji w rozwikłaniu kryminalnej zagadki i wygrana w pojedynku jasnowidzów. Kpi z telewizyjnych wróżek i magów, ale jednocześnie przyznaje, że z jasnowidzenia żyje lepiej, niż z pracy przy maszynie.
Zdjęć: 1  

Najbarwniejsza metropolia świata. Kolombo »
Tekst opublikowany 2013-01-04, opracowanie MR

Kompleksowy ranking lokat bankowych i kont oszczędnościowych »
Tekst opublikowany 2013-01-04, opracowanie MR
Konto oszczędnościowe to dobre rozwiązanie dla osób niechcących zamrażać swoich oszczędności, ale jednocześnie pragnących zyskownie oszczędzać. Wiele banków, aby skorzystać z oferty kont oszczędnościowych, wymaga założenie także zwykłego konta osobistego. W opozycji do kont oszczędnościowych stoją lokaty bankowe, które oferują wyższe oprocentowanie, lecz wymagają dłuższego zaangażowania kapitału, bez możliwości korzystania z niego. Porównajmy najlepsze lokaty bankowe z najatrakcyjniejszymi kontami oszczędnościowymi.

Blisko 900 książek dla dzieci zebrano w Bielanach Wrocławskich! »
Tekst opublikowany 2013-01-04, opracowanie oto
Aż 865 książek zebrano w ramach akcji „Cyrkuluj książeczko” w Parku Handlowym Auchan Bielany. Egzemplarze zostaną przekazane podopiecznym z domów dziecka oraz małym pacjentom przebywającym na oddziałach dziecięcych szpitali.
Zdjęć: 1  

MPWiK o awarii na Kochanowskiego »
Tekst opublikowany 2013-01-04, opracowanie mpwik
Kilka dni temu wystąpiła awaria na sieci wodociągowej magistralnej, o średnicy 800 mm, w Al. Kochanowskiego. Rurociąg w tym miejscu przebiega w jezdni prowadzącej w kierunku centrum na lewym pasie ruchu.

Nocny Bieg przez miasto – kolejne starcie »
Tekst opublikowany 2013-01-03, opracowanie Lucyna Drewniowska/fot: Marta Becmer
Przed nami kolejny start, tym razem ruszamy w zabudowę przestrzeni miejskiej. Zawody zostaną rozegrane w nocnej oprawie na terenie Lotniczych Zakładów Naukowych oraz pobliskich osiedlach mieszkaniowych.
Zdjęć: 7  

Wolne za niedzielne Święto Trzech Króli? »
Tekst opublikowany 2013-01-03, opracowanie rtr
W ostatnich miesiącach minionego roku głośno było o wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który uznał za niezgodny z Konstytucją przepis odbierający zatrudnionym prawo do dnia wolnego za święto przypadające w dniu wolnym od pracy.

Najlepsza Linia Lotnicza 2012 wyląduje we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2013-01-03, opracowanie rtr
Tytuł Najlepszej Linii Lotniczej 2012 w Polsce zostanie przyznany już w styczniu podczas specjalnej gali, która po raz pierwszy w historii nagrody odbędzie się we Wrocławiu. Gospodarzem jednego z najważniejszych spotkań branży lotniczej został Port Lotniczy Wrocław.
Zdjęć: 1  

64 mln euro za kompleks Green Towers »
Tekst opublikowany 2013-01-02, opracowanie rtr
Skanska Property Poland sprzedała wynajęty w całości kompleks biurowy Green Towers. Nabywcą jest jedna z największych polskich instytucji finansowych, a wartość transakcji wyniosła 64 miliony euro.
Zdjęć: 2  

Dzisiaj
Piątek 12 sierpnia 2022
Imieniny
Hilarii, Juliana, Lecha

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl