Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 133 informacji. Wszystkie poniżej.

Jak wrócić z imprezy?  »
Tekst opublikowany 2012-12-31, opracowanie um
Warto sprawdzić jak będzie funkcjonowała miejska komunikacja w Sylwestra i Nowy Rok.

Nasi posłowie to finansowa elita! »
Tekst opublikowany 2012-12-31, opracowanie Forsal.pl
Polscy parlamentarzyści zarabiają proporcjonalnie lepiej od swoich kolegów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii, czy Szwajcarii…
Zdjęć: 1  

2013 - ceny mieszkań w dół »
Tekst opublikowany 2012-12-31, opracowanie Emmerson S.A.
Jak kształtować będą się ceny mieszkań deweloperskich w nadchodzącym roku? Czego mogą spodziewać się kupujący mieszkania? Czy czeka nas zastój na rynku, a może należy oczekiwać ożywienia?

Zmiany w paszportach »
Tekst opublikowany 2012-12-31, opracowanie dt
Od 17 stycznia 2013 r., aby złożyć wniosek o wydanie paszportu lub paszportu tymczasowego nie będziemy musieli jechać do punktu paszportowego, właściwego według miejsca zameldowania.

Z łyżwami na stadion »
Tekst opublikowany 2012-12-31, opracowanie wroclaw.pl
Przy Stadionie Wrocław będzie można jeździć na łyżwach. Od 2 stycznia czynne ma być lodowisko o wymiarach 40/25 metrów.
Zdjęć: 1  

Mieszkańcy Sępolna: Wyręczyliśmy urzędników! »
Tekst opublikowany 2012-12-30, opracowanie rtr
- Czy miejscy urzędnicy nie rozumieją, że to my, mieszkańcy Sępolna, wykonaliśmy i wykonujemy za nich robotę? Za własne pieniądze robimy to, co miasto powinno na Sępolnie zrobić już dawno – własnoręcznie budujemy miejsca parkingowe.
Zdjęć: 12  

Sylwester na wrocławskim Rynku »
Tekst opublikowany 2012-12-28, opracowanie wroclaw.pl
Telewizyjna Dwójka i miasto Wrocław po raz kolejny zapraszają na wyjątkową noc sylwestrową. Widzów Dwójki i wszystkich, którzy tego wieczoru odwiedzą wrocławski Rynek, czeka niezapomniana zabawa w rytmie 60 największych przebojów ostatnich 60 lat oraz niezwykła muzyczno-taneczna podróż w czasie.
Zdjęć: 1  

Najbogatszy poseł ma dość polityki »
Tekst opublikowany 2012-12-28, opracowanie MenStream.pl /fot. archiwum prywatne/kozlakiewicz.
Ekonomista i filozof ze wsi Kunki pod Płockiem, nazywany królem drobiu. Mirosław Koźlakiewicz po przełomie w 1989 roku przejął od państwa Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie. Jego firma wyrosła na największą w Polsce w tej branży.

Sylwestrowy szok cenowy »
Tekst opublikowany 2012-12-28, opracowanie rtr
Kryzys? Ale nie na sylwestra... Pomimo ciągłych podwyżek cen towarów i usług Polacy nie zamierzają oszczędzać w okresie świąteczno - sylwestrowym.

Devils Wrocław w horrorze »
Tekst opublikowany 2012-12-28, opracowanie oto
Jedna z czołowych drużyn futbolu amerykańskiego w Polsce, zespół Devils Wrocław, przygotował dla swoich sympatyków noworoczną niespodziankę.
Zdjęć: 2  

Uwaga: komunikacja i parkowanie w Sylwestra »
Tekst opublikowany 2012-12-28, opracowanie um
Warto sprawdzić, jak będą kursowały autobusy i tramwaje oraz jakie zmiany w organizacji ruchu samochodów przygotowano z okazji Sylwestrowej zabawy.

Pomóż wolnym kotom »
Tekst opublikowany 2012-12-28, opracowanie rtr
Projekt „Koty miejskie – akcja zima” ma na celu objęcie opieką kotów wolno żyjących na terenie Wrocławia. Zima jest szczególnie trudnym okresem dla tych zwierząt - chorują i giną z powodu braku ciepłego, bezpiecznego schronienia i jedzenia.
Zdjęć: 3  

Gracze stawiają w Turnieju Czterech Skoczni »
Tekst opublikowany 2012-12-27, opracowanie Adam Warlewski, Fortuna
Najważniejsze zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, czyli Turniej Czterech Skoczni – rozpocznie się już za kilka dni. O tytuł zwycięzcy walczyć będzie 50 zawodników z całego świata.

Uwaga – drogi zamarzną! »
Tekst opublikowany 2012-12-27, opracowanie oto
Jutro nad ranem może być niebezpiecznie na dolnośląskich i opolskich drogach. Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział we Wrocławiu ostrzega przed oblodzeniem na obszarze województwa dolnośląskiego oraz części opolskiego.

Dziennikarz z wyrokami śmierci »
Tekst opublikowany 2012-12-27, opracowanie Menstream.pl
Antonio Salas to dziennikarz zagadka. Wielu zastanawia się, czy w ogóle istnieje, a nawet jeśli to, czy nie jest aby agentem wywiadu. Nam udało się z nim porozmawiać.

Święta na drogach - 34 wypadki, 108 pijanych kierowców »
Tekst opublikowany 2012-12-27, opracowanie pol
Podczas ostatnich sześciu dni o kilkuset policjantów więcej niż, na co dzień czuwało nad bezpieczeństwem podróżujących po drogach Dolnego Śląska. W tym okresie doszło do 34 wypadków, w których zginęła 1 osoba, a 55 zostało rannych. Funkcjonariusze zatrzymali, aż 108 nietrzeźwych kierujących.

3 dziewczyny z jednej rodziny »
Tekst opublikowany 2012-12-26, opracowanie rtr
Dwie siostry (Wrocław i Warszawa) i ich kuzynka z Londynu postanowiły połączyć swoje siły w przedsięwzięciu wizualno-akustycznym. Zaprezentują malarstwo różnymi technikami na kartonie, printy na tkaninach i muzykę akordeonową.
Zdjęć: 2  

Polska zbyt droga na Sylwestra? »
Tekst opublikowany 2012-12-25, opracowanie oto
Polacy coraz częściej uciekają przed zimą, wybierając sylwestrowe oferty za granicą. Sylwester w ciepłych krajach jest świetną opcją dla wszystkich zmęczonych śniegiem i niskimi temperaturami.

Zima w mieście »
Tekst opublikowany 2012-12-24, opracowanie
"Przeszły dżdże wiosny, zbiegło skwarne lato / I przykre miastu jesienne potopy / Już bruk ziębiącą obleczony szatą, / Od stalnej Fryzów nie krzesany stopy." – pisał dwieście lat temu Mickiewicz.

Czy zdecydować się na telewizor LED? »
Tekst opublikowany 2012-12-24, opracowanie
Jeśli decydujemy się na zakup telewizora, zwykle albo nasz stary odbiornik się zepsuł, albo mamy już dość przestarzałego sprzętu. Jak wybrać model telewizora który będzie służył dobrze przez lata?

Polska okupuje Afganistan i nie pomaga?  »
Tekst opublikowany 2012-12-24, opracowanie Menstream.pl/ fot: Michal Niwicz/Agencja SE/East N
Od najkrwawszego zamachu na polskich żołnierzy w Afganistanie mija właśnie rok. Z generałem Romanem Polko, byłym dowódcą GROM, który był jedną z osób, która przygotowywała Polaków do tej wojny, rozmawiamy o zemście, nienawiści i islamie.
Zdjęć: 1  

Jak przetrwać święta z teściową »
Tekst opublikowany 2012-12-24, opracowanie MenStream.pl
Świąteczne spotkanie przy rodzinnym stole to dla wielu osób prawdziwy survival. Mogą spodziewać się niewygodnych pytań, docinków. Niektórzy będą musieli zdobyć się na nie do końca szczere komplementy. Jak to wszystko przetrwać?
Zdjęć: 1  

Frank, euro, dolar - jakie kursy w przyszłym roku? »
Tekst opublikowany 2012-12-24, opracowanie Łukasz Pałka, Money.pl
Nawet o cztery procent wobec euro i franka szwajcarskiego oraz o dziesięć procent wobec dolara może się osłabić złoty w pierwszym półroczu 2013 roku. Naszej walucie nie będzie sprzyjać między innymi spowolnienie wzrostu gospodarczego w Polsce.

Wrocławianin na Dakarze  »
Tekst opublikowany 2012-12-23, opracowanie rtr
W rozpoczynającym się 5 stycznia w stolicy Peru Rajdzie Dakar polscy kierowcy po raz pierwszy wystartują oficjalnie w narodowych barwach.
Zdjęć: 3  

Nowe stawki opłat za śmieci »
Tekst opublikowany 2012-12-23, opracowanie rtr
85 groszy lub 19 zł - ustalono nowe stawki opłat za wywóz śmieci. Zapłacimy za metr kwadratowy lub „od głowy”, w zależności od tego, ile metrów kwadratowych przypada na mieszkańca lokalu.

InPost kontra Poczta Polska »
Tekst opublikowany 2012-12-23, opracowanie ret
Zdaniem InPost uprzywilejowana Poczta Polska uderza cenami w klientów indywidualnych oraz instytucje publiczne

Nowi najemcy Ferio Gaj  »
Tekst opublikowany 2012-12-23, opracowanie oto
Centrum Ferio Gaj we Wrocławiu rozszerza swoją ofertę handlowo – usługową. Do grona najemców wrocławskiej galerii dołączyli Wassyl Creative Fashion, Gigi Cafe oraz Pascal Fashion.

XIII Dolnośląskie Igrzyska LZS »
Tekst opublikowany 2012-12-23, opracowanie rtr
Uroczyste podsumowanie XIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi odbyło się w Witoszowie Dolnym w gminie Świdnica.

Oto świąteczna komunikacja »
Tekst opublikowany 2012-12-22, opracowanie um
W okresie świątecznym zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:

Rozporządzenie pirotechniczne »
Tekst opublikowany 2012-12-20, opracowanie rtr
Wojewoda wprowadził ograniczenia w używaniu materiałów i wyrobów pirotechnicznych.

Rock dla Bohaterów »
Tekst opublikowany 2012-12-20, opracowanie oto
Już po raz drugi Ośrodek „Pamięć i Przyszłość” organizuje konkurs „Hard as a ROCK”, skierowany do młodych zespołów muzycznych, które stworzą utwór o ludziach „twardych jak skała” – Polskim Państwie Podziemnym i Żołnierzach Wyklętych.
Zdjęć: 1  

Ewakuacja na lotnisku »
Tekst opublikowany 2012-12-20, opracowanie sg
Wczoraj funkcjonariusze Placówki SG we Wrocławiu Strachowicach wzięli udział w ewakuacji Portu. Powodem podjętych działań okazała się torba podróżna pozostawiona przed terminalem w pobliżu parkingu VIP.
Zdjęć: 1  

Pensje piłkarzy, to pieniądze wyrzucone w błoto »
Tekst opublikowany 2012-12-20, opracowanie iWoman.pl
Od prawie dwóch lat rządzi w klubie piłkarskim. Z premedytacją wykorzystuje swoją urodę do promocji przedsięwzięć, w które się angażuje, ale w samych interesach liczy się dla niej tylko zysk i końcowy efekt. Izabela Łukomska-Pyżalska - była modelka Playboya, a dziś szefowa Warty Poznań i wiceprezes Family House.
Zdjęć: 3  

Zarobki – najgorzej od 8 lat »
Tekst opublikowany 2012-12-20, opracowanie Łukasz Pałka, Money.pl
Polacy muszą zapomnieć o podwyżkach pensji. W przyszłym roku firmy będą mocno oszczędzać. To oznacza, że nasze wynagrodzenia przed utratą realnej wartości będzie chronić tylko spadająca inflacja. Money.pl sprawdził, jakie są prognozy ekonomistów.

Włamywali się do altan  »
Tekst opublikowany 2012-12-19, opracowanie pol
Ich łupem za każdym razem stawały się metalowe elementy, które kradli po włamaniu się do altan na terenie ogrodów działkowych.

To-jest-projekt! rozstrzygnięty »
Tekst opublikowany 2012-12-19, opracowanie rtr
20 wrocławskich gimnazjów wzięło udział w pierwszej edycji projektu To-jest-projekt! organizowanego przez Instytut Edukacji Społecznej razem z Biurem Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego.
Zdjęć: 6  

Polska w strefie euro? Bez żartów! »
Tekst opublikowany 2012-12-19, opracowanie Money.pl
Polska nie ma szans i nie powinna na razie wchodzić do pogrążonej w kryzysie strefy euro - uważają ekonomiści.

Ostatni dzwonek na świąteczne prezenty! »
Tekst opublikowany 2012-12-18, opracowanie oto
Jeszcze tylko kilka dni pozostało do Wigilii. To oznacza, że w galeriach handlowych panuje istna zakupowa gorączka. Świąteczny sezon w pełni, dlatego sklepy w Parku Handlowym Auchan Bielany postanowiły zrobić klientom miły prezent i właśnie ruszyły z wyprzedażami.
Zdjęć: 1  

Oto nowa szkoła muzyczna »
Tekst opublikowany 2012-12-18, opracowanie rtr
W ciągu 18 miesięcy, kosztem 52 mln złotych firma PB Inter-System S.A. wybuduje przy ul. Piłsudskiego, w pobliżu gmachu filharmonii nowa siedzibę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego.
Zdjęć: 4  

Przedświąteczna kontrabanda »
Tekst opublikowany 2012-12-18, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali przy jednej z ulic Psiego Pola 40 - latka, który oferował do sprzedaży wyroby tytoniowe i alkohol bez wymaganych znaków akcyzy. Zabezpieczono ponad 17 tysięcy sztuk papierosów, 12,5 kg krajanki tytoniu i 20 litrów spirytusu.
Zdjęć: 1  

Prezenty rozdane »
Tekst opublikowany 2012-12-18, opracowanie Justyna Libera
We Wrocławiu odbyło się spotkanie dla dzieci przygotowane przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) i Kościół Adwentystów Dnia Siódmego.
Zdjęć: 1  

Anna Komorowska. Od 12 lat ryzykuje życiem. »
Tekst opublikowany 2012-12-18, opracowanie iWoman.pl/fot.arch. pryw.
Dla niej to codzienność. Drobna, filigranowa brunetka, czyli Anna Komorowska, aktorka, kaskaderka i akrobatka. Jedna z dwóch licencjonowanych kaskaderek w Polsce. Jej żywiołem jest plan filmowy, na którym od ponad 12 lat ryzykuje życiem, choć jak mówi robi to z głową. I obala mity na temat kaskaderki.

Załoga jak z kalendarza »
Tekst opublikowany 2012-12-18, opracowanie plw
Zdjęcia koordynatorów ruchu naziemnego lotniczego, strażaków, celników, strażników granicznych, obsługi pasażerskiej, a nawet uśmiechniętej sekcji sprzątającej będą promować wrocławskie lotnisko w zbliżającym się 2013 roku. Wrocławski Port Lotniczy wydał unikatowy kalendarz, którego bohaterami zostali jego pracownicy.
Zdjęć: 6  

Martyna Wojciechowska daje nadzieję »
Tekst opublikowany 2012-12-18, opracowanie rtr
Martyna Wojciechowska ponownie zawitała do dzieci z fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Ambasadorka Budowy ,,Przylądka Nadziei” odwiedziła małych pacjentów i opowiedziała o tym, że niemożliwe nie istnieje.
Zdjęć: 8  

Gdzie wyjechać na Boże Narodzenie? »
Tekst opublikowany 2012-12-18, opracowanie oto
Z badań przeprowadzonych przez Instytut Turystyki wynika, że co piąty Polak wyjeżdża na urlop w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Popularne są również wyjazdy na Sylwestra i ferie zimowe.
Zdjęć: 2  

Choinka za zakupy w Graficie! »
Tekst opublikowany 2012-12-17, opracowanie oto
Od szóstego grudnia w Centrum Handlowych GRAFIT trwają świąteczne akcje promocyjne. Klienci GRAFITU przygotowywali własnoręcznie robione kartki świąteczne i badali serce przed Świętami. W najbliższą środę za zakupy będzie można otrzymać żywą choinkę!
Zdjęć: 2  

Budowali Wrocław marzeń »
Tekst opublikowany 2012-12-17, opracowanie oto
Pod hasłem „Wrocław marzeń” w Kinie Nowe Horyzonty odbyła się świąteczna akcja dla dzieci z domów dziecka i rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Deweloperzy zrzeszeni w Oddziale Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu zaprosili najmłodszych na bajkę oraz warsztaty architektoniczne, w ramach których powstały makiety Wrocławia z dziecięcych marzeń.
Zdjęć: 4  

Wpadł pod lód »
Tekst opublikowany 2012-12-17, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci uratowali mężczyznę, który wpadł do wody, gdy załamał się pod nim lód. Funkcjonariusze przy użyciu linki holowniczej wyciągnęli poszkodowanego z wody.

Pamięć społeczna, czyli o co chodzi Kuźniarowi? »
Tekst opublikowany 2012-12-15, opracowanie rtr
Prof. Roman Kuźniar, doradca prezydenta ds. międzynarodowych mówi o zwrocie wraku:

Gryfy odzyskały blask »
Tekst opublikowany 2012-12-15, opracowanie oto/wroclaw.pl
Najokazalsza kamienica na wrocławskim Rynku odzyskała blask. Kamienica Pod Gryfami przeszła odnowę i znowu wyróżnia się nie tylko wielkością (dziesięć kondygnacji), ale i dekoracją.
Zdjęć: 6  

Odpowiedź na list otwarty »
Tekst opublikowany 2012-12-15, opracowanie Paweł Czuma, rzecznik prasowy prezydenta Wrocław
Odpowiedź na list otwarty skierowany do prezydenta Wrocławia przez Mirosława Lacha przez przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław Południe.

Rok bez tożsamości »
Tekst opublikowany 2012-12-15, opracowanie pol
Jego zwłoki znaleziono prawie rok temu. Po Sylwestrze. Na wrocławskim Sępolnie. Do dziś nie wiadomo kim był.

Kradli kabel energetyczny  »
Tekst opublikowany 2012-12-15, opracowanie pol
Policjanci zatrzymali 3 mężczyzn kradnących kabel energetyczny.

10 nowych radiowozów i łódź »
Tekst opublikowany 2012-12-14, opracowanie pol
Nowe radiowozy trafią do policjantów z Bolesławca, Dzierżoniowa, Lubina oraz Wrocławia.

Zabiła psa wyrzucając go z V piętra  »
Tekst opublikowany 2012-12-14, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabicie psa. Sprawczyni po libacji alkoholowej wyrzuciła zwierzę przez okno mieszkania znajdującego się na V piętrze. W chwili zatrzymania kobieta miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Gdzie na sylwestra? »
Tekst opublikowany 2012-12-14, opracowanie oto
Jakie są tegoroczne preferencje sylwestrowe Polaków? Wolimy huczne bale pełne przepychu czy nowoczesny klubowy styl, a może miejski szyk na wrocławskim Rynku lub górski ośrodek wypoczynkowy? Badania przeprowadzone przez portal sylwestrowy.pl informują, że wśród Polaków rośnie zainteresowanie sylwestrem w klubach, jednak bale sylwestrowe oraz górskie ośrodki wypoczynkowe nadal wiodą prym.
Zdjęć: 3  

Ćwiczebne eksplozje »
Tekst opublikowany 2012-12-14, opracowanie rtr
Neutralizowanie materiałów niebezpiecznych – urządzeń i materiałów wybuchowych pochodzenia wojskowego było jednym z elementów dzisiejszych ćwiczeń poligonowych pirotechników Straży Granicznej.
Zdjęć: 3  

Można ozdobić lotniskową choinkę »
Tekst opublikowany 2012-12-14, opracowanie rt
Port Lotniczy Wrocław wraz z liniami Wizz Air zaprasza do wspólnego ubierania choinki. Na autorów najpiękniejszych ozdób czekają specjalne nagrody – 50 bonów zniżkowych na loty po Europie z przewoźnikiem, a także upominki ufundowane przez wrocławskie lotnisko. Zabawa rusza 14 grudnia.
Zdjęć: 1  

Frank stabilny – raty w dół »
Tekst opublikowany 2012-12-14, opracowanie Marcin Krasoń/Openfinance
Szwajcarski Bank Narodowy oczekuje, że przez najbliższe trzy lata stawka LIBOR CHF pozostanie na poziomie bliskim zera, co oznacza, że oprocentowanie kredytów we franku nie wzrośnie, a wysokość raty zależeć będzie od kursu walutowego CHF/PLN.

Heinrich Lauterbach. Architekt wrocławskiego modernizmu »
Tekst opublikowany 2012-12-13, opracowanie oto
Wystawa „Heinrich Lauterbach. Architekt wrocławskiego modernizmu” prezentuje dorobek jednego z najważniejszych twórców wrocławskiej architektury okresu międzywojennego, ucznia Hansa Poelziga i jednego z głównych pomysłodawców i organizatorów wystawy Werkbundu WuWA z 1929 roku.
Zdjęć: 4  

Nasz patronat - największa gonitwa psich zaprzęgów. VII Husqvarna Tour 2013.  »
Tekst opublikowany 2012-12-13, opracowanie oto
Ponad 1000 psów zaprzęgowych na starcie, setki kilometrów trasy, śnieg, sportowa rywalizacja, kilkadziesiąt najlepszych ekip z całego świata i pełne emocji widowisko – to wszystko już za kilka tygodni - w dniach 10-13 stycznia 2013, podczas VII edycji Husqvarna Tour 2013. Miejsce zawodów – Jakuszyce k/Szklarskiej Poręby, nazywane polską Alaską.
Zdjęć: 2  

Prestiż dla dworca »
Tekst opublikowany 2012-12-13, opracowanie PKP
Renowacja dworca Wrocław Główny znalazła uznanie w gronie jury konkursu Eurobuild Awards 2012 w kategorii RICS Regeneration Award.
Zdjęć: 1  

Remonty kamienic w 2013 roku »
Tekst opublikowany 2012-12-13, opracowanie wroclaw.pl
W przyszłym roku we Wrocławiu będzie odnowionych kilka kamienic. Nie zabraknie także nowego zagospodarowania podwórek czy kilkudziesięciu remontów w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych.
Zdjęć: 1  

Zaatakowali akademik - straszyli policjantów »
Tekst opublikowany 2012-12-13, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci po pościgu zatrzymali trzech wandali, którzy wybili szyby w domu studenckim. Sprawcy to młodzi mężczyźni w wieku od 21 do 23 lat.

Polski budżet – jakim cudem?! »
Tekst opublikowany 2012-12-13, opracowanie Money.pl
O ponad 5,5 miliarda złotych mają według rządu wzrosnąć w przyszłym roku dochody budżetu państwa. Tylko jakim cudem w okresie gospodarczego spowolnienia będą jednocześnie rosnąć wpływy z podatków? Analiza Money.pl pokazuje, że rządowe prognozy są zdecydowanie zbyt optymistyczne i zdaniem ekonomistów w budżecie może zabraknąć około 16 mld zł.

Więcej Ryanaira na wrocławskim lotnisku »
Tekst opublikowany 2012-12-13, opracowanie oto
Drugi samolot w bazie, rekordowa liczba 23 połączeń, w tym jedno nowe do Zadaru, więcej operacji lotniczych na wybranych trasach – linie lotnicze Ryanair ogłosiły plany rozwoju swojej bazy operacyjnej na lotnisku we Wrocławiu na wiosnę 2013 roku.
Zdjęć: 1  

Oto polski Indiana Jones »
Tekst opublikowany 2012-12-13, opracowanie MenStream.pl
Co naprawdę działo się ze zrabowanymi skrzypcami Stradivariego albo z otoczoną mistyczną wręcz aurą włócznią św. Maurycego? Czy historyczne oręża z polskich muzeów posłużyły Himmlerowi do ozdobienia ścian świątyni czarnego zakonu SS? Gdzie podziały się skradzione, bezcenne dzieła sztuki i czy uda się je kiedykolwiek odzyskać?
Zdjęć: 2  

Areszt za rowery »
Tekst opublikowany 2012-12-13, opracowanie pol
Za kradzieże rowerów, odpowie przed sądem mężczyzna, zatrzymany przez wrocławskich policjantów. Funkcjonariusze udowodnili mu co najmniej 15 kradzieży. Sprawca wybierał głównie droższe, markowe modele.
Zdjęć: 2  

Dostaniemy tańsze prezenty – o 15 zł »
Tekst opublikowany 2012-12-12, opracowanie Money.pl
Z szacunków TNS Polska wynika, że mniejsza będzie średnia kwota wydatków na na prezenty gwiazdkowe przypadająca na osobę. Po kilku latach wzrostów na tym polu odnotujemy tym razem spadek, bo suma ta skurczy się do 341 zł i będzie mniejsza od ubiegłorocznej średniej o 15 zł.

Udana zbiórka żywności »
Tekst opublikowany 2012-12-12, opracowanie Justyna Libera
Wolontariusze ChSCh zebrali 1115 kg żywności, w tym mnóstwo słodyczy, a także olej, cukier, mąkę, makarony. W ostatni weekend miała miejsce 16 odsłona Świątecznej Zbiórki Żywności.
Zdjęć: 1  

Kolędowanie z gwiazdami w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2012-12-12, opracowanie oto
W najbliższe dwa weekendy klientów centrum handlowego Magnolia Park czekają wyjątkowe muzyczne atrakcje. Będą oni mogli posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu Chóru Filharmonii Wrocławskiej oraz znanych polskich piosenkarzy, Zbigniewa Wodeckiego i Roberta Janowskiego.
Zdjęć: 2  

Fair Weather Friends w Browarze Mieszczańskim  »
Tekst opublikowany 2012-12-12, opracowanie oto
Zespół Fair Weather Friends, uczestnicy Heineken Open’er oraz Coke Live Music Festival, zagrają 15 grudnia w Browarze Mieszczańskim podczas finału Moico Enjoy Music. Początek o godzinie 20:00. Wstęp wolny!
Zdjęć: 1  

Stoły Wigilijne i Kiermasz w Pasażu Grunwaldzkim  »
Tekst opublikowany 2012-12-12, opracowanie oto
W przedświąteczny weekend (15 i 16 grudnia) klienci Pasażu Grunwaldzkiego poznają bożonarodzeniowe tradycje Dolnego Śląska. W sobotę odbędzie się prezentacja Tradycyjnych Stołów Wigilijnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, a w niedzielę Kiermasz produktów z certyfikatem.
Zdjęć: 1  

Przekaż potrzebującym »
Tekst opublikowany 2012-12-12, opracowanie um
Władze Wrocławia apelują do wszystkich mieszkańców, aby nie pozostawać obojętnym na osoby, które potrzebują pomocy, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy temperatura na dworze spada poniżej zera i istnieje realne zagrożenie wyziębienia organizmu. Uruchomiona została bezpłatna infolinia: 0-800-292-137

Handlował podróbkami odzieży sportowej  »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę handlującego rzeczami z podrobionymi znakami towarowymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 150 sztuk odzieży sportowej, a straty legalnych producentów to ponad 10 tysięcy złotych.

Świadkowie wypadku poszukiwani »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie pol
Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu prowadzi śledztwo w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło 28 listopada 2012 roku około godz. 11.00 na ulicy Powstańców Śląskich, w pobliżu ulicy Krzyckiej we Wrocławiu. Samochód osobowy uderzył w wiadukt kolejowy.

Nielegalna broń »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie pol
Policjanci z CBŚ zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu lubańskiego podejrzanych o posiadanie oraz handel bronią i amunicją. Podczas przeszukania mieszkań należących do podejrzanych funkcjonariusze zabezpieczyli 15 sztuk broni palnej i blisko sto sztuk amunicji.
Zdjęć: 5  

Deweloperzy dla dzieci »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie oto
Blisko 270 dzieci do kina i na warsztaty plastyczne zaproszą deweloperzy zrzeszeni we wrocławskim Oddziale Polskiego Związku Firm Deweloperskich. „Wrocław marzeń” - świąteczna akcja dla najmłodszych - odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 grudnia w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.
Zdjęć: 1  

Teatr w więzieniu na Kleczkowskiej  »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie oto
„Ślepcy” i „Poławiacze deszczu” – to kolejne dwie sztuki teatralne, przygotowane przez osadzonych i osadzone we wrocławskim Zakładzie Karnym z ul. Kleczkowskiej.
Zdjęć: 2  

50-tonowy Feliks - w 20 sek. do setki »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie plw
Tworzące flotę lotniskowej straży pożarnej pojazdy ratowniczo-gaśnicze, FELIX 8X8, otrzymały prestiżową nagrodę Ministra Gospodarki ,,Wzór Roku 2012”.
Zdjęć: 2  

586 dni stanu wojennego  »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie ipn
Archiwum Państwowe we Wrocławiu oraz Oddział Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu zapraszają na otwarcie wystawy 586 dni stanu wojennego (13 XII 1981 r. - 22 VII 1983 r.).
Zdjęć: 1  

Rabaty i warsztaty w Parku Handlowym Bielany »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie oto
Przedświąteczny czas przygotowań do Bożego Narodzenia w pełni – szukamy prezentów pod choinkę, świątecznych dekoracji, a także sezonowych promocji cenowych. Park Handlowy Bielany przygotował coś dla wszystkich: rabatową Szczęśliwą Trzynastkę, jarmark bożonarodzeniowy oraz świąteczne warsztaty scrapbookingu.
Zdjęć: 1  

Gdzie będą zatrudniać, gdzie zwalniać? »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie rtr
Najbardziej optymistyczne prognozy na świecie ustalono na podstawie deklaracji pracodawców na Tajwanie (+35%), w Indiach (+27%), Brazylii (+21%), Meksyku (+20%), Kolumbii i Panamie (+18% dla obu). Najbardziej pesymistyczni są pracodawcy w Grecji, Hiszpanii, Włoszech (-11% dla wszystkich trzech), Słowenii (-9%), Holandii i Słowacji (-8% dla obu), Irlandii (-6%), Bułgarii, Czechach (po -4%), Węgrzech (-2%), Francji, Polski oraz RPA (-1% dla każdego z trzech).

Ważne dla studentów – jak dorabiać »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie oto
Już nie rozdając ulotki, stojąc za barem czy kasą w markecie ale udzielając korepetycji – tak najczęściej studenci dorabiają sobie do stypendium. I chociaż konkurencja jest duża, a stawki mniejsze niż jeszcze kilka lat temu, to ten rodzaj pracy cały czas jest opłacalny – w zależności od przedmiotu i miasta, można zarobić średnio od 30 do 50 zł za godzinę, wynika z analizy serwisu Tablica.pl.

Wolni jazzmani zapraszają »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie itn
Po kilkumiesięcznej przerwie freejazzowy duet Rybicki - Kozera zaprasza na wieczór pełen improwizowanych dźwięków. Wolni jazzmani zapraszają dzisiaj od godziny 21 do klubu Puzzle na kolejną odsłonę Impro Travel Night.
Zdjęć: 1  

Miś pod Szpitalną Choinkę »
Tekst opublikowany 2012-12-11, opracowanie IFMSA
„Miś pod Szpitalną Choinkę” jest już po raz dziesiąty organizowaną ogólnopolską akcją, w ramach której studenci medycyny odwiedzają małych pacjentów wrocławskich szpitali, którzy tak niezwykły okres w roku jak Święta Bożego Narodzenia są zmuszeni spędzić poza domem.
Zdjęć: 1  

Oszukali 4,5 tysiąca osób  »
Tekst opublikowany 2012-12-10, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy oferowali usługę sprawdzenia ilości wykroczeń drogowych. Sprawcy oszukali nie mniej niż 4,5 tysiąca osób oraz spowodowali straty na kwotę nie mniejszą niż 150 tysięcy złotych.

Drugi zatrzymany w sprawie kradzieży 5 milionów złotych  »
Tekst opublikowany 2012-12-10, opracowanie pol
Policjanci z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu zatrzymali drugiego z mężczyzn, podejrzanych o udział w oszustwie i kradzieży blisko 5,5 miliona złotych z jednej z sortowni.

Dom w Czechach, praca w Polsce? »
Tekst opublikowany 2012-12-10, opracowanie

Jakie sekrety kryje płaszcz Świętego Mikołaja »
Tekst opublikowany 2012-12-10, opracowanie oto
Wszystkie dzieci wiedzą, że w świątecznym worku Mikołaj chowa liczne niespodzianki. Ale czy ktoś wie, jakie tajemnice może kryć jego obszerny płaszcz? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które 16 grudnia odwiedzą Park Handlowy Auchan Bielany.
Zdjęć: 2  

Skrzynka do bookcrossingu w Pasażu Grunwaldzkim »
Tekst opublikowany 2012-12-10, opracowanie oto
Pasaż Grunwaldzki dołączy do znanej na całym świecie akcji uwalniania książek. Skrzynka do bookcrossingu w Centrum zostanie uroczyście otwarta 12 grudnia (środa).

IKEA zbiera pluszaki dla dzieci »
Tekst opublikowany 2012-12-10, opracowanie oto
Zasady są proste: od każdej pluszowej zabawki zakupionej w IKEA na całym świecie odprowadzane jest jedno euro na rzecz wsparcia programów edukacyjnych dla dzieci w krajach rozwijających się. Działanie wrocławskiej IKEA ma dodatkowo wymiar lokalny.
Zdjęć: 3  

Skradziono broń z Kwatery Głównej »
Tekst opublikowany 2012-12-08, opracowanie oto
W piątek około godziny 14-tej z Kwatery Głównej Centrum Laser Tag przy ulicy Sienkiewicza 8 we Wrocławiu skradziono wartościowy sprzęt w postaci 10 elektroniczncych karabinów Zoltar i kamizelek z czujnikami. Wartość skradzionych przedmiotów to 46 tys. zł.
Zdjęć: 3  

Św. Mikołaj zostawił 2 mln we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2012-12-07, opracowanie oto
Wygląda na to, że Święty Mikołaj w tym tygodniu krąży gdzieś po Dolnym Śląsku. Podobno widziano go najpierw we wtorek w okolicach Jawora, gdzie ktoś trafił w Lotto „szóstkę” wartą 2 000 000 zł. Podobnie w czwartek. Tym razem sześć szczęśliwych liczb znalazło się na kuponie grającego przy ulicy Świeradowskiej 70 we Wrocławiu.

Urząd Miejski – jutro pracuje, w Wigilię nie »
Tekst opublikowany 2012-12-07, opracowanie um
Informujemy, że w najbliższą sobotę 8 grudnia 2012 r Urząd Miejski Wrocławia będzie otwarty.

Świąteczne Jasełka w Arkadach Wrocławskich »
Tekst opublikowany 2012-12-07, opracowanie oto
Już 14 grudnia wielkie kolędowanie w Arkadach Wrocławskich – Świąteczne Jasełka. Swoje wokalne i aktorskie talenty zaprezentują na scenie dzieci z Wrocławia i okolic.
Zdjęć: 1  

Na Krzemienieckiej rośnie kolejna Stokrotka  »
Tekst opublikowany 2012-12-07, opracowanie rtr
Dobiega końca budowa obiektu handlowego we Wrocławiu przy ul. Krzemienieckiej 125. W obiekcie swoją działalność uruchomi supermarket spożywczy Stokrotka, będzie tu także funkcjonowała apteka.
Zdjęć: 1  

Atakowali lombardy i jubilerów »
Tekst opublikowany 2012-12-06, opracowanie pol
Złote łańcuszki i pierścionki padały łupem dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzieże z włamaniem i napady rabunkowe z użyciem niebezpiecznego narzędzia na lombardy i zakłady złotnicze na terenie Wrocławia.

Ktoś kogoś wyślizgał? »
Tekst opublikowany 2012-12-06, opracowanie rtr
Nie będzie w tym roku ślizgawki przy Hali Stulecia. Dlaczego? Bo się nie opłaca. Komu? Firmie dzierżawiącej nieckę Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Pewnie pokazy miejskiej fontanny są opłacalne, zimowe ślizgi wrocławian już nie.
Zdjęć: 1  

Pasaż Grunwaldzki bonami wspiera potrzebujących »
Tekst opublikowany 2012-12-06, opracowanie oto
Pasaż Grunwaldzki oferuje swoim klientom Bony upominkowe o wartości 100 zł. 10% dochodów ze sprzedaży przekazane zostanie Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i wspomoże budowę „Przylądka Nadziei”.

Wrocławska ASP gotowa  »
Tekst opublikowany 2012-12-06, opracowanie oto
Poznański Oddział HOCHTIEF Polska oddał do użytku nowy budynek dydaktyczno-warsztatowy Akademii Sztuk Pieknych. Otwarcie obiektu zplanowano na 10 grudnia.
Zdjęć: 2  

Świąteczna zbiórka żywności »
Tekst opublikowany 2012-12-06, opracowanie rtr
Przeciętny Polak przed Świętami Bożego Narodzenia wyda średnio 1 132 zł na zakupy i prezenty. Warto w tym czasie pamiętać także o osobach potrzebujących pomocy.
Zdjęć: 4  

Z pasją przez życie »
Tekst opublikowany 2012-12-06, opracowanie

Wrocławskie lotnisko w górę »
Tekst opublikowany 2012-12-06, opracowanie oto
W listopadzie wrocławskie lotnisko obsłużyło ponad 7 proc. więcej podróżnych niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Największy wzrost, o ponad 12 proc., odnotowano w ruchu niskokosztowym.
Zdjęć: 1  

Biegali w ciemnościach »
Tekst opublikowany 2012-12-06, opracowanie Gabriela Stec
Pierwszy etap tegorocznej edycji Wrocław Night O-Fight, czyli cyklu nocnych biegów na orientację, przeszedł już do historii. W rywalizacji, której areną był Lasek Sołtysowicki, wzięło udział ponad 130 osób.
Zdjęć: 5  

Komponenty komputerowe i akcesoria komputerowe »
Tekst opublikowany 2012-12-06, opracowanie

Zaczynają od nowego logo... »
Tekst opublikowany 2012-12-05, opracowanie rtr
Ogłoszono konkurs na nowe logo Wrocławia jako Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Uczestnikiem może być każda osoba fizyczna bądź prawna, która do dnia 22 stycznia 2013 r. prześle swój projekt i wypełnioną kartę zgłoszeniową dostępną na stronie www.wro2016.pl. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 15 000 zł brutto.
Zdjęć: 1  

Kryzys jest szansą...  »
Tekst opublikowany 2012-12-05, opracowanie rtr
Wokół takiej idei debatowali przedstawiciele międzynarodowego stowarzyszenia Climate-KIC oraz przedstawiciele biznesu, nauki i władz lokalnych z całej Europy, podczas konferencji, która odbyła się w dniach 4 i 5 grudnia we Wrocławskim Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia. Organizatorem tego wydarzenia było Wrocławskie Centrum Badań EIT+.
Zdjęć: 3  

Zatrzymano podejrzanego o oszustwo i kradzieży 5 milionów »
Tekst opublikowany 2012-12-05, opracowanie pol
Po godzinie 6 rano policjanci weszli do jednego z domów na terenie powiatu średzkiego. Mężczyzna podejrzewany o udział w oszustwie i kradzież pieniędzy został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu.

Mikołajkowy turniej dla młodych szachistów  »
Tekst opublikowany 2012-12-05, opracowanie oto
W Pasażu Grunwaldzkim już po raz drugi rozegrany zostanie Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci do lat 7 o Puchar Dyrektora Pasażu Grunwaldzkiego. Młodzi szachiści powalczą 9 grudnia (niedziela). Zapisy jeszcze trwają.
Zdjęć: 1  

Roztańczony Mikołaj w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2012-12-05, opracowanie oto
Już jutro do centrum handlowego Magnolia Park we Wrocławiu zawita Święty Mikołaj. Zamieszka w specjalnie zbudowanym domku, gdzie każdy będzie mógł go odwiedzić, by opowiedzieć mu o swoich marzeniach czy zrobić sobie z nim zdjęcie.
Zdjęć: 1  

Oto wrocławski Sylwester  »
Tekst opublikowany 2012-12-05, opracowanie rtr
Telewizyjna Dwójka i miasto Wrocław po raz kolejny zapraszają na wyjątkową noc sylwestrową. Widzów Dwójki i wszystkich, którzy tego wieczoru odwiedzą wrocławski rynek czeka niezapomniana zabawa w rytmie 60 największych przebojów ostatnich 60 lat oraz niezwykła muzyczno-taneczna podróż w czasie.

Michał Jaros: Standardy debaty trzymajmy z dala od poziomu śmieciowego »
Tekst opublikowany 2012-12-05, opracowanie Michał Jaros
Urzędnicy przygotowując projekt uchwały dotyczącej opłat za wywóz i zagospodarowanie odpadów popełnili błąd.
Zdjęć: 1  

Mikołaj zapłaci mandat »
Tekst opublikowany 2012-12-05, opracowanie mpk
Jutro we wrocławskim MPK będzie można otrzymać prezent od Świętego Mikołaja.
Zdjęć: 1  

Policjanci uratowali mężczyznę »
Tekst opublikowany 2012-12-04, opracowanie pol
Dzięki szybkim działaniom policjantów, którzy podjęli czynności resuscytacyjne, przeżył kierowca, który stracił przytomność w czasie jazdy.

Janek Samołyk pokazuje "Problem z wiernością" »
Tekst opublikowany 2012-12-04, opracowanie oto
„Ona zgubiła najlepszy sweter lecz nie wie w czyjej sypialni” – tymi słowami rozpoczyna się najnowszy singiel Janka Samołyka. Jest nim tytułowa piosenka z albumu „Problem z wiernością”, do której powstał teledysk nakręcony przez grupę filmową Endorfina.
Zdjęć: 2  

Kto kupi medal Śląska?  »
Tekst opublikowany 2012-12-04, opracowanie oto
Od dwóch tygodni wpisując frazę „DŻ2012” w wyszukiwarce serwisu Allegro, można licytować przedmioty wystawione przez Fundację Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Jutro rozstrzygną się pierwsze aukcje, wśród nich mistrzowskiego medalu Śląska Wrocław, którego aktualna cena to zaledwie 1075 złotych.
Zdjęć: 3  

Mikołaj z Laponii rozda prezenty w Pasażu Grunwaldzkim  »
Tekst opublikowany 2012-12-04, opracowanie oto
Prawdziwy Mikołaj z Laponii na saniach ciągniętych przez psy zaprzęgowe przybędzie 6 grudnia do Pasażu Grunwaldzkiego i rozda dzieciom kilkaset prezentów. Dodatkową atrakcją będą warsztaty plastyczne, konkursy oraz bezpłatne fotografie z Mikołajem.
Zdjęć: 1  

Grunty rolne drożeją od dwóch dekad! »
Tekst opublikowany 2012-12-04, opracowanie Emmerson S.A.
Dane Agencji Nieruchomości Rolnych wskazują, że ceny gruntów rolnych opierają się jakimkolwiek zawirowaniom rynkowym i od dwudziestu lat pozostają w stałym trendzie wzrostowym. Bardzo prawdopodobne, że żadne inny rodzaj nieruchomości nie przyniósł takich stóp wzrostu w długim okresie.

Świąteczne topienie... finansów »
Tekst opublikowany 2012-12-04, opracowanie oto
Przedświąteczny czas to jeden z tych okresów w roku, kiedy gospodarstwa domowe mają zwiększone potrzeby finansowe. Mimo że podobnie jest z innymi świętami i przed wakacjami, to właśnie Boże Narodzenie wiąże się z wyjątkowo dużymi wydatkami. Na ich pokrycie wiele osób zaciąga pożyczki, które niestety później trudno zwrócić.

Brąz dla Polonii Wrocław »
Tekst opublikowany 2012-12-04, opracowanie oto
We Wrocławiu zakończyły się zmagania o tytuł Drużynowego Mistrza Polski Kobiet w Szachach. Rywalizacja była bardzo zacięta, a o losach medali zdecydowała ostatnia runda. Po porażce z Drakonem Lublin broniące mistrzowskiego tytułu sprzed roku Polonistki wywalczyły brązowy medal. Wygrał zespół MCKiS Jaworzno.
Zdjęć: 1  

Nalot na wrocławską giełdę samochodową  »
Tekst opublikowany 2012-12-03, opracowanie pol
Audi A6 z kradzionym silnikiem, zatrzymane dowody rejestracyjne oraz ujawnione wykroczenia, to efekt działań przeprowadzonych przez policjantów na wrocławskiej giełdzie samochodowej. Z dolnośląskimi funkcjonariuszami współpracowali także niemieccy policjanci z Saksonii.
Zdjęć: 9  

Wrocławscy studenci w ścisłej czołówce »
Tekst opublikowany 2012-12-03, opracowanie rtr
Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia walczy o 3000 zł w ogólnopolskim konkursie dla organizacji studenckich i kół naukowych organizowanym przez firmę Danone.

Mega Zabawki Mega Zabawa »
Tekst opublikowany 2012-12-03, opracowanie oto
8 grudnia zapraszamy na ostatnią w tym roku rodzinną zabawę organizowaną przez Centrum Korona w ramach cyklu Godziny dla rodziny.
Zdjęć: 1  

Wielka, piernikowa chata powstanie w Bielanach Wrocławskich »
Tekst opublikowany 2012-12-03, opracowanie oto
Piernikowe cegły, zaprawa z belgijskiej czekolady i cukrowe dodatki – takie materiały wykorzystuje się w bajkowej fabryce świętego Mikołaja. Już w najbliższą sobotę w Parku Handlowym Auchan Bielany najmłodsi będą mogli z nich wyczarować ogromną, ponad 2-metrową, piernikową chatę.
Zdjęć: 2  

Charytatywna Parada Mikołajów w Pasażu Grunwaldzkim  »
Tekst opublikowany 2012-12-03, opracowanie oto
Od niezwykłej parady Mikołajów rozpocznie się sobotnia impreza charytatywna w Pasażu Grunwaldzkim. Każdy, kto dołączy do zabawy w stroju św. Mikołaja, wspomoże podopiecznych fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Na klientów czekają liczne atrakcje oraz występ Kabaretu Chyba.
Zdjęć: 1  

Ocalona z piekła we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2012-12-03, opracowanie rtr
Była modelka, prezenterka telewizyjna mieszkająca we Włoszech, „ocalona z piekła” – Anna Golędzinowska – 6 grudnia spotka się we Wrocławiu m.in. z uczniami szkół, nauczycielami i studentami.
Zdjęć: 1  

Funclub przywitał latającego celebrytę »
Tekst opublikowany 2012-12-03, opracowanie oto
Setki mieszkańców Wrocławia podziwiały przylot z Warszawy Boeinga 787, zwanego Dreamlinerem. Szkoleniowy rejs ze stolicy zajął pilotowi niespełna 35 minut. W sobotę ok. godz. 10:30 najnowocześniejsza w Europie maszyna pasażerska wylądowała na wrocławskim lotnisku.
Zdjęć: 4  

Policjanci pokonali dziennikarzy i urzędników  »
Tekst opublikowany 2012-12-02, opracowanie pol
Drużyna policjantów z komendy miejskiej we Wrocławiu przed zespołami wrocławskich dziennikarzy, urzędników i najaktywniejszych użytkowników roweru miejskiego, to ostateczna klasyfikacja rowerowej gry miejskiej - kończącej sezon 2012, zorganizowanej przez operatora Wrocławskiego Roweru Miejskiego.
Zdjęć: 3  

Wrocławscy Gwardziści - Drużynowymi Mistrzami Polski! »
Tekst opublikowany 2012-12-02, opracowanie oto
W sobotę w hali KS Gwardia Wrocław odbyły sie Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Wrocławscy Gwardziści walczyli w dwóch składach – pierwszy wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski, natomiast drugi znalazł się tuż za podium, kończąc rywalizację na piątym miejscu.
Zdjęć: 1  

Choinka? Ikea ma rady »
Tekst opublikowany 2012-12-01, opracowanie oto
Żywa lub sztuczna, przystrojona bombkami, ozdobami z tekstyliów, słomy, pierniczkami, do tego rozświetlona lampkami – choinka to nieodłączny element Bożego Narodzenia.
Zdjęć: 6  

Niezwykły weekend w Magnolia Park »
Tekst opublikowany 2012-12-01, opracowanie oto
Dzisiaj w CH Magnolia Park zostanie otwarty nowy sklep Centrum Wina. Z tej okazji na wszystkich tych, którzy w weekend 1-2 grudnia zawitają na Legnicką i odwiedzą Centrum Wina, czekają niepowtarzalne atrakcje!

160 kilogramów tytoniu w bagażniku  »
Tekst opublikowany 2012-12-01, opracowanie pol
Za nielegalne posiadanie tytoniu odpowie przed sądem kobieta, zatrzymana przez wrocławskich policjantów. W samochodzie, którym się poruszała, funkcjonariusze znaleźli około 160 kilogramów pociętego tytoniu, bez polskich znaków akcyzy.

Dzisiaj
Piątek 12 sierpnia 2022
Imieniny
Hilarii, Juliana, Lecha

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl