Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 63 informacji. Wszystkie poniżej.

Uwaga na „cyfrowych monterów” »
Tekst opublikowany 2012-10-29, opracowanie pol
Podał się za montera telewizji cyfrowej i wszedł do mieszkania starszej kobiety pod pretekstem konieczności dokonania modyfikacji w odbiorniku telewizyjnym. Za usługę zażądał stu złotych. Zabrał jednak o wiele więcej. 92-latka straciła blisko 6 tysięcy złotych.

WABCO udostępnia parking przy Cmentarzu Grabiszyńskim »
Tekst opublikowany 2012-10-29, opracowanie rt
WABCO, globalny dostawca rozwiązań i systemów podnoszących bezpieczeństwo i wydajność pojazdów ciężarowych, również w tym roku udostępnia firmowy parking na potrzeby Wrocławian i przyjezdnych odwiedzających groby bliskich na Cmentarzu Grabiszyńskim.

Prekursorka sztuki feministycznej przyjeżdża do Wrocławia  »
Tekst opublikowany 2012-10-29, opracowanie r
We wtorek, 6 listopada o godz. 19 w Muzeum Współczesnym Wrocław odbędzie się spotkanie z VALIE EXPORT – artystką, która jest od czterech dziesięcioleci uważana za jedną z najbardziej wpływowych, kontrowersyjnych i radykalnych postaci sztuki współczesnej.

John McLaughlin & The 4th Dimension wystąpią w Imparcie »
Tekst opublikowany 2012-10-29, opracowanie rr
Wrocławski koncert Johna McLaughlina został przeniesiony z Hali Orbita do Centrum Sztuki Impart (ul. Mazowiecka 17).

Dokąd zimą z wrocławskiego lotniska? »
Tekst opublikowany 2012-10-26, opracowanie rr
Od niedzieli zacznie obowiązywać nowy rozkład lotów: 28 kierunków regularnych, w tym 21 połączeń niskokosztowyh, 7 sieciowych i 5 kierunków czarterowych, a do tego parking w promocyjnej cenie. Sezon zimowy 2012/2013 we Wrocławiu stanie pod znakiem większej liczby lotów, nowych połączeń oraz wyjątkowych promocji.

IMGW ostrzega – dzisiaj może padać śnieg! »
Tekst opublikowany 2012-10-26, opracowanie r
Według Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział we Wrocławiu od godz. 21 do godz. 21 w sobotę na Dolnym Śląsku może padać śnieg.

Oto nowa Magnolia »
Tekst opublikowany 2012-10-25, opracowanie rr
Magnolia Park zostanie powiększona od strony ulicy Legnickiej o 15 000 m kw. powierzchni handlowej, na której znajdzie się 60 nowych sklepów, zapewniając najszerszą ofertę modową we Wrocławiu. W ramach rozbudowy centrum powiększy się łącznie o 20 000 m kw. Metamorfoza obejmie także rewitalizację części wnętrz obiektu. Całościowy proces zmian zakończy się na wiosnę 2014 roku.

Duma idzie pod sąd »
Tekst opublikowany 2012-10-25, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o uszkodzenie mienia. Używając farby w sprayu naniósł rysunki na ściany sklepu i jednego z budynków mieszkalnych na terenie miasta.

Najlepsze psy na narkotyki »
Tekst opublikowany 2012-10-25, opracowanie pol
Jack russel terrier o imieniu Baszta (a prywatnie Sonia) została najlepszym psem do wyszukiwania narkotyków. Miejsce drugie i trzecie przypadło owczarkom niemieckim.

31 trudnych pytań o Wrocław, czyli Jackiewicz prosi Dutkiewicza: upublicznijcie dokumenty! »
Tekst opublikowany 2012-10-24, opracowanie (red)
Zaniepokojony wydarzeniami, do których doszło we Wrocławiu na przestrzeni ostatnich miesięcy, w imieniu wrocławskich struktur Prawa i Sprawiedliwości kieruję do Pana ten list, licząc na odpowiedź na postawione w nim pytania, a także - na wyjaśnienie poruszonych w nim kwestii.

Sukces wrocławskich Orlików »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie red
W miniony weekend odbył się prawdziwy maraton dla zawodników taekwondo olimpijskiego z Wrocławia.

Obraz za ćwierć miliona złotych wrócił do właściciela  »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie pol
Obraz autorstwa Wojciecha Fangora skradziony na terenie Niemiec, a odzyskany przez dolnośląskich policjantów powrócił do prawowitego właściciela. Dzieło pt. ,,M51’’, którego wartość szacuje się na kwotę 250 tys. złotych funkcjonariusze odnaleźli schowane w kanapie, w mieszkaniu u jednej z pięciu osób zatrzymanych w tej sprawie.

Polska – kraj na podsłuchu »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie rt
W naszym kraju w ciągu ostatnich 12 miesięcy zainteresowanie urządzaniami umożliwiającymi szpiegowanie podwoiło się. Chęć nakrycia niewiernego małżonka, zapewnienie bezpieczeństwa dziecku czy monitorowanie poczynań konkurencji, to podstawowe powody, dla których coraz częściej podsłuchujemy i podglądamy.

Jesteś nękany przez pracodawcę? »
Tekst opublikowany 2012-10-23, opracowanie rr
Twój przełożony stosuje wobec Ciebie mobbing? Zastanawiasz się nad skierowaniem sprawy do sądu? Na pytanie co można zrobić w tej sytuacji, jak udowodnić nękanie i czego można się domagać, odpowiada Agnieszka Janowska, radca prawny i ekspert prawa pracy z TGC Corporate Lawyers.

Wrocławscy deweloperzy najlepsi »
Tekst opublikowany 2012-10-22, opracowanie rt
Archicom, Vantage Development, Temar, DOM.developer Wrocław, PROFIT Development - oto wrocławscy laureaci pierwszej edycji konkursu na „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy” organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich.

Sytuacja na wrocławskim lotnisku  »
Tekst opublikowany 2012-10-22, opracowanie rr
W związku z poprawą sytuacji pogodowej około godziny 13.00 na wrocławskim lotnisku zaczęły znowu lądować i startować samoloty. Przewoźnicy wznowili operacje.

Zatrzymany za graffiti  »
Tekst opublikowany 2012-10-22, opracowanie pol
Jak ustalili funkcjonariusze, atrzymany używając farby w sprayu naniósł napisy na elewacje kilku budynków mieszkalnych na terenie miasta.

Koniec sezonu dla motocykli »
Tekst opublikowany 2012-10-22, opracowanie pol
Dolnośląska policja razem z Wojewódzką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Tygodnikiem Katolickim „Gość Niedzielny”, zorganizowała Dolnośląskie Zamknięcie Sezonu Motocyklowego.

Upoluj ubranie »
Tekst opublikowany 2012-10-19, opracowanie r
Już jutro w godz. 11:00 - 15:00 Centrum Kultury "ZAMEK", pl. Świętojański 1 zaprasza na ZAMKOWY SWAP, czyli wymianę ubrań, butów i wszelkich dodatków

Zatrzymany niebezpieczny 15.latek  »
Tekst opublikowany 2012-10-19, opracowanie pol
Funkcjonariusze Wydziału do spraw Nieletnich Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto zatrzymali 15-letniego chłopca, podejrzanego o szereg kradzieży i kradzieży z włamaniem.

Gwarantują pełną anonimowość »
Tekst opublikowany 2012-10-19, opracowanie rr
Biobanki to ośrodki badawcze, które są przyszłością medycyny i badań diagnostycznych. Dzięki tego typu laboratoriom, leczenie chorób cywilizacyjnych stanie się znacznie łatwiejsze. Pierwsza tego typu placówka została otwarta we Wrocławiu przy ul. Borowskiej. To wspólny projekt Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ i Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Aplikuj do Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR! Ostatni dzień rekrutacji! »
Tekst opublikowany 2012-10-19, opracowanie wig
Zostało już tylko kilkanaście godzin na wypełnianie ankiety rekrutacyjnej do Wiggoru! Jeżeli jesteś zainteresowany/a członkostwem w jednej z najprężniej działających organizacji studenckiej we Wrocławiu, nie zwlekaj!

XIX- wieczny schron przy ulicy Dembowskiego zagrożony wyburzeniem »
Tekst opublikowany 2012-10-18, opracowanie Maciej Wołodko
Opuszczonym budynkiem zainteresowali się już złomiarze. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy zniknęły dwie pary metalowych drzwi do schronu. Zdaniem znawców tematu, są to oryginalne drzwi z 1893 roku. Jedyne zachowane we Wrocławiu!

Sklep z fałszywkami »
Tekst opublikowany 2012-10-18, opracowanie pol
Policjanci z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej ujawnili w jednym ze sklepów motoryzacyjnych akcesoria samochodowe z podrobionymi znakami towarowymi renomowanych marek.

Palił altanki… z nudów  »
Tekst opublikowany 2012-10-17, opracowanie pol
Policjanci Wydziału Kryminalnego KP Wrocław Krzyki, w ramach realizacji sprawy operacyjnej, zatrzymali 19-letniego mieszkańca Wrocławia podejrzanego o serię podpaleń altan ogrodowych.

Piły od Włocha »
Tekst opublikowany 2012-10-17, opracowanie pol
Policjanci Wydziału Wywiadowczego i Interwencyjnego KMP Wrocław zatrzymali 42-letniego obywatele Włoch, który oferował do sprzedaży piły spalinowe z podrobionymi znakami towarowymi producentów znanych marek.

Drastyczne zdjęcia ze Smoleńska – kto je wykonał? »
Tekst opublikowany 2012-10-17, opracowanie rr
- Robienie podobnych zdjęć, to moja praca. To nie są przypadkowe materiały zdjęte z ukrycia jakąś komórką…

Nadchodzi „męska grypa” »
Tekst opublikowany 2012-10-16, opracowanie rr
Mężczyźni twierdzą, że „męska grypa” nie istnieje, zaś kobiety z uśmiechem na ustach odpowiadają, że doskonale wiedzą o czym mowa.

Trwają poszukiwania porwanego chłopca »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie pol/rr
Po rozwodzie sąd przyznał matce chłopczyka pełne prawa do opieki. Ojciec, który nie chciał się z tym pogodzić już trzeci raz podjął próbę odzyskania synka, tym razem skuteczną.

Więcej Kopenhagi z Wrocławia »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie rr
Linia lotnicza SAS wprowadza dodatkowe połączenie do Kopenhagi, jednego z najważniejszych centrów biznesowych i hubów przesiadkowych w Europie. Od 29 października pasażerowie Portu Lotniczego Wrocław polecą do stolicy Danii aż 12 razy tygodniowo.

Oto Green Day »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie rr
Dzisiaj odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budynek biurowy Green Day, który stanie na rogu ulic Wyszyńskiego i Szczytnickiej. Budowa rozpoczęła się w lipcu bieżącego roku, a jej zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2014 roku.

Wyłudzili paliwo za 300 tys. złotych  »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie pol
Za oszustwa, wyłudzenia paliwa oraz paserstwo, przed sądem odpowiedzą trzej mężczyźni, ustaleni i zatrzymani przez wrocławskich policjantów. Funkcjonariusze udowodnili im wyłudzenie paliwa na szkodę kilku dolnośląskich firm, o wartości nie mniejszej niż 300 tys. złotych.

Marks & Spencer przy Oławskiej »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie rr
Marks & Spencer szykuje niespodziankę dla Wrocławian, już za tydzień, we wtorek 16 października o godzinie 9, odbędzie się uroczyste otwarcie nowego sklepu tej sieci, w zabytkowej części Wrocławia, przy ulicy Oławskiej 11.

Narkotyki w pudełku po margarynie  »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie narkotyków i zabezpieczyli ponad 850 porcji narkotyków, które schowane były m.in. w workach foliowych oraz pudełku po margarynie.

Jak dobrze zaplanować wypoczynek »
Tekst opublikowany 2012-10-15, opracowanie
Czym kierować się przy wyborze noclegu? Czas urlopu stał się synonimem spokojnego wypoczynku. Co zrobić, by wczasy były niczym niezakłóconym okresem relaksu?

Po pościgu wpadli w ręce policji  »
Tekst opublikowany 2012-10-14, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu. Podejrzani zostali zatrzymani chwilę po tym jak z parkingu przed jednym z centrów handlowych.

Malował po elewacjach  »
Tekst opublikowany 2012-10-14, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, podejrzanego o zniszczenie elewacji jednego z budynków.

Dialog z architekturą »
Tekst opublikowany 2012-10-14, opracowanie ma
Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na otwarcie wystawy Lidii Kupczyńskiej – Jankowiak "Dialog z architekturą. Ceramika."

Ruch na lotnisku rośnie »
Tekst opublikowany 2012-10-14, opracowanie plw
Kolejny miesiąc od otwarcia nowego terminala przynosi wzrost liczby obsłużonych podróżnych w Porcie Lotniczym Wrocław. We wrześniu w stolicy Dolnego Śląska odprawiono prawie 200 tysięcy pasażerów – o ponad 11% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Nowy rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie pwt
Decyzją uprawnionych do głosowania pracowników Papieskiego Wydziału Teologicznego nowym Rektorem Uczelni wybrano ks. prof. PWT dr. hab. Andrzeja Tomko.

2,5 kg gołębia! »
Tekst opublikowany 2012-10-12, opracowanie zoo
Koroniec plamoczuby, jest największym gołębiem na świecie. Wrocławski ptak wykluł się w ZOO 5 sierpnia 2012 roku.

Jesienny urlop w Szklarskiej Porębie »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie
Jesień, to okres, kiedy wielu Polaków zastanawia się co zrobić z niewykorzystanym jeszcze urlopem. Przez całe lato musieli patrzeć, jak ich współpracownicy po kolei wyjeżdżają za miasto, czy nawet za granice, nie mogąc skorzystać z lata.

Głosuj na eskortę! »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie cirs
Jak będzie po japońsku: „Bez ciebie nie idę”? - tego już 16 października będą mogły się dowiedzieć dzieci, które zostaną wybrane do udziału w dziecięcej eskorcie podczas rozgrywanego we Wrocławiu meczu Japonia – Brazylia.

Kradła w szpitalu  »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali młodą kobietę, podejrzaną o szereg kradzieży, w jednym ze szpitali na terenie miasta. 26 - latka wchodziła do placówki służby zdrowia i wykorzystując nieuwagę personelu oraz nieobecność pacjentów wynosiła z pokoi pieniądze i inne przedmioty.

Nie zgubiła 450 tysięcy złotych  »
Tekst opublikowany 2012-10-11, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci rozwikłali sprawę utracenia przez kobietę torby, w której znajdować się miało blisko 450 tysięcy złotych.

Toczyli skradzione paliwo  »
Tekst opublikowany 2012-10-10, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież oleju napędowego. Podejrzani wpadli w ręce funkcjonariuszy, gdy toczyli 100-litrową beczkę z paliwem.

Dobre życie na Brochowie »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie ces
Budynek Centrum Edukacji Społecznej na Brochowie (ul. Koreańska 1A) zmienia swoje oblicze. Wszystko dzięki zaangażowaniu młodych ludzi, którzy tworzą barwne graffiti. Obok tekstu uwspółcześnionej Dezyderaty powstaną także dwa portrety – Sokoła oraz Maksa Ehrmanna.

Finał pierwszych Mistrzostw Aglomeracji Wrocławskiej!  »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie rr
Już w najbliższą niedzielę 14 października na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się Finał pierwszych Mistrzostw Aglomeracji Wrocławskiej.

Pogrom aut – pijani wandale w akcji  »
Tekst opublikowany 2012-10-09, opracowanie pol
Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego i Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o zniszczenie samochodów.

Złodziej nocną porą »
Tekst opublikowany 2012-10-08, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali 17-letniego mężczyznę, który wykorzystując sen domowników okradł ich mieszkanie. Sprawca zabrał z pomieszczeń telefon portfel z pieniędzmi i karty kredytowe.

Cios w finanse miasta »
Tekst opublikowany 2012-10-07, opracowanie rr/wroclaw.pl/most
Początkowo koszt budowy Narodowego Forum Muzyki szacowano na ok. 330 mln. Przetarg na wykonanie tej inwestycji wygrał Mostostal oferując o 30 mln niższą kwotę. Teraz wycofuje się z umowy. Miasto może stracić 140 mln unijnej dotacji.

Zatrzymani za kradzież roweru miejskiego  »
Tekst opublikowany 2012-10-05, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież roweru miejskiego.

Rozbój w aptece »
Tekst opublikowany 2012-10-05, opracowanie pol
Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez wrocławskich policjantów, podejrzanemu o usiłowanie rozboju w jednej z wrocławskich aptek.

Posiłek bez wychodzenia z domu »
Tekst opublikowany 2012-10-05, opracowanie
Przy zamawianiu jedzenia z dostawą do domu zazwyczaj korzystaliśmy z zawsze obecnych w naszych domach ulotek. Teraz wystarczy wejść do internetu i złożyć zamówienie ze swojej ulubionej restauracji.

Zanęcał marihuaną? »
Tekst opublikowany 2012-10-04, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i rozprowadzania środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 1500 porcji marihuany.

Włam po obrączki  »
Tekst opublikowany 2012-10-03, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który włamał się do mieszkania i ukradł złote obrączki.

Tonął w fosie miejskiej »
Tekst opublikowany 2012-10-03, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci uratowali mężczyznę, który wpadł do fosy. Ostatkiem sił utrzymywał się na powierzchni wody, łapiąc zwisające gałęzie.

Dymisja wiceprezydenta Janickiego, pozew przeciwko Dynamicon »
Tekst opublikowany 2012-10-03, opracowanie rr/wroclaw.pl
2 października prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zdymisjonował Michała Janickiego, wiceprezydenta miasta i przewodniczącego rady nadzorczej spółki Wrocław 2012.

Zatrzymani za rozboje  »
Tekst opublikowany 2012-10-02, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kilka napadów rabunkowych na terenie miasta, w tym również z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Łupem sprawców padały głównie telefony komórkowe, portfele i pieniądze.

„Piątka” za rozkręcony biletomat? »
Tekst opublikowany 2012-10-02, opracowanie pol
Wrocławscy policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o uszkodzenie biletomatu komunikacji miejskiej i kradzież pieniędzy. Mężczyzna został zatrzymany, gdy wyciągał bilon z urządzenia.

Jeśli zakupy to we Wrocławiu! »
Tekst opublikowany 2012-10-02, opracowanie MR
Współczesny świat opiera się w coraz większej mierze na konsumpcjonizmie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej czasy spędzamy w sklepach. Staje się nawet tradycją, wychodzenie do galerii w weekendy i w czasie wolnym. Jednak gdzie najlepiej robić zakupy?

Bezdomni zamieszkają w hotelu Radisson Blu »
Tekst opublikowany 2012-10-01, opracowanie rr
Od jutra do piątku trwać będzie we Wrocławiu zgrupowanie Reprezentacji Polski Bezdomnych, która od soboty, 6 października, weźmie udział w 10. Mistrzostwach Świata - Homless World Cup w Mexico City.

Zatrzymany za rozboje z nożem »
Tekst opublikowany 2012-10-01, opracowanie pol
Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu Zdrowiu KMP Wrocław podczas wspólnych działań z policjantami z Komisariatu Kolejowego zatrzymali 24 - letniego mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego, podejrzanego o szereg rozbojów. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

Dzisiaj
Piątek 12 sierpnia 2022
Imieniny
Hilarii, Juliana, Lecha

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl