Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 33 informacji. Wszystkie poniżej.

Duran Duran gwiazdą Strefy »
Tekst opublikowany 2012-03-31, opracowanie red.
To już pewne - brytyjska grupa Duran Duran będzie czołową gwiazdą Strefy Kibica, która powstanie na wrocławskim Rynku w czasie Turnieju UEFA EURO 2012.

IBM i Politechnika tworzą świat »
Tekst opublikowany 2012-03-31, opracowanie red.
Politechnika Wrocławska i IBM Polska organizują konferencję „World of Innovation”, poświęconą najnowszym osiągnięciom w dziedzinie IT, przede wszystkim w zakresie Cloud Computing*. W trakcie wydarzenia uczelnia oraz IBM Haifa Research Laboratory podpiszą umowę o współpracy.

Pokażą Śmietnisko »
Tekst opublikowany 2012-03-31, opracowanie red.
W trakcie kolejnej edycji Café Rewitalizacji zapraszamy na projekcję filmu dokumentalnego „Śmietnisko” oraz dyskusję „Sztuka jako narzędzie zmiany społecznej”

Baza Ryanaira uruchomiona »
Tekst opublikowany 2012-03-31, opracowanie red.
Ruszyła pierwsza polska baza Ryanaira. Dla wrocławskiego lotniska to ogromny prestiż, dla podróżnych - na początek aż 7 nowych połączeń. Baza Ryanaira jest drugą w tej części Europy, a dzięki niej linie oferują z Wrocławia rekordową liczbę 22 kierunków.

Śląsk rozgromił Tęczę »
Tekst opublikowany 2012-03-31, opracowanie red.
Piłkarze ręczni Śląska rozgromili we wrocławskiej Orbicie Tęczę Kościan 35:18 (21:9) i nadal pewnie liderują w tabeli II ligi, grupy 1.

Wrocław po stronie natury  »
Tekst opublikowany 2012-03-29, opracowanie red.
28 marca Wrocław odwiedzili nietypowi ambasadorzy ekologii - sosna, jawor, buk, modrzew i klon, reprezentujący program „Po stronie natury”, sprawdzali wiedzę mieszkańców na tematy związane z ekologią, a także zachęcali ich do ochrony środowiska naturalnego.

Możesz zagrać na Euro »
Tekst opublikowany 2012-03-27, opracowanie red.
W sobotę będzie można zagrać już na Euro 2012! Wystarczy wybrać się na Krzyki.

Ostatni etap ekshumacji »
Tekst opublikowany 2012-03-26, opracowanie opr. as
Rozpoczął się ostatni etap prac ekshumacyjnych na kwaterach 81 A i 120 Cmentarza Osobowickiego we Wrocławiu. W miejscu, w którym badania prowadzi Instytut Pamięci Narodowej, w latach 1948-1956 pochowano ok. 350 więźniów – ofiary systemu komunistycznego.

Zatrudniają na potęgę  »
Tekst opublikowany 2012-03-26, opracowanie red.
Odpowiednie do wykształcenia dochody, budowanie kariery oraz możliwość rozwoju zawodowego to najbardziej pożądane dobra wśród osób szukających pracy. Preferowana jest edukacja praktyczna, czyli taka, która w przyszłości będzie miała przełożenie na nasze życie zawodowe gwarantując nam stałe zatrudnienie.

Ukryte skarby małych miejscowości z „Klasy BGŻ” »
Tekst opublikowany 2012-03-23, opracowanie red.
Do 31 marca trwa rekrutacja do programu stypendialnego „Klasa BGŻ”. O miejsce w programie mogą ubiegać się uczniowie szkół gimnazjalnych z miejscowości powiatowych i mniejszych, którzy bardzo dobrze się uczą, mają ponadprzeciętną motywację, a jednocześnie znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. W roku szkolnym 2012/2013 do programu będzie mogło dołączyć 80 uczniów.

Podwójna szansa na karierę »
Tekst opublikowany 2012-03-23, opracowanie red.
Wrocławskie Dni Kariery startują w najbliższą środę na Politechnice Wrocławskiej, a zakończą się następnego dnia na Uniwersytecie Ekonomicznym. To najlepsza okazja, żeby zapoznać się z ofertami zatrudnienia w kilkudziesięciu firmach naraz, zweryfikować swoje oczekiwania i zaaplikować na wymarzone stanowisko.

Tramwaje pojadą szybciej »
Tekst opublikowany 2012-03-23, opracowanie DB
Już od najbliższego weekendu na przystanku przy ul. Piłsudskiego w stronę pl. Legionów będą się mogły jednocześnie zatrzymywać dwa tramwaje, a nie jak dotąd jeden. Niestety z powodu braku miejsca na dłuższy peron, pasażerowie będą musieli wsiadać do pojazdów prosto z jezdni.

TVP Wrocław zmienia się na wiosnę »
Tekst opublikowany 2012-03-21, opracowanie (wel)
Już od 21 marca nowa odsłona TVP Wrocław.

Science-fiction na ENEMEFie »
Tekst opublikowany 2012-03-21, opracowanie red.
Filmy S-F to propozycja dla fanów futurystycznych wizji, obcych cywilizacji i technicznych cudów i jednocześnie porywającej fabuły. Tym razem, ze względu na długość filmów (w sumie prawie 8 godzin) zaprezentowane zostaną trzy tytuły: długo wyczekiwane "Igrzyska śmierci", przełomowy "Avatar 3D" w specjalnej, reżyserskiej wersji oraz wizjonerski "Dystrykt 9".

Męski wieczór w Chopperze »
Tekst opublikowany 2012-03-20, opracowanie red.
Z myślą o facetach Chopper przygotował mocne uderzenie. 12 kwietnia zaprasza na imprezę dedykowaną tym, którzy w Dzień Kobiet musieli zostać w domu.

Wrocław wsiada na rower »
Tekst opublikowany 2012-03-16, opracowanie opr. as
Ruszył drugi sezon Roweru Miejskiego. Mieszkańcy Wrocławia mogą już korzystać z bezobsługowych wypożyczalni rowerów. Czeka na nich 200 jednośladów, rozmieszczonych na 26 stacjach w różnych częściach miasta.

Dolby Laboratories wybrało Wrocław  »
Tekst opublikowany 2012-03-16, opracowanie red.
Dolby Laboratories otwiera we Wrocławiu nowe centrum badawczo-rozwojowe. Siedziba centrum będzie mieściła się w kompleksie Green Towers.

Wrocław stolicą... butów »
Tekst opublikowany 2012-03-16, opracowanie red.
W sobota, 17 marca Wrocław stanie się mekką... butów! W CH Korona rusza dwutygodniowy ogólnopolski Festiwal Butów! Od 17 marca do 1 kwietnia będzie można podziwiać wielką wystawę obuwia z najróżniejszych epok historycznych i regionów świata. Pojawią się także modele obuwia prosto ze światowych pokazów mody, w tym marki najbardziej znanych projektantów.

Weekend z Arlekinem »
Tekst opublikowany 2012-03-16, opracowanie red.
Już dziś we Wrocławiu wystąpi Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja. W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków polskich.

Rusza budowa wału na Kozanowie  »
Tekst opublikowany 2012-03-15, opracowanie red.
Mieszkańcy wrocławskiego osiedla, które ucierpiało przez wielką wodę podczas powodzi tysiąclecia w 1997 roku, mogą odetchnąć. Rozpoczęła się tam budowa ponad kilometrowego wału przeciwpowodziowego, który skutecznie zabezpieczy osiedle przed żywiołem.

Prince i światowe gwiazdy piłki »
Tekst opublikowany 2012-03-13, opracowanie DB
Koncert Prince'a, mecz Brazylia – Japonia oraz turniej piłkarski z udziałem czołowych klubów Europy i Śląska Wrocław – to trzy wielki wydarzenia, które zaplanowano jeszcze w tym roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Pacjent wypadł z okna »
Tekst opublikowany 2012-03-13, opracowanie DB, bom
W poniedziałek z okna Akademickiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Borowskiej wypadł pacjent. 39-letni mężczyzna zmarł na miejscu.

Chleba zamiast igrzysk »
Tekst opublikowany 2012-03-12, opracowanie ML
Pod takim hasłem odbyła się tegoroczna Manifa, zorganizowana przez Inicjatywę 8 Marca. W marszu który ruszył spod pomnika Fredry w niedzielę 11 marca, przeszło ponad 300 protestujących.

Impro, jazz i śpiew gardłowy »
Tekst opublikowany 2012-03-11, opracowanie red.
Kolejna odsłona projektu wrocławskich muzyków Impro Travel Night już we wtorek. Zaskakujące brzmienia i paradoksalne dźwięki będzie można już po raz trzeci usłyszeć w Puzzlach.

Turniej już w sobotę »
Tekst opublikowany 2012-03-11, opracowanie red.
Na Krzykach znów będą grali w piłkę! Po raz drugi organizowany jest tam Turniej Charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie obiadów dla dzieci z ubogich rodzin.

Sinead O’Connor wystąpi we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2012-03-09, opracowanie opr. as
19 czerwca na wrocławskiej Wyspie Słodowej, w ramach WrocLove Fest 2012, wystąpi Sinead O’Connor. Będzie to jej pierwszy koncert w Polsce po wydaniu ostatniego albumu „How About I Be Me (And You Be You)?”.

Defibrylator w Operze »
Tekst opublikowany 2012-03-08, opracowanie red.
Opera Wrocławska jest kolejną instytucją w naszym mieście, w której umieszczony został defibrylator typu AED. Urządzenie ratujące życie posłuży każdemu, kto będzie potrzebował pomocy.

Terminal gotowy do startu »
Tekst opublikowany 2012-03-08, opracowanie red.
Wrocławskie lotnisko otrzymało zgodę od Urzędu Lotnictwa Cywilnego na korzystanie z nowego terminalu i ma już wszystkie niezbędne pozwolenia, by otworzyć obiekt dla pasażerów. Pierwsi podróżni odlecą w niedzielę, 11 marca, o godz. 5:55. Samolot poleci do Warszawy.

Z głębi serca dla małych i dużych »
Tekst opublikowany 2012-03-06, opracowanie red.
11 marca w klubie Puzzle we Wrocławiu odbędzie się całodniowa akcja pod hasłem „Rak wspak”, z której dochód będzie przeznaczony na leczenie wrocławianki Karoliny Buczmy w klinice onkologicznej w Chinach.

Wrocław pamięta o Wyklętych »
Tekst opublikowany 2012-03-02, opracowanie red.
Pod hasłem „Armio Wyklęta - dziś Wrocław o Was pamięta” odbyły się 1 marca w naszym mieście uroczystości związane z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Podejrzyj Gigantów z bliska »
Tekst opublikowany 2012-03-02, opracowanie opr. as
W sobotę, 3 marca w Chopperze spotkamy się nowymi zawodnikami, w tym amerykańskimi gwiazdami, Gigantów. Podczas oficjalnej prezentacji drużyny będzie można zobaczyć stroje na sezon 2012 oraz kupić karnety w specjalnej, promocyjnej cenie.

Przed nami ''Laur Ekoprzyjaźni 2011'' »
Tekst opublikowany 2012-03-02, opracowanie opr. as
12 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się już IV edycja wręczenia „Laurów Ekoprzyjaźni 2011”. Przyznawane są one za działania na rzecz ekologii.

Bilet za SMS »
Tekst opublikowany 2012-03-01, opracowanie red.
Bilety do wrocławskich kin, książki, wejściówki na koncerty do klubów i Filharmonii Wrocławskiej - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz sms.

Dzisiaj
Wtorek 16 sierpnia 2022
Imieniny
Joachima, Nory, Stefana

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl