Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 137 informacji. Wszystkie poniżej.

Niedoceniany kredyt w rachunku  »
Tekst opublikowany 2012-01-31, opracowanie Jarosław Sadowski, analityk firmy Expander
Polacy preferują kredyty ratalne. Stosunkowo rzadko korzystają natomiast z kredytów w rachunku. Expander zwraca jednak uwagę na to, że niedoceniany kredyt w koncie jest wygodnym i często tanim sposobem finansowania wydatków konsumpcyjnych.

Te kradzieże to plaga »
Tekst opublikowany 2012-01-31, opracowanie PR (interia.pl)
Wygląda na to, że kiepska sytuacja na rynku pracy i galopujące ceny paliw znajdują już swoje odbicie w policyjnych statystykach.

Ludzie umierają na mrozie  »
Tekst opublikowany 2012-01-31, opracowanie Jacek Bomersbach
Z powodu chłodów przepełnione są schroniska i noclegownie w całym kraju. W ostatnich dniach w noclegowni przy ulicy Małachowskiego we Wrocławiu nocowało ponad 200 osób. Tłok panuje również w ogrzewalni przy ul. Traugutta, która działa od niedawna.

ACTA: Nie chcemy Palikota »
Tekst opublikowany 2012-01-31, opracowanie Jacek Bomersbach
Organizatorzy ACTA nie chcą, aby politycy podłączali się do protestów. Chodzi o działa Janusza Palikota i jego kontrowersyjne pomysły, które mogą podzielić protestujących. 3 lutego we Wrocławiu odbędzie się kolejny protest.

Red Alert powiadamia o zaginięciach »
Tekst opublikowany 2012-01-30, opracowanie bom
Fundacja osób zaginionych Itaka chce wprowadzić system natychmiastowego rozpowszechniania informacji o zaginięciu dziecka. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych złoży koncepcję jego wdrożenia.

Szpital ewakuowany dwa razy »
Tekst opublikowany 2012-01-29, opracowanie as
Minionej doby dwukrotnie ewakuowano pacjentów ze szpital przy ul. Kamieńskiego. Podczas drugiej akcji zmarł jeden z pacjentów, choć władze szpitala zapewniają, że nie było to związane z ewakuacją.

Bankructwa opóźniły prace na stadionie »
Tekst opublikowany 2012-01-27, opracowanie AS
Do końca marca z placu budowy Stadionu Miejskiego mają zniknąć ostatni robotnicy. - Tak zakłada harmonogram, który ustaliliśmy z miastem. Rozliczenia finansowe są jeszcze negocjowane - mówi Jens Stark, dyrektor kontraktu z Max Boegl, głównego wykonawcy inwestycji.

Czy utonęła? »
Tekst opublikowany 2012-01-26, opracowanie bom
Trwają poszukiwania 28-letniej Agnieszki Krawieckiej ze Świdnicy, która w sobotę miała wpaść do fosy. Od kilku dni płetwonurkowie przeczesują fosę w rejonie Podwala. Bez rezultatu.

Ludzie szpikują się truciznami »
Tekst opublikowany 2012-01-26, opracowanie Jacek Bomersbach
Do Polski nie dotarł jeszcze krokodyl - silny narkotyk na bazie kodeiny. Produkuje się go za Wschodnią granicą. Po dłuższym zażywaniu powoduje martwicę tkanek. U nas nową używką stał się płyn do czyszczenia części samochodowych. Toksykolodzy biją na alarm.

Zagra u nas Lamb »
Tekst opublikowany 2012-01-26, opracowanie red
Lamb to legendarny i kultowy brytyjski duet, wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic, Lamb udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz.

Filharmonia Wrocławska zaprasza »
Tekst opublikowany 2012-01-26, opracowanie red
27 stycznia o godz. 19:00 wystąpi chór pod dyrekcją Agnieszki Franków-Żelazny z towarzyszeniem harfistki – Malwiny Lipiec.

Sklepowy wózek taranem? »
Tekst opublikowany 2012-01-26, opracowanie opr. aw
Ukradli wózek sklepowy, a potem dosłownie "rozbijali się" nim po osiedlu Kosmonautów. Zostali zatrzymani przez patrol policji.

A4 tylko dla bogaczy »
Tekst opublikowany 2012-01-26, opracowanie RW
Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie się opłacało wyjeżdżać samochodem poza Wrocław, a o wakacyjnych wojażach trzeba będzie całkowicie zapomnieć. Wszystko przez dwa czynniki – drożejące paliwo i wprowadzenia opłat za przejazd autostradą A4.

Zombie w sieci »
Tekst opublikowany 2012-01-26, opracowanie RW
Korzystaliście w ciągu ostatnich dni z internetu, sprawdzaliście pocztę, czytaliście informacje o ataku hakerów na strony administracji publicznej? Bez względu na to, czy popieracie czy nie, plany podpisania międzynarodowego porozumienia ACTA, to właśnie... wasze komputery mogą uczestniczyć w internetowej wojnie i robieniu bałaganu na rządowych serwerach. Niewykluczone bowiem, że bez waszej wiedzy hakerzy włączyli was do tzw. sieci komputerów zombie.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2012-01-26, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, książki, wejściówki na koncerty do klubów i Filharmonii Wrocławskiej - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz sms.

Protest przeciw cenzurze ACTA »
Tekst opublikowany 2012-01-25, opracowanie Jacek Bomersbach
Blisko 4 tysiące osób wzięło udział w proteście przeciwko cenzurze w internecie. Przed urzędem wojewódzkim rozwinęli transparenty z napisami „Nie dla dyktatu UE!” - „Tak dla Wolności!”. Później pochód ruszył na Rynek.

Druga odsłona WrocLove Reggae Station »
Tekst opublikowany 2012-01-25, opracowanie red
Na 1 lutego 2012 roku zaplanowany został drugi koncert z cyklu WrocLove Reggae Station. We wrocławskim klubie Alibi zagrają aż dwie gwiazdy światowej sceny reggae: Turbulence i Black Prophet.

O Wojtku z Armii Andersa »
Tekst opublikowany 2012-01-25, opracowanie red.
Aileen Orr przedstawia historię niezwykłego niedźwiedzia o imieniu Wojtek, opisując jego drogę od Persji po Szkocję, a także jego służbę w polskim wojsku. Obszerny epilog napisany przez Neila Aschersona podkreśla zasługi Polaków w walce z III Rzeszą.

Kotlina Kłodzka na biegówkach »
Tekst opublikowany 2012-01-25, opracowanie Justyna Wojciechowska, znanenieznane.pl
Jazda na nartach biegowych z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Potencjał i rosnącą popularność tego sportu dostrzegli organizatorzy Biegu Ulicami Miasta w Dusznikach Zdroju.

Ryanair zanocuje we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2012-01-25, opracowanie Opr. aw
Wrocławskie lotnisko "nawiedził" Michael O'Leary. Oprócz żartów i dwuznacznych póz z miniaturką samolotu, zapowiedział otwarcie w marcu tego roku pierwszej polskiej bazy Ryanaira w stolicy Dolnego Śląska.

Niezwykła aleja Hallera »
Tekst opublikowany 2012-01-25, opracowanie Jan Hawełko, investmap.pl
Wrocław jest miastem, w którym kryje się wiele niezwykłych zakątków. Stare ulice mają w nim swoje historie. Jedne są burzliwe, gdzieniegdzie przeszłość zakryła woalem zapomnienia miejsca o wątpliwej reputacji, inne zaś są pełne chwały i blasku. Nie trzeba daleko szukać, wystarczy wziąć mapę Wrocławia, zamknąć oczy i wycelować palcem. Tak czytelniku trafiliśmy na al. Hallera…

Podwyższone stany rzek »
Tekst opublikowany 2012-01-24, opracowanie bom
Według meteorologów w najbliższym czasie pogoda nie zmieni się. Na Dolnym Śląsku nadal będzie padać deszcz. Może to spowodować podtopienia i wzrost stanów ostrzegawczych na rzekach.

Śmierć przyszła z łazienki  »
Tekst opublikowany 2012-01-24, opracowanie Jacek Bomersbach
W pierwszych sekundach czad powoduje lekkie zawroty głowy. Po kilkunastu sekundach traci się przytomność. Dalsze przebywanie w pomieszczeniu, gdzie jest duże stężenie tlenku węgla grozi nieodwracalnymi zmianami w mózgu i śmiercią.

XI urodziny Madnessu »
Tekst opublikowany 2012-01-24, opracowanie red
Impreza urodzinowa odbędzie się 27 stycznia o godz: 19.00.

Zadbaj o wzrok za kierownicą »
Tekst opublikowany 2012-01-24, opracowanie inplusPR
W czasie zimowych wyjazdów nasze oczy często zmuszone są do wzmożonego wysiłku.

Gdy bankomat nie ''wypluje'' gotówki... »
Tekst opublikowany 2012-01-24, opracowanie Jarosław Sadowski, analityk firmy Expander
Zdarza się, że po włożeniu karty do bankomatu i wprowadzeniu PINu nie otrzymujemy pieniędzy. Czasami w maszynie po prostu nie ma już pieniędzy lub wystąpiła usterka techniczna. Lecz może to być sygnał, że ktoś próbuje nas okraść.

Irena Jarocka nie żyje »
Tekst opublikowany 2012-01-21, opracowanie bom
W wieku 66 lat zmarła Irena Jarocka. Artystka od dłuższego czasu chorowała. O jej śmierci poinformował w sobotę menadżer wokalistki.

Gienek Loska Band w Madnessie »
Tekst opublikowany 2012-01-20, opracowanie red
Gienek Loska, gdy tylko pojawił się na scenie jednego z telewizyjnych talent shows, od razu podbił serca milionów telewidzów. Bo przypomniał nam, o co w rock'n'rollu chodzi…

Filharmonia Wrocławska zaprasza »
Tekst opublikowany 2012-01-20, opracowanie red
20 stycznia o godz. 19:00 odbędzie się koncert Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Wrocławskiej.

Nasze gadatliwe psy »
Tekst opublikowany 2012-01-20, opracowanie Prof. dr hab. Janusz Kuźniewicz
Często można się spotkać ze stwierdzeniem, że nasze psy są mądre, inteligentne i potrafią zrozumieć wszystko, co się do nich mówi. I na swój sposób tak jest.

Zabytkowe urządzenie alarmowe »
Tekst opublikowany 2012-01-20, opracowanie Jacek Bomersbach
Zaledwie kilkanaście nieczynnych urządzeń przywoławczych straży pożarnej stoi jeszcze na ulicach Wrocławia. W latach 60-70 było ich w mieście 160. Urządzenia montowano również w zakładach pracy o podwyższonym ryzyku awarii.

Wyburzono basen przy Ślężnej »
Tekst opublikowany 2012-01-20, opracowanie Jacek Bomersbach
Po basenie przy ulicy Ślężnej pozostała tylko niecka. Parę dni temu wyburzono budynki, w których dawniej była stacja uzdatniania wody, szatnie i biura pływalni. Dwa lata temu znaleźliśmy tam chemikalia i stosy różnych dokumentów.

Naciągają na wodę i ścieki »
Tekst opublikowany 2012-01-20, opracowanie AS
W skrzynkach pocztowych mieszkańców Stabłowic pojawiły się fałszywe faktury za wodę i ścieki. MPWiK ostrzega, że nie ma z nimi nic wspólnego i zaleca ostrożność.

Jedziesz w góry? Nie zapomnij się przygotować »
Tekst opublikowany 2012-01-20, opracowanie Natalia Lewicka
Początek roku to gorący sezon dla narciarzy i snowboardzistów. Zanim jednak ruszymy na podbój stoków, pamiętajmy by odpowiednio przygotować ciało i rozsądnie spakować plecak.

Jego ekscelencja subiekt w Kinie Konesera »
Tekst opublikowany 2012-01-20, opracowanie red
27 stycznia odbędzie się pokaz specjalny oraz spotkanie z Marcinem Szczygielskim autorem książki „Poczet królowych polskich” poświęconej przedwojennej aktorce Inie Benicie, które poprowadzi Tomasz Raczek.

Metallica we Wrocławiu?  »
Tekst opublikowany 2012-01-20, opracowanie AS
Czy 28 czerwca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zagra Metallica? Tak twierdzi – nieoficjalnie - Tomasz Kasprzyk z Anty Radia. Informacji tych nie potwierdza SMG Polska, operator stadionu.

Legenda sufickiej muzyki qawwali »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie red
Ethno Jazz Festival zaprasza na koncert sufickiej muzyki qawwali w najlepszym wydaniu.

Siłacze i siłaczki z Choppera »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie red
Przedstawiamy galerię zdjęć i listę zwycięzców z I otwartych mistrzostw w siłowaniu na rękę Chopper Armwrestling 2012.

Nieznane oblicza znanych miejsc »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie znanenieznane.pl
Ziemia Kłodzka nazywana jest turystycznym hrabstwem Sudetów. Czy jednak piękne krajobrazy i liczne zabytki wystarczą, żeby przyciągać turystów przez następne lata?

World Games lepsze od Euro? »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie Artur Szkudlarek
The World Games, czyli Igrzyska Sportów Nieolimpijskich, odbędą się we Wrocławiu w 2017 roku. Choć przeciętnemu kibicowi jest to impreza mało znana, może się okazać, że dla naszego miasta będzie bardziej opłacalna niż mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Okiem obcokrajowców: Wrocław jak... Pakistan »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie RW
Za kilka miesięcy Wrocław będzie zdawał swój pierwszy poważny europejski egzamin. Oczy wielu mieszkańców starego kontynentu będą zwrócone w naszą stronę – będziemy jednym z miast organizujących rozgrywki Euro 2012. Możemy się więc spodziewać tysięcy turystów, którzy opowiedzą później swoim rodakom co widzieli, jak zostali potraktowani, co im się podobało. Warto już teraz wiedzieć jaką opinię ma Wrocław wśród zagranicznych gości – co ich denerwuje i za co nas chwalą. Może kilka rzeczy uda się jeszcze zmienić.

Rewolucja cenowa w MPK »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie aw
Zdaniem urzędu miejskiego podwyżki biletów MPK nie można było uniknąć. Lecz czy inne zmiany wprowadzone przy zmianach kosztów są rzeczywiście uproszczeniem systemu?

Internet po wrocławsku »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie Opr. AS
Ponad 60% Polaków posiada w domu dostęp do internetu, a ponad 40% korzysta z dostępu do sieci codziennie wykorzystując łącza o prędkości do 4Mb/s – tak wynika z najnowszych badań konsumenckich przeprowadzonych przez UKE. Jak wygląda sytuacja internauty we Wrocławiu?

Bóg nosi dres? »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie opr. aw
Dres też człowiek. Ma potrzeby, przyjaciół, przeszłość i – przede wszystkim – problemy. Głównie cudze. Pozostaje sobą, nawet w butach do garnituru. Dres też człowiek. W końcu nawet Bóg miał na sobie taki ciuch, prawda?

Parking odnowiony  »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie opr. as
Odnowione i przemalowane ciągi komunikacyjne oraz usunięcie metalowych barier i separatorów łańcuchowych – to efekt zakończonych prac remontowych na parkingu Pasażu Grunwaldzkiego.

Rodziny do Korony »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie red.
W sobotę, 28 stycznia, we wrocławskiej Koronie rusza 2. edycja „Godzin dla Rodziny” - całorocznego cyklu dziesięciu weekendowych eventów skierowanych do najmłodszych i ich rodziców.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2012-01-19, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, książki, wejściówki na koncerty do klubów i Filharmonii Wrocławskiej - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz sms.

Kreskostoria Polski 5D »
Tekst opublikowany 2012-01-18, opracowanie red
Twórcy kultowych „Włatców móch” przedstawiają „Kreskostorię Polski”, czyli serial historyczny jakiego jeszcze nie było!

VOO VOO zagra akustycznie »
Tekst opublikowany 2012-01-18, opracowanie red
Legenda polskiej sceny muzycznej wystąpi w ramach Ethno Jazz Festivalu w specjalnym programie, z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego.

Przeciw podatkowi od kopalin »
Tekst opublikowany 2012-01-18, opracowanie opr. as
Marszałek Rafał Jurkowlaniec przedstawił projekt stanowiska, które – po uchwaleniu przez sejmik – ma trafić do najwyższych władz państwowych. Województwo sprzeciwia się w nim wprowadzeniu podatku od wydobycia kopalin nałożonego na KGHM.
Zdjęć: 1  

Zabytki i strzykawki w forcie »
Tekst opublikowany 2012-01-18, opracowanie Jacek Bomersbach
Cztery kule armatnie i architektoniczne detale z piaskowca znaleziono podczas prac archeologicznych w podziemiach pod Wzgórzem Polskim. Amunicję zbadali saperzy i oddali do Muzeum Historycznego we Wrocławiu.

Brzydota tymczasowa »
Tekst opublikowany 2012-01-18, opracowanie RW
- Znowu nam chcą oszpecić miasto okropnymi rurami! Zróbcie coś! - denerwują się mieszkańcy ulicy Korzeniowskiego. Od kilku tygodni na trawniku przy kanale leżą wielkie rury. Czy zostaną tam na stałe?

PiS szuka tańszej siedziby  »
Tekst opublikowany 2012-01-18, opracowanie RW
Wrocławskie Prawo i Sprawiedliwość jest... bezdomne. Właśnie opuszcza swoją siedzibę na placu Solnym. Gdzie się przeprowadzą członkowie partii? Na razie nie wiadomo.

Czwarty słup »
Tekst opublikowany 2012-01-18, opracowanie RW
Było ich sześć. Do czasów obecnych zachowały się tylko trzy. W zeszłym tygodniu niespodziewanie odnalazł się czwarty. Chodzi o słupy graniczne ustawione na przełomie XIX i XX wieku na trasach wylotowych z Wrocławia. Gdzie są pozostałe dwa? Czy uda się je odnaleźć?

Niebezpieczny zawód »
Tekst opublikowany 2012-01-18, opracowanie RW
Ponad rok temu opinię publiczną wstrząsnęła sprawa brutalnego morderstwa w Michałowie koło Środy Śląskiej kuratorki społecznej Pauliny O. Sprawca do tej pory nie został znaleziony, mimo że minister sprawiedliwości przejął osobiście nadzór nad śledztwem. Kuratorce przyznano pośmiertny medal, podyskutowano nad tym jak bardzo niebezpieczny jest to zawód i... sprawa ucichła.

Piesi chodzą na skróty »
Tekst opublikowany 2012-01-17, opracowanie bom
Pasażerowie wysiadający z tramwaju na skrzyżowaniu ulic Wielkiej z Powstańców Śląskich nie będą już przechodzić przez tory. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta (ZDiUM) zamontował barierki rozdzielające tory.

ZIMOWA WYPRZEDAŻ W FERIO GAJ WROCŁAW !!! »
Tekst opublikowany 2012-01-16, opracowanie AS
Zimowa Wyprzedaż trwa we wszystkich sklepach i salonach Ferio Gaj we Wrocławiu. Obniżki w sklepach sięgają nawet 70% i potrwają nawet do połowy lutego 2012.

Złodzieje aut na A4 »
Tekst opublikowany 2012-01-16, opracowanie Opr. aw
Okazuje się, że parkingi przy autostradzie nie są na tyle bezpieczne, by móc na nich z czystym sumieniem zostawić samochód.

Skąd wziął się pies? »
Tekst opublikowany 2012-01-16, opracowanie Prof.dr hab.Janusz Kuźniewicz
Każdy odpowie, że pies to udomowiony wilk, który już od tysięcy lat towarzyszy człowiekowi. Obecnie jednak pojawiło się kilka nowych teorii, mówiących o pochodzeniu psa.

Konkurs Google dla młodych naukowców »
Tekst opublikowany 2012-01-16, opracowanie red
Czy ciekawość jest wrodzona, czy też można ją nabyć za sprawą środowiska, konkurencji, a może dzięki dobrym nauczycielom? Takie pytania nurtują Google, ale każdy chciałby rozwiać własne wątpliwości wokół przeróżnych zagadnień.

Little Dragon we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2012-01-16, opracowanie red
Pomimo niedawnej choroby basisty zespołu, Little Dragon nie zamierzają zawieść swoich polskich fanów. Zespół potwierdził właśnie nową datę wrocławskiego koncertu. Yukimi Nagano z zespołem zobaczymy na żywo w akcji już 11 marca 2012r. w klubie Eter.

Klientelizm, kumoterstwo i nepotyzm… »
Tekst opublikowany 2012-01-16, opracowanie red
Marcin Sepełowski z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Bielawy zwyciężył w zawodach okręgowych 53. edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, rozgrywanej w sobotę (14 stycznia) w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Drugie miejsce zajęła Dorota Wieczorkowska z XIV LO z Wrocławia, a trzecie Tomasz Wojtczak z Zespołu Szkół nr 2 z Wałbrzycha.

W poniedziałek protest aptekarzy »
Tekst opublikowany 2012-01-14, opracowanie bom
Od poniedziałku apteki w całym kraju zaostrzają protest. Według zaleceń Naczelnej Rady Aptekarskiej (NRA) punkty będą nieczynne w godz. 13-14. Powód? Farmaceuci nie zgadzają się z ustawą o refundacji leków.

Tłuste plamy na rzece »
Tekst opublikowany 2012-01-14, opracowanie bom
Od kilku dni substancja ropopochodna wycieka do rzeki Ślęzy. Strażacy blokami słomy tamują zanieczyszczenia przedostające się z kolektora burzowego.

Policja kontroluje autobusy  »
Tekst opublikowany 2012-01-14, opracowanie bom
Rozpoczęły się kontrole autobusów przewożących dzieci na zimowiska. Przez całe ferie stan pojazdów będą sprawdzać inspektorzy transportu drogowego i policja.

Maturzyści zatańczyli Poloneza dla Fredry  »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie AS
Maturzyści po raz 12. zatańczyli na wrocławskim Rynku Poloneza dla Fredry. Do tańca przygrywała im policyjna orkiestra.

EUROstudniówka na lotnisku »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie AS
29 lutego, a więc dokładnie na 100 dni przed EURO, do użytku zostanie oddany nowy terminal portu lotniczego we Wrocławiu. - Będzie to taka eurostudniówka na lotnisku – powiedział prezydent Rafał Dutkiewicz.

Kino kobiet z Johnnym Deppem »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie red
Śmiech, intrygi i morze rumu... To Kino Kobiet z Johnnym Deppem.

Chopper Armwrestling 2012 »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie red
Zdarzyło się wam podczas zwykłej imprezy nagle uprzątnąć stół, podwinąć rękaw i rzucić wyzwanie wszystkim obecnym? Jeśli tak, to mistrzostwa Choppera w siłowaniu na rękę są organizowane właśnie dla was.

Krystyna Meissner nie będzie dyrektorem »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie RW
Krystyna Meissner nie będzie już dyrektorem Wrocławskiego Teatru Współczesnego. Piastowała tę funkcję od 1999 roku.

Tajemnicze obiekty wystające z murów »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie RW
Wrocław jest oplątany siecią... Cóż w tym dziwnego? Każdy przecież zdaje sobie sprawę z istnienia sieci tramwajowej, energetycznej, kanalizacyjnej, wodociagowej itp. O tej sieci jednak wie niewiele osób, na dodatek nie widać jej na pierwszy rzut oka. Tymczasem punkty, które ją wyznaczają, mijamy codziennie po kilka razy. Repery – tajemnicze przedmioty wystające z murów budynków to jedna z najstarszych sieci we Wrocławiu – ma ponad 100 lat.

Wrocławianka na podium  »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie red.
Wrocławianka Agnieszka Fennig zajęła drugie miejsce w konkursie Miss Kosmetyczek 2012.

Latający rekord »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie RW
Wrocławskie lotnisko obsłużyło w 2011 roku 1 mln 657 tys. podróżnych czyli o 3 tys. więcej niż w poprzednim, rekordowym roku. To daje najlepszy wynik w historii portu. Prognozy na rok 2012 - dzięki otwarciu nowego terminalu, uruchomieniu bazy linii Ryanair i UEFA EURO 2012T - są jeszcze lepsze.

Bal na 650 par »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie AS
Dziś, już po raz dziesiąty, odbędzie się Bal Dobroczynny Anny i Rafała Dutkiewiczów, którego celem jest zbiórka pieniędzy dla małych pacjentów wrocławskich szpitali.

Boimy się tej daty »
Tekst opublikowany 2012-01-13, opracowanie bom
Dzisiejszy dzień może okazać się szczególnie pechowy dla osób, które wierzą w przesądy. Myśląc o nim sami „ściągamy” na siebie kłopoty. Narażamy się również na dodatkowe napięcie i stres.

Nie będą pobłażać chuliganom »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie bom
Od jutra (13 stycznia) wchodzą w życie zaostrzone przepisy karne wynikające ze zmianie ustawy o imprezach masowych. Areszt lub grzywna w wysokości 2 tys. zł grozi osobie zasłaniającej twarz.

Rozpatrzą skargi pacjentów »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie Jacek Bomersbach
Pacjenci mogą składać skargi na lekarzy w komisji powołanej przez wojewodę dolnośląskiego. 16 członków będzie ustalać, czy zdarzenie było np. błędem w sztuce medycznej.

Ulica Havla: szybko czy za pięć lat? »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie DB
To, że Vaclav Havel zostanie patronem jednej z ulic we Wrocławiu jest praktycznie przesądzone. Nie wiadomo jednak której, ani kiedy to nastąpi. Wkrótce czy za pięć lat.

Szanty Jurka Porębskiego »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie red
Polski pieśniarz, wykonawca szant i autor piosenek o tematyce morskiej, publicysta, rybak i żeglarz, animator ruchu szantowego w Polsce.

Koszmar nie tylko pijaka »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie RW
Po raz kolejny powraca debata nad sensem istnienia jednego z ostatnich reliktów PRLu w naszym mieście – izby wytrzeźwień. Tym razem "najdroższym hotelem w mieście" zajęła się Najwyższa Izba Kontroli. Wnioski z raportu są dramatyczne.

Żądają równego traktowania »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie Jacek Bomersbach
Blisko 2 tys. związkowców z całej Polski wzięło udział w demonstracji służb mundurowych pod urzędem wojewódzkim we Wrocławiu. Protestujący żądali podwyżek i równego traktowanie wszystkich służb mundurowych.

To nie koniec rozbudowy »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie aw
Już w pierwszej połowie lutego będziemy mogli zrobić zakupy w Castoramie w Parku Handlowym Magnolia. Jednak nie jest to koniec rozbudowy kompleksu.

Igrzyska World Games 2017 we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie as
Wrocław zorganizuje World Games 2017, czyli Igrzyska Sportów Nieolimpijskich. Taką decyzję podjęła dziś w Lozannie International World Games Association (IWGA). W ostatecznej rozgrywce Wrocław rywalizował z Budapesztem.

Posłuchaj Ciszy jak ta... »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie red
Cisza Jak Ta to nowoczesne i przebogate aranżacyjnie podejście do nurtu piosenki poetyckiej, którego kurs od lat wyznaczają takie zespoły jak Stare Dobre Małżeństwo, Czerwony Tulipan czy Wolna Grupa Bukowina.

Bilet za sms »
Tekst opublikowany 2012-01-12, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, książki, wejściówki na koncerty do klubów i Filharmonii Wrocławskiej oraz jednodniowy bilet do Aquaparku Granit - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz sms.

Mosz batki dziś? Nowa płyta PHFNG »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie red
W niespełna dwa lata po premierze poprzedniej płyty katowickie PHFNG powraca z nowym materiałem.

Czy Wrocław zorganizuje World Games? W czwartek decyzja »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie AS
W czwartek poznamy gospodarza World Games 2017, czyli igrzysk sportów nieolimpijskich. Wrocław walczy o to miano z Budapesztem i Kapsztadem.

Nauka nie musi być nudna »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie red
Już 10 stycznia rozpoczyna się druga edycja, poświęconego nauce i technice, programu edukacyjnego dla młodzieży gimnazjalnej, który tym razem swym zasięgiem obejmie Warszawę i Wrocław. Organizator, firma Bosch, we współpracy z Politechnikami Warszawską i Wrocławską, przygotował atrakcyjny program warsztatów kreatywnych.

Światowa czołówka na podium »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie Opr. aw
Pavel Pfeifer po raz czwarty z rzędu zajął pierwsze miejsce w kategorii generalnej wyścigów psich zaprzęgów Husqvarna Tour, pokonując dystans prawie 150 km w czasie 3h 55min.

Sposób na zimową aurę »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie red
Sauna jest doskonałym sposobem na zachowanie zdrowia i urody, zwłaszcza podczas mroźnych, zimowych dni.

Rośliny, które zmieniły świat  »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie Opr. aw
Dlaczego w siedemnastym wieku syfilis leczono sypianiem z czarnoskórymi dziewicami? Jak doszło do tego, że lecznicze właściwości chininowca dostrzeżono dzięki... pumom? W jaki sposób bawełna może wybuchnąć, zdmuchując z powierzchni ziemi całą fabrykę? Które rośliny znakomicie sprawdzają się w charakterze afrodyzjaku?

WrocLOVEski CUP 2012 »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie red
Szykujcie narty, ćwiczcie kondycję i przyjeżdżajcie do Świeradowa Zdroju. 18 lutego odbędzie się WrocLOVEski CUP 2012, czyli zawody w narciarstwie alpejskim dla mieszkańców Wrocławia i okolic.

Nowa Nadzieja polskiego jazzu »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie red
Laureaci prestiżowej nagrody Grand Prix Jazz Melomani w kategorii Nowa Nadzieja Roku 2010 wystąpią 15 stycznia w Synagodze Pod Bialym Bocianem. inaugurując nowy sezon koncertowy Ethno Jazz Festivalu 2012.

Mój Big –Bit. Pół wieku później »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie red
Mówią o niej objawienie tegorocznego Festiwalu w Opolu. Ania Rusowicz. Córka Ady Rusowicz, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Swoim występem na opolskiej scenie przypomniała dorobek zmarłej 20 lat temu Ady Rusowicz.

1000 km w 10 dni »
Tekst opublikowany 2012-01-11, opracowanie red
Dzisiaj Dominik Dobrowolski, który 2 stycznia wyruszył rowerem z Wrocławia do Kopenhagi, aby uczcić przekazanie przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej Danii, osiągnął cel podróży.

Nożem zranił koleżankę »
Tekst opublikowany 2012-01-10, opracowanie bom
Nawet 3 lata więzienia grozi 19-latkowi, który podczas imprezy nożem zranił swoją znajomą. Dziewczyna ma rozcięty policzek i zranioną nogę.

Oto co znajdują w trumnach  »
Tekst opublikowany 2012-01-10, opracowanie Jacek Bomersbach
Jakie przedmioty znajdują się w grobach ofiar stalinizmu? Najczęściej medycy sądowi znajdują buty i guziki. Zagadką pozostanie, kto ofiarom wkładał do grobów medaliki. Podczas innej ekshumacji w raportówce radzieckiego lejtnanta znaleziono granat F-1.

Wrocławscy Zdobywcy »
Tekst opublikowany 2012-01-10, opracowanie RW
We Wrocławiu jest mnóstwo... Zdobywców. To dość oryginalna i, co tu dużo mówić, niezbyt grzeczna i szanująca prawo grupa ludzi. Nie zdobywają rzeczy, za które mogliby zostać pochwaleni przez większość praworządnych obywateli naszego miasta. Jeżeli zostaną przyłapani na "akcie zdobywania" najczęściej budzą przerażenie albo niesmak. Zdobywają jednak nadal – wchodzą na mosty, pomniki, rusztowania, dźwigi – cokolwiek, byle było wysokie. Po co? Dla szpanu, draki, bo da radę, bo człowieka zawsze ciągnęło aby włazić tam, gdzie nie wolno.

Samoobsługa w muzeum »
Tekst opublikowany 2012-01-09, opracowanie Red.
Samoobsługowe Muzeum to "instalacja do budowania światów". Na panoramicznej powierzchni (o szerokości 32 m) rozmieszczone są setki fotograficznych cytatów z otaczającej nas rzeczywistości - setki elementów obrazu.

Jelonek promuje nowa płytę »
Tekst opublikowany 2012-01-09, opracowanie red
Michał „Jelonek” Jelonek to polski kompozytor, muzyk i skrzypek. Członek zespołów Hunter i Orkiestra Dni Naszych. Były członek kieleckiej grupy Ankh. Jelonek jest współautorem 15 albumów, a na ponad dwudziestu wystąpił gościnnie.

Spotkanie gigantów, czyli Leszek Możdżer i Motion Trio »
Tekst opublikowany 2012-01-09, opracowanie red
Dwie gwiazdy światowego formatu, nieprzewidywalni improwizatorzy otwarci na muzyczne eksperymenty wystąpią na jednej scenie 26 lutego. Ich wspólny koncert w ramach Ethno Jazz Festival 2012 ma szansę stać się jednym z ważniejszych wydarzeń nadchodzącego sezonu muzycznego!

Wszyscy jesteśmy Królami »
Tekst opublikowany 2012-01-06, opracowanie ML
Tradycyjnie już w święto Trzech Króli ruszył orszak królewski z Ostrowa Tumskiego. Jego celem było „Betlejem” – czyli wrocławski Rynek.

Nauczyciele nie na kieszeń samorządów »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie aw
We wrześniu tego roku weszło w życie rozporządzenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, które podwyższyło minimalne stawki wynagrodzenia zasadniczego dla nauczycieli. Samorządy chcą, by odpowiedzialność za decyzje resortu pokrywać ze skarbu państwa, a nie ich lokalnych budżetów.

Natural Dread Killaz dla WOŚP »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie red
W najbliższą sobotę, 7 stycznia, we wrocławskim klubie Łykend odbędzie się niezwykle przyjacielsko-reggaeowy koncert! Formacja Natural Dread Killaz wystąpi na jednej scenie ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi. A wszystko to w ramach XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prawie 1000 psów na starcie »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie red
Dziś ruszyła pierwsza gonitwa VI edycji jednego z najtrudniejszych, międzynarodowych wyścigów psich zaprzęgów – Husqvarna Tour. 70 ekip najlepszych maszerów z całego świata, w ciągu 4 dni pokona prawie 150 km trasy! Zwycięzców zawodów poznamy już w niedzielę. To wspaniałe wydarzenie przyciąga wielu kibiców - miłośników sportu, gór, psów i nie tylko!

Uciekł z domu i zasłabł »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie RW
Funkcjonariusze wrocławskiej straży granicznej prawdopodobnie uratowali życie młodemu mężczyźnie.

Ferie w Muzeum 2012 »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie red
Muzeum Narodowe we Wrocławiu i Muzeum Etnograficzne przygotowały z okazji ferii zimowych specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży.

Matejuk odchodzi. Będą zmiany we Wrocławiu? »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie opr. as, fot. Marek Krupa (policja.pl)
Andrzej Matejuk, pochodzący z Wrocławia Komendant Główny Policji, straci stanowisko po tym, jak z funkcji wiceministra spraw wewnętrznych i administracji odwołany został Adam Rapacki. Czy pociągnie to za sobą dalsze zmiany w dolnośląskiej policji?

Już niedługo losowanie do OFE »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie Bernard Waszczyk, Open Finance
Zbliża się termin kolejnego losowania do otwartych funduszy emerytalnych. Na dokonanie samodzielnego wyboru pozostało już bardzo niewiele czasu – termin upływa 10 stycznia. Tym razem OFE nie mogą już tak aktywnie zachęcać do wyboru ich oferty, wszystko leży więc wyłącznie w gestii samych zainteresowanych.

Aby do wiosny »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie ML
Dworzec nocny jest na ukończeniu. Wszystkie prace powinny być wykonane do końca stycznia, nie wiadomo jednak ile potrwają odbiory.

''Zastępstwo'' na remontowanych torach »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie red
Od 9 stycznia w związku z rozpoczęciem kolejnych etapów prac modernizacyjnych przez zarządcę sieci kolejowej - PKP Polskie Linie Kolejowe – wybrane pociągi kursować będę według zmienionego rozkładu jazdy.

Bilety za sms »
Tekst opublikowany 2012-01-05, opracowanie red
Bilety do wrocławskich kin, na koncerty i książki - to wszystko może być Twoje. Wystarczy, że wyślesz smsa.

Uważaj na silny wiatr  »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie bom
Nadchodzi silny wiatr. Nie parkuj pod drzewami, ani w miejscach, w których uszkodzony może zostać twój samochód - ostrzega Centrum Zarządzania Kryzysowego we Wrocławiu.

Ludzie gubią szable i laptopy »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie Jacek Bomersbach
Oprócz telefonów komórkowych i kart do bankomatu ludzie gubią sztuczne szczęki, laptopy i strzały do łuku. Do biura rzeczy znalezionych przy ulicy Długiej we Wrocławiu trafił też motocykl kawasaki. Jednak jego właściciel szybko się odnalazł.
Zdjęć: 5  

Kabarety na stojąco »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie red
Już 10 stycznia zapraszamy na kolejną odsłonę niezwykle popularnego ostatnio Stand Up'u.

Iowa Super Soccer i Samołyk w Chinach »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie red
Iowa Super Soccer & Janek Samołyk już 26 grudnia udali się w trasę koncertową do Chin. Shanghai, Hangzhou, Nanjing to jedne z wielu miejsc, które odwiedzą.

Ostatnia w Breslau, pierwsza we Wrocławiu »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie aw
Szedł z choinką przez zaśnieżony most Uniwersytecki, spiesząc się do rodziny. Nie wiedział, że będzie to jego ostatnia wigilia we Wrocławiu. Za rok tą samą drogą będzie podążał inny mężczyzna, który przybył tutaj z Kresów Wschodnich. Jak wyglądało święta Bożego Narodzenia, które dzielił tylko jeden rok?

Zawiła historia XX wieku »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie red
Pontyfikat Piusa XII do dziś wzbudza liczne kontrowersje i jest przedmiotem wielu opracowań naukowych i popularnonaukowych. Wydawnictwo Replika przedstawia kolejną publikację na temat stanowiska Kościoła katolickiego wobec holokaustu.

Arka Noego śpiewa kolędy »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie red
Ethno Jazz Festival zaprasza na koncert najpiękniejszych kolęd w wykonaniu najpopularniejszego polskiego zespołu dziecięcego Arka Noego.

Filharmonia Wrocławska zaprasza »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie red
7 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się koncert Orkiestry Symfonicznej, która wystąpi pod dyrekcją Maestro Jacka Kaspszyka.

Ludowy Sylwester bez wiochy »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie AS
Czy wielkie, plenerowe imprezy sylwestrowe mają sens? Według mnie nie, co potwierdziła tylko impreza na wrocławskim Rynku! Nie, nie dlatego, że była kiepska. Muzycznie biła na głowę tę warszawską, jeśli jednak poczyta się fora internetowe, to zdecydowana większość wrocławian podsumowuje – klapa i beznadzieja. Dlaczego?

Dokarmiaj, ale mądrze »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie Iwona Nadolska
W zimie krótki dzień oraz pogoda ograniczają ptakom dostęp do pożywienia. Pomóżmy im przetrwać ten czas.

Studenci w rolach unijnych parlamentarzystów »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie red
W Dolnośląskiej Szkole Wyższej ponad dwustu studentów z Europy i USA wcieli się role unijnych polityków i będą symulować obrady Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. To jedna z pierwszych takich inicjatyw w Polsce. Debaty organizowane będą w ramach międzynarodowej konferencji EUROSIM 2012. Potrwają od 5 do 8 stycznia.

Oceanarium będzie gotowe przed 2016r.? »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie opr. as
Po zakończeniu formalności związanych z przetargiem, planowanych na koniec stycznia 2012, generalny wykonawca będzie mógł rozpocząć prace we wrocławskim ZOO. Oznacza to, że przed rokiem 2016 wrocławianie będą mogli poszczycić się unikatowym na skalę europejską projektem - Oceanarium.

Kamienice po liftingu »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie ML
Dzięki pomocy z miejskiej kasy część wspólnot zniszczonych, zabytkowych kamienic może w ogóle myśleć o jakichkolwiek remontach. Wrocław dopłaca do remontu nawet 70 proc.

Chaos w aptekach »
Tekst opublikowany 2012-01-04, opracowanie Dorota Bronowicka
Wejście w życie ustawy refundacyjnej, pojawienie się recept z pieczątką „Refundacja do decyzji NFZ” oraz wzrost cen leków, spowodowały spore zamieszanie we wrocławskich aptekach.

Zgłoś seniora do rady »
Tekst opublikowany 2012-01-03, opracowanie AS
Organizacje i instytucje prowadzące aktywność na rzecz osób starszych mogą zgłaszać swoich kandydatów na członków Wrocławskiej Rady ds. Seniorów.

Chcą ukarać konstruktorów mostu »
Tekst opublikowany 2012-01-03, opracowanie bom
Miliona złotych odszkodowania domaga się Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) od projektanta mostu Rędzińskiego. Powód? W projekcie zabrakło 3,5 tysiąca ton stali zbrojeniowej.

''Pranie'' na stadionie »
Tekst opublikowany 2012-01-03, opracowanie ML
Stadion Miejski czeka wielkie „pranie”. Jednak rozpocznie się ono dopiero na wiosnę, gdy na samym obiekcie i w jego otoczeniu zakończone zostaną inne prace.

Ryngraf „Czarnej Dywizji” na licytacji »
Tekst opublikowany 2012-01-03, opracowanie opr. HB/11LDKPanc
Dowódca 11. Dywizji Kawalerii Pancernej (11DKPanc) wystawił na licytację ryngraf z oznaką rozpoznawczą dywizji. Ryngraf nigdy nie był i nie jest dostępny w sprzedaży. Jeśli interesują Cię militaria i nie masz w swoich zbiorach ryngrafu „Czarnej Dywizji” zalicytuj.
Zdjęć: 1  

Do Kopenhagi przeciw CO2 »
Tekst opublikowany 2012-01-02, opracowanie Mariola Lewandowska
Dominik Dobrowolski wystartował w wyprawie, której celem jest podniesienie świadomości ekologicznej Polaków oraz konsumentów w całej Europie, 2 stycznia spod wrocławskiego pręgierza.

Areszt lub grzywna za kominiarkę »
Tekst opublikowany 2012-01-02, opracowanie Jacek Bomersbach
Od 13 stycznia zaostrzają się przepisy karne wobec chuliganów podczas imprez masowych. Areszt lub grzywna w wysokości 2 tys. zł grozi osobie zasłaniającej twarz.

Wymienią kamery w centrum »
Tekst opublikowany 2012-01-02, opracowanie bom
Miasto chce wymienić 15 kamer straży miejskiej, które zamontowano w centrum miasta. Urządzenia się zestarzały i mogą wadliwie działać. Po wymianie podgląd do nich będzie mieć straż miejska oraz Centrum Zarządzania Kryzysowego (CZK) przy ulicy Strzegomskiej.

Anakonda do akcji ratunkowych »
Tekst opublikowany 2012-01-02, opracowanie Jacek Bomersbach
Wrocławska policja ma poduszkowiec umożliwiający szybką akcję ratunkową np. podczas powodzi. Pojazd wraz z przyczepą i samochodem terenowym kosztował 385 tys. zł.
Zdjęć: 5  

Poszukiwany, poszukiwana »
Tekst opublikowany 2012-01-02, opracowanie opr. as
I nie chodzi wcale o Wojciecha Pokorę z filmu Stanisława Barei pod takim tytułem, ale o właściciela 200-tysięcznej karty URBANCARD o numerze 03802971133. Czeka na niego nagroda.

Pościg za mordercą kobiet »
Tekst opublikowany 2012-01-01, opracowanie red
Agent FBI Pender od jedenastu lat zmaga się ze swoim brzemieniem – bezowocnie prowadzonym dochodzeniem w sprawie serii morderstw. W podróż do mrocznych zakątków rzeczywistości zabierze nas Wydawnictwo Replika.

Nadchodzi polski Tiger Woods? »
Tekst opublikowany 2012-01-01, opracowanie am
18-letni wrocławianin Adrian Meronk podąża śladami wielkiego Tigera Woodsa. Triumfator światowego rankingu World Junior Golf Series, w tym tygodniu znalazł się na prowadzeniu w zawodach Orange Bowl Championship, uznawanych za nieoficjalne mistrzostwa świata juniorów. Ostatecznie w turnieju, w którym kiedyś triumfował wielki Tiger, zajął 11. pozycję.
Zdjęć: 3  

Dzisiaj
Piątek 12 sierpnia 2022
Imieniny
Hilarii, Juliana, Lecha

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl