Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 18 informacji. Wszystkie poniżej.

Bomba lotnicza w centrum miasta »
Tekst opublikowany 2007-07-31, opracowanie red.
Pracujący przy budowie nowej sali koncertowej robotnicy odkopali w centrum Wrocławia 150-kilogramową bombę lotniczą z czasów II wojny światowej.

Karambol na autostradzie A4 »
Tekst opublikowany 2007-07-30, opracowanie red.
17 osób rannych, 10 osób trafiło do szpitala - to bilans karambolu na autostradzie A4 z Opola do Wrocławia. Za zjazdem Wrocław Wschodni zderzyło się łącznie 11 samochodów.

Konstrukcje zapomniane »
Tekst opublikowany 2007-07-27, opracowanie Jacek Bomersbach
Wrocławianie przyzwyczaili się do widoku budynków, które od lat szpecą miasto i na nikim nie robią już wrażenia. Chodzi o szkielet przy wjeździe na Bielany Wrocławskie i niedokończony parking przy ulicy Kolejowej.

Walka o życie małej Irakijki »
Tekst opublikowany 2007-07-26, opracowanie Interia.pl
Zgodnie z planami, w czwartek rano rozpoczęła się operacja serca 10-miesięcznej Irakijki w Dolnośląskim Centrum Chorób Serca we Wrocławiu.

Postawcie ławki! »
Tekst opublikowany 2007-07-25, opracowanie BOM, MAT
- Mam prawie 80 lat. Chcę iść z wnuczką do ZOO. Teraz na nią czekam, bo ma przywieźć ją tato. I nie mam gdzie usiąść, bo przed wejściem nie ma żadnej ławki! - denerwuje się Józefa Kowalska ze Świdnicy.

Wykrzywisz – płacisz! »
Tekst opublikowany 2007-07-24, opracowanie MAT
Mieszkańcy Biskupina alarmują - słupki parkingowe przy ulicy Olszewskiego wyglądają tragicznie. Sprawdziliśmy. Faktycznie, właściwie wszystkie są powyginane przez nierozważnych kierowców.

Wodny świat już niedługo »
Tekst opublikowany 2007-07-23, opracowanie Ewa Mastalska
Po dwóch latach kończy się budowa Wrocławskiego Parku Wodnego. Będzie to pierwszy obiekt tego typu w Polsce oferujący szeroki asortyment rozrywki.

Tęczowa Akademia Filmowa UPC - są bilety! »
Tekst opublikowany 2007-07-23, opracowanie red.
Już po raz kolejny Festiwal Era Nowe Horyzonty oraz UPC zapraszają młodych widzów na przegląd filmów przygotowany specjalnie dla nich. W naszym serwisie wygrać można wejściówki na to wydarzenie.

Wielkie zmiany »
Tekst opublikowany 2007-07-20, opracowanie Marcin Torz
Już niebawem wrocławskie ZOO nabierze wielkiego blasku. Właśnie przygotowano plany modernizacji ogrodu, które wręcz szokują swoim rozmachem. Na chwilę obecną trudno stwierdzić, kiedy cała przebudowa ZOO się zakończy.

Problemy po eksplozji »
Tekst opublikowany 2007-07-19, opracowanie Jacek Bomersbach
Dwa lata temu wybuch gazu mocno naruszył konstrukcję domu przy ulicy Waryńskiego na Sępolnie. Na szczęście nikt nie zginął, ale mieszkańcy musieli się wyprowadzić.

Chcą być jak SPAT »
Tekst opublikowany 2007-07-18, opracowanie red.
Jest ich dziewięciu i łączy ich wspólna pasja: rekonstruowanie Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego. Sprzęt, treningi, a nawet... broń mają takie same jak SPAT.

Drugie podejście »
Tekst opublikowany 2007-07-16, opracowanie Ewa Mastalska
Za kilka miesięcy zapadnie decyzja, czy Wrocław będzie organizatorem międzynarodowej wystawy tematycznej Expo w 2012 roku. Władze miasta zapewniają, że tym razem strategia promocyjna została dopracowana w każdym szczególe.

W rocznicę powodzi »
Tekst opublikowany 2007-07-13, opracowanie Cezary Trytko
Publikujemy jednen z serii tekstów "powodziowych" Cezarego Trytko, wówczas dziennikarza "Słowa Polskiego". Powstało ich wówczas kilkanaście – z Wrocławia i okolic. Pisane na gorąco, nieźle oddają atmosferę tamych dni.

Popcorn im niestraszny »
Tekst opublikowany 2007-07-12, opracowanie E.M.
We Wrocławiu otwarto niedawno dwa nowe multipleksy. Tymczasem mniejsze kameralne kina nie poddają się i nadal potrafią przyciągnąć widzów.

Most - widmo »
Tekst opublikowany 2007-07-10, opracowanie Ewa Mastalska
Plany budowy mostu między Oporowem a Krzykami pojawiły się już w latach trzydziestych XX wieku. Do tej pory nie mogą doczekać się realizacji.

Kronika Wrocławskiej Powodzi »
Tekst opublikowany 2007-07-10, opracowanie red.
W związku ze zbliżającymi się obchodami 10-lecia powodzi we Wrocławiu, zarząd, dziennikarze i wszyscy współpracownicy Telewizji TeDe przygotowali cykl programów pt. "Kronika Wrocławskiej Powodzi".

Hurtownicy zatrzymani  »
Tekst opublikowany 2007-07-03, opracowanie AS
12 kilogramów amfetaminy, około 1000 sztuk tabletek ecstasy, 180 porcji heroiny oraz nielegalny alkohol padł łupem policjantów wrocławskiego Zarządu Centralnego Biura Śledczego.

Skok w nieznane »
Tekst opublikowany 2007-07-02, opracowanie Magda Wieteska
Lato w pełni, rozpoczęły się już wakacje. Dzieci i młodzież będą, jak co roku, korzystać z uroków kąpieli - nie zawsze w bezpiecznych miejscach.

Dzisiaj
Piątek 12 sierpnia 2022
Imieniny
Hilarii, Juliana, Lecha

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl