Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 9 informacji. Wszystkie poniżej.

Prawie jak wojsko »
Tekst opublikowany 2007-06-29, opracowanie Marcin Torz
Las pod Wrocławiem. Cisza. Nagle przebiegają żołnierze. Jeden, dwóch, trzech... Szybko padają, starają się ukryć. Przed nimi jak spod ziemi wyrastają wrogowie.

Zaszczyt i szansa »
Tekst opublikowany 2007-06-27, opracowanie red.
Wrocławska Hala Stulecia została niedawno wpisana na Listę Światowego dziedzictwa UNESCO. Dla obiektu to nie tylko nobilitacja, ale także szansa na dalszy rozwój.

Tyrolka jak Tarzan »
Tekst opublikowany 2007-06-22, opracowanie BOM
W tym miesiącu na wyspie Opatowickiej rusza park przygody. Na 90 drzewach zamontowano mostki, huśtawki tarzana i liny do pokonywania małpiego gaju.

Tajemnicze komnaty »
Tekst opublikowany 2007-06-20, opracowanie Marcin Torz
Bastion Ceglany. Położony na wzgórzu Polskim, w samym centrum Wrocławia, tuż obok Panoramy Racławickiej. Kiedyś był częścią systemu fortyfikacyjnego miasta.

Wielka Wyspa utonie w korkach? »
Tekst opublikowany 2007-06-20, opracowanie Artur Szkudlarek, (MAT, EM)
Budowa drogi, na którą czekają zarówno mieszkańcy Wrocławia, jak i okolicznych gmin, stanęła pod znakiem zapytania. Marszałek Andrzej Łoś wycofał się z finansowania inwestycji, proponując, aby zrobił to rząd.

Potrzebny czas? »
Tekst opublikowany 2007-06-19, opracowanie E.M.
Dzięki staraniom Rady Osiedla Biskupin - Sępolno - Dąbie - Bartoszowice na skwerku przy ulicy Promień i Dembowskiego pojawiły się pojemniki z torebkami na psie nieczystości.

Urodziny radykałów »
Tekst opublikowany 2007-06-19, opracowanie Marcin Torz
Wobec Boga i Ojczyzny przysięgam walczyć o wolną i niepodległą Rzeczpospolitą Solidarną, poświęcać swe siły, czas – a jeśli zajdzie potrzeba – swe życie dla zbudowania takiej Polski.

Uciekł podczas wizji lokalnej »
Tekst opublikowany 2007-06-14, opracowanie Interia.pl
Wrocławscy policjanci poszukują mężczyzny, który uciekł podczas przeprowadzania wizji lokalnej. Jest on podejrzewany o włamania do mieszkań na terenie miasta i okolic.

Skradzione auto do Odry »
Tekst opublikowany 2007-06-08, opracowanie red.
30 maja, około północy wrocławscy policjanci zauważyli na ulicy Księcia Witolda czterech młodych mężczyzn, którzy pchali "malucha", a potem zepchnęli go do Odry.

Dzisiaj
Piątek 12 sierpnia 2022
Imieniny
Hilarii, Juliana, Lecha

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl