Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 14 informacji. Wszystkie poniżej.

Rozpoczynają się Wrocławskie Dni Tischnerowskie »
Tekst opublikowany 2007-05-31, opracowanie Interia.pl
Mszą św. w intencji ks. Józefa Tischnera rozpoczną się w środę we Wrocławiu, organizowane po raz pierwszy Wrocławskie Dni Tischnerowskie.

Awaria sieci wodociągowej »
Tekst opublikowany 2007-05-30, opracowanie Interia.pl
Usuwanie awarii głównej magistrali wodociągowej we Wrocławiu potrwa około trzech godzin. Wody w kranach nie ma we wtorek w części dzielnic stolicy Dolnego Śląska, gdzie indziej obniżone jest jej ciśnienie.

Strajkowała jedna czwarta placówek »
Tekst opublikowany 2007-05-29, opracowanie Interia.pl
We wtorkowym strajku nauczycieli w województwie dolnośląskim wzięło udział ponad 490 placówek, czyli jedna czwarta wszystkich placówek oświatowych. Strajk przebiegał bez większych zakłóceń.

Na placu budowy »
Tekst opublikowany 2007-05-28, opracowanie Ewa Mastalska
Dla mieszkańców Oporowa zaczęły się ciężkie miesiące. Na osiedlu trwa kolejny etap rozbudowy kanalizacji, a z powodu zamknięcia ulicy Avicenny transport ciężki został skierowany przez ulicę Solskiego i Wiejską.

Obwodnica do 2010 roku! »
Tekst opublikowany 2007-05-25, opracowanie Jacek Bomersbach, Marcin Torz
To już nieuniknione. Obwodnica śródmiejska zostanie w całości oddana do użytku w 2010 roku. Koszt budowy jest ogromny i wynosi około 350 milionów złotych.

Podziemne miasto »
Tekst opublikowany 2007-05-25, opracowanie Marcin Torz
W ostatnich latach III Rzeszy Niemcy wybudowali we Wrocławiu sieć podziemnych korytarzy. Czyżby miały prowadzić do tajnych fabryk? A może planowano budowę metra?

Ze skoczni do basenu »
Tekst opublikowany 2007-05-25, opracowanie Jacek Bomersbach
"Skocznia Małysza" tak unikatowo ma się nazywać jedna z czterech zjeżdżalni wodnych we wrocławskim aquaparku. Nawet zimą czynne będą odkryte baseny na zewnątrz hali z podgrzewaną wodą.

Trawka w bucie »
Tekst opublikowany 2007-05-24, opracowanie MAT
16 maja pies policyjny znalazł narkotyki w bucie 14-latka szykującego się do wyjazdu na szkolną wycieczkę. Kontrola została przeprowadzona na prośbę dyrektorki jednego z wrocławskich gimnazjów.

Jolka w cieniu Chopina »
Tekst opublikowany 2007-05-24, opracowanie Marcin Torz, Jacek Bomersbach
Od trzech lat urząd miejski obiecuje, że w parku Południowym będą regularne koncerty muzyki poważnej. Tymczasem, zamiast tego, możemy tam posłuchać m.in. szlagierów znanych z potańcówek.

Jeszcze poczekamy? »
Tekst opublikowany 2007-05-23, opracowanie E.M.
W Pasażu Grunwaldzkim i galerii Arkady Wrocławskie oprócz sklepów mają działać także nowe multikina. Ostateczny termin ich otwarcia jest nadal nieznany.

Nowe życie dworku? »
Tekst opublikowany 2007-05-23, opracowanie E.M.
Zabytkowy dworek szachulcowy z XVI wieku jest usytuowany przy ul. Wiejskiej na Oporowie. Przez wiele lat popadał w ruinę z powodu sporów pomiędzy spadkobiercami rodzin które zamieszkały tutaj po wojnie.

Galeria wśród książek »
Tekst opublikowany 2007-05-23, opracowanie E.M.
Mieszkańcy Oporowa przychodzą do Filii Nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej nie tylko wypożyczać książki. Często odbywają się tam koncerty, odczyty i spotkania z ciekawymi ludźmi.

Płonący wieżowiec »
Tekst opublikowany 2007-05-23, opracowanie BOM
1 czerwca w Poltegorze strażacy i służby ratownicze będą ćwiczyć akcję gaszenia wieżowca. Użyte zostaną duże wojskowe świece dymne i petardy symulujące wybuchy butli z gazem.

Baśniowa sobota »
Tekst opublikowany 2007-05-23, opracowanie E.M.
19 maja na boisku Szkoły Podstawowej Nr 91 pojawiły się księżniczki, rycerze, smoki i czarodzieje. Kilka wiosennych godzin upłynęło na festynie pod hasłem "W świecie baśni i iluzji".

Dzisiaj
Piątek 12 sierpnia 2022
Imieniny
Hilarii, Juliana, Lecha

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu

OtoWroclaw.com © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl