Sukcesy wrocławskich judoków

W Pucharze Polski Seniorek i Seniorów w Luboniu Urszula Hofman z Międzyszkolnego Klubu Juvenia Wrocław zwyciężyła rywalizację w kategorii do 70 kilogramów wygrywając 5 walk. W finale pokonała Aleksandrę Jabłońską z Gdańska.

Srebrny medal w kategorii do 66 kilogramów wywalczył zawodnik KS Gwardia Wrocław Arkadiusz Makarewicz, co jest jego dotychczasowo najlepszym wynikiem w Seniorach.

Na dokładkę brąz dorzucił Karol Kurzej (także Gwardia Wrocław), który wywalczył brąz w kategorii do 81 kilogramów. Przegrał pierwszą walkę z późniejszym finalistą Radkiem Koszczyńskim ale później pokonując 4 rywali wskoczył na podium.

Tuż za podium znalazło się dwóch innych naszych judoków - Kacper Kazimierowicz, Marek Wawrzkiewicz. Ponadto Rafał Kozłowski ukończył zawody na siódmym miejscu.