Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Bilety do kina, teatru i filharmonii na jednej karcie

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Karta miejska to nie tylko „przepustka” do środków komunikacji, ale także do teatru, kina, czy filharmonii.

Zamiast stania w kolejkach

To co oferuje Ci karta miejska, to uniknięcie niekończących się kolejek i zaoszczędzenie znacznej ilości czasu. Kiedyś, dzięki niej można było online kupić bilety okresowe ZTM, dziś to także bilet do teatru, kina, czy filharmonii. Nawet jeśli karty nie używamy jako biletu, bo podróżujemy pieszo, bądź samochodem, warto ją sobie wyrobić, żeby móc przez Internet kupować wejściówki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Wchodząc na daną imprezę, nie musimy mieć ze sobą żadnego potwierdzenia przelewu, wydruku, czy specjalnego kodu – wystarczy, że okażemy kartę miejską bileterowi.

Jak to działa?

Żeby móc korzystać z opcji kupowania biletów online po pierwsze, należy wyrobić sobie spersonalizowaną Kartę Miejską. Następnie, niezbędne jest zarejestrowanie się na stronie www.kartamiejska.pl. Teraz już bez problemu można kupować bilety na interesujące nas wydarzenia. Na stronie znajduje się cała lista spektakli, seansów i tym podobnych, spośród których możemy wybierać, bazując na różnych kryteriach. Filtrami może być na przykład konkretne miasto, kategoria wydarzeń, tytuł, miejsce, w którym się odbywają, data oraz ocena widzów. Dzięki temu, portal staje się też swoistą przestrzenią wymiany opinii. Na stronie wystarczy zaznaczyć dane wydarzenie, żeby można było zapoznać się z informacjami na jego temat, czy też z galerią zdjęć. Jeśli zdecydujemy się na zakup biletu, system pozwoli nam wybrać miejsce spośród tych, które są jeszcze na sali dostępne. Możemy nabyć więcej niż jeden bilet na to samo wydarzenie, dzięki czemu osoba, która nam towarzyszy, nie musi posiadać swojej karty miejskiej.  Po wybraniu rodzaju i ilości biletów zostaniemy poproszeni o zdefiniowanie sposobu płatności. Mamy do wyboru przelew, bądź płatność kartą. Dokonywana przez nas transakcja jest całkowicie bezpieczna. Kiedy już zapłacimy, kupiony przez nas bilet zostaje zakodowany na karcie miejskiej, a dodatkowo, na podany przez nas adres e-mail zostaje wysłane potwierdzenie.

Po co nam karta miejska?

Wiele teatrów, czy kin wprowadza możliwość kupowania biletów na spektakle i seanse drogą online. Czym więc różni się kodowanie na karcie miejskiej? Po pierwsze, już sama karta wystarczy, żeby wejść na dane wydarzenie, nie musimy więc pamiętać o zabieraniu ze sobą wejściówek i wydruków, nie musimy także stawiać się na przykład pół godziny przed spektaklem w teatrze, żeby odebrać oczekujący na nas w kasie bilet. Po drugie, zamiast usiłować się dodzwonić od wczesnego ranka do instytucji, która danego dnia zaczyna rezerwację, czy sprzedaż biletów, możemy sprawniej zadbać o to, żeby nie brakło dla nas miejsca, podczas konkretnej imprezy. Możliwość kodowania biletów na karcie przydaje się również gdy na przykład wybieramy się do kina dosłownie na ostatnią chwilę i chcemy zaoszczędzić czas, który musielibyśmy spędzić stojąc w kolejce do kasy, albo gdy w pośpiechu nie wzięliśmy ze sobą ani gotówki, ani karty płatniczej. Operacji na karcie miejskiej możemy bez trudności dokonywać także ze smartfona, więc tak naprawdę, kupić bilety możemy dosłownie wszędzie i o każdej porze.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.kartamiejska.pl.


MRo © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Środa 25 maja 2022
Imieniny
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Nieruchomości we Wrocławiu