Imprezę poprowadzi Skiba i Konjo, a podczas meczu kibice będą mogli posłuchać koncertów takich wykonawców jak Chór Uniwersytetu Poznańskiego, Kasia Nova, Satchursky oraz Lady Pank.
Piątek, 29 lutego 2008
- Wizyty Koszykarzy: I grupa:
- 12.00 – 13.30 Gimnazjum nr.18
- 14.00 – 15.30 Szkoła Podstawowa nr. 27
- Wizyty Koszykarzy: II grupa:
- 12.00 – 13.30 Szkoła Podstawowa nr. 17
- 14.00 – 15.30 Placówka Opiekuńczo-interwencyjna "Przystanek Dobrej Nadziei"
Sobota, 1 marca
- 17.00 – 18.30 trening zespołu Północy
- 18.30 – 19.30 mecz dziennikarze kontra gwiazdy DBE (zawodnicy uczestniczący w MG)
- 19.30 – 21.00 trening zespołu Południa
Niedziela, 2 marca
- 13.45 – rozpoczęcie wpuszczania na salę widzów
- 14.30 – próby dopingu, zabawy itp.
- 14.45 – eliminacje konkursu rzutu z 3 pkt.
- 15.00 – początek imprezy
- 16.55 – 17.30 koncert Lady Pank
- 17.30 – zakończenie imprezy
Znamy już uczestników konkursów i pełne składy drużyn Północy i Południa, które zagrają we wrocławskim Meczu Gwiazd.
Północ, pierwsza piątka:
- Donald Copeland (Polpharma)
- Bobby Dixon (Polpak)
- Milan Gurović (Prokom)
- Chris Daniels (Kotwica)
- Eric Hicks (Polpak)
Rezerwowi: Donatas Slanina (Prokom Trefl), D.J. Thompson (AZS), Krzysztof Roszyk (Prokom Trefl), Christian Burns (AZS), Filip Dylewicz (Prokom Trefl), Hernol Hall (Polpharma), Michael Ansley (Bank BPS Basket), Paweł Kikowski (Polpak). Trenerzy: Tomas Pacesas (Prokom Trefl Sopot) i gość specjalny Jerzy Binkowski
Południe, pierwsza piątka:
- Rashid Atkins (Asco Śląśk)
- David Logan (PGE Turów)
- Thomas Kelati (PGE Turów)
- Alan Daniels (Anwil)
- Alex Dunn (Anwil)
Rezerwowi: Andres Rodriguez (PGE Turów), Andrzej Pluta (Anwil), Łukasz Koszarek (Anwil), Norman Richardson (SPEC Polonia), Wojciech Szawarski (Atlas Stal), Kris Clarkson (Górnik), Ruben Boykin (Atlas Stal), Jared Homan (Asco Śląsk). Trenerzy: Saso Filipovski (PGE Turów Zgorzelec) i gość specjalny Maciej Zieliński.
Konkurs wsadów
- David Logan (PGE Turów)
- Alan Daniels (Anwil)
- Torrell Martin (Asco Śląsk)
- Sefton Barrett (Kotwica)
- Christian Burns (AZS)
- Kris Clarkson (Górnik)
Konkursów trójek
- Iwo Kitzinger (PGE Turów)
- Donatas Slanina (Prokom Trefl)
- D.J. Thompson (AZS)
- Thomas Kelati (PGE Turów)
- Andrzej Pluta (Anwil)
- Torrell Martin (Asco Śląsk)