Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Śląsk rozgromił Tęczę

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Piłkarze ręczni Śląska rozgromili we wrocławskiej Orbicie Tęczę Kościan 35:18 (21:9) i nadal pewnie liderują w tabeli II ligi, grupy 1.

Warto wspomnieć, że to właśnie w zespole Tęczy Kościan swoją przygodę ze szczypiorniakiem zaczynali bracia Bartosz i Michał Jureccy, który dziś są podporą reprezentacji Bogdana Wenty. Jednak teraz takich talentów w Tęczy brakuje.

Od stanu 1:1 w 4 minucie goście już ani razu nie osiągnęli remisu, a przewaga Śląska powiększała się z minuty na minutę. Po kwadransie wrocławianie prowadzili 11:4, a już w 29 minucie rzucili Tęczy 20 bramkę. Na początku drugiej połowy ta przewaga rosła i w 38 minucie było już 26:11 dla Śląska. Na kwadrans przed końcem WKS wygrywał już 30:13.

Za tydzień przerwa w rozgrywkach, a dopiero 14-15 kwietnia Śląsk rozegra, być może kluczowy dla losów awansu do I ligi, pojedynek z MKS-em w Poznaniu.

Śląsk Wrocław – Tęcza Kościan 35:18 (21:9)

Śląsk: Schodowski, Sapała – Celek 5, Żubrowski 2, Gałat 1, Grobelny 3, Herudziński 5, Czyżewski 3, Sendra 1, Krawczyk 3, Kruk 6, Torchała, Niciński 1, Szabat 2, Piłat 1, Kłos 2.