Bolesławiec
Ważne punkt dla Sparty

Sparta Zebrzydowa walczyła o cenne punkty z drużyną Gryfa Gryfów Sląski. Stawka jest wysoka, obie drużyna walczą o utrzymanie w lidze okręgowej.

W Zebrzydowej doszło do spotkania dwóch drużyn, które walczą o utrzymanie się w lidze okręgowej. Sparta Zebrzydowa podejmowała drużynę Gryfa Gryfów Sląski. Obie drużyny jak do tej pory, zajmują dwie ostatnie lokaty w tabeli.

– Walczymy o utrzymanie, sytuacja jest trudna, ale będziemy walczyć i zobaczymy co z tego wyjdzie – mówi Dariusz Zdunek, prezes Sparty Zebrzydowa.

Początek pierwszej połowy nie wróżył dobrze drużynie Sparty, która nie potrafiła wykorzystać błędów obrońców Gryfa, a po faulu na swoim zawodniku nie strzeliła karnego.

Druga połowa meczu, to ostra gra obydwu drużyn, I jak się można było spodziewać, był to mecz walki, do ostatniego gwizdka. Sporo fauli i kolejny karny dla Sparty. Tym razem piłka trafiła do siatki.

– Tak naprawdę drżeliśmy po pierwszej połowie ale jakoś się udało po przerwie wyjść i strzelić trzy bardzo ważne bramki na początku drugiej połowy i powiem szczerze, że udało się wygrać ważny mecz i jesteśmy bardzo zadowoleni – mówi Dariusz Zdunek, prezes Sparty Zebrzydowa.

Ostatecznie Sparta Zebrzydowa pokonała drużynę Gryfa Gryfów Śląski wynikiem 4:2. Niestety Gryf musi pogodzić się z gorzkim smakiem porażki.