Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Sępolno
Multizamieszanie z rachunkiem

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Od wielu miesięcy pani Izabela Michalska zasypywana jest ponagleniami o zapłacenie rachunku. Firma Multimedia, która dostarcza internet i telewizję kablową, uważa, że mieszkanka Sępolna jest jej winna ponad 100 zł. Pani Izabela twierdzi coś innego.

- To przypomina koszmar - mówi pani Michalska. - Dostaję korespondencję z informacją, że nie zapłaciłam rachunku. Ja jednak jestem pewna, że wszystko uregulowałam.

Na potwierdzenie tych słów Izabela Michalska pokazała nam swoje rachunki. Pokazała też pisma od firmy Multimedia. Wynika z nich, że jednak jeden rachunek nie został opłacony. - Tylko, że kiedy napisali mi, że nie zapłaciłam za marzec 2005 roku, poszukałam w rachunkach i okazało się, że za marzec uiściłam opłatę - opowiada pani Michalska.

Po stwierdzeniu, że wszystko jest z jej strony w porządku, napisała do firmy pismo z wyjaśnieniem i kserokopią opłaconego rachunku za marzec 2005. - I wtedy się zaczęło - łapie się za głowę nasza Czytelniczka. - Dostałam kolejne pismo, z którego wynikało, że jednak nie chodziło o marzec, ale o czerwiec. Kiedy udowodniłam, że za czerwiec też zapłaciłam, to Multimedia uznały, że jednak chodzi o wrzesień. Znowu jednak wysłałam im dowód, że za ten miesiąc też zapłaciłam. To wymyślili kolejny. I tak w kółko - narzeka.

Niedawno - mimo ciągłej wymiany korespondencji - Multimedia wyłączyła pani Izabeli internet i telewizję kablową. - Jestem inwalidką i mam problemy z chodzeniem - zaznacza pani Michalska. - Internet bardzo ułatwiał mi życie. Mogłam przez niego opłacać rachunki i załatwiać wiele innych spraw... Bez niego moje życie stało się o wiele trudniejsze - martwi się.

Do wrocławskiej siedziby firmy ze skargą poszła córka pani Michalskiej - Donata. - Po interwencji córki naszej klientki, która powiedziała nam o problemach mamy, przywróciliśmy internet - mówi Anna Ziętek, z biura prasowego Mulitimediów.

Czemu do naszej Czyteliczki przychodziły informacje o niezapłaceniu rachunku z różnych miesięcy? Udało nam się dowiedzieć, że w firmie wprowadzono nowy system komputerowy zajmujący się rachunkami za usługi. System dopiero się ,,rozkręca" i być może stąd pomyłka.

Pani Izabela sama przyznała, że zdarzało się, że nie wpłacała należności w terminie. - Nie mam zbyt dużo pieniędzy i stąd się brały opóźnienia. Ale zawsze w końcu płaciłam - zaznacza.

Być może system ,,nie zauważył” zwłoki i potraktował to jako niezapłacenie rachunku. Być może jednak pani Izabela nie zapłaciła któregoś z rachunków. To jednak już nie jest takie ważne, ponieważ po naszej interwencji firma Multimedia zgodziła się pójść na rękę mieszkance Sępolna. - W terminie, który będzie odpowiadał pani Michalskiej, wyślemy do niej naszego przedstawiciela handlowego, który wyjaśni całą sprawę. Już jednak mogę powiedzieć, że nie będziemy robić żadnych problemów i jeśli pani Michalska o to wystąpi, to umorzymy zadłużenie, jeśli oczywiście w ogóle jest - zapewniła nas Anna Ziętek z firmy Multimedia.


Marcin Torzo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Sobota 28 listopada 2020
Imieniny
Jakuba, Stefana, Romy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości