Od jutra do poniedziałku linia autobusowa A będzie dodatkowo zatrzymywać się na przystankach przy Cm. Grabiszyńskim i Cm. Grabiszyńskim II.
Od 31 października do 1 listopada (sobota - niedziela) w godzinach od 9:00 do 18:00 linia autobusowa 131 będzie kursować w obu kierunkach od ul. Kiełczowskiej przez ul. Poleską, Litewską, Żmudzką, Kiełczowską do cm. Kiełczowskiego.
W sobotę 31 października zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa 322 na trasie:
cm. Grabiszyński II ⇒ Grabiszyńska ⇒ Klecińska ⇒ estakada Gądowianka ⇒ Na Ostatnim Groszu ⇒ Legnicka ⇒ Wejherowska ⇒ Popowicka ⇒ most Milenijny ⇒ Osobowicka ⇒ Reymonta ⇒ pl. Staszica ⇒ Pomorska ⇒ Dubois ⇒ Drobnera ⇒ pl. Bema ⇒ Sienkiewicza ⇒ Grunwaldzka ⇒ most Szczytnicki ⇒ Kochanowskiego ⇒ Brucknera ⇒ Krzywoustego ⇒ Kiełczowska ⇒ Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz ⇒ Kiełczowska ⇒ Krzywoustego ⇒ Brucknera ⇒ Kochanowskiego ⇒ most Szczytnicki ⇒ Grunwaldzka ⇒ Sienkiewicza ⇒ pl. Bema ⇒ Drobnera ⇒ Dubois ⇒ Pomorska ⇒ pl. Staszica ⇒ Reymonta ⇒ most Osobowicki ⇒ Osobowicka ⇒ most Milenijny ⇒ Popowicka ⇒ Wejherowska ⇒ Legnicka ⇒ Na Ostatnim Groszu ⇒ estakada Gądowianka ⇒ Klecińska ⇒ Grabiszyńska ⇒ cm. Grabiszyński II
Linia będzie kursować co 30 minut w godz. 9:00 – 17:00.
Linie specjalne tramwajowe:
E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów
E2
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska
– Grodzka – most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich - Krzyki
E3
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki –
Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka - pl. Powstańców Wlkp. - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
E4
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Słowiańska –
Trzebnicka - pl. Powstańców Wlkp. - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –
pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera
E5
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej
Curie – rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju -
pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat
– most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki
– Osobowicka - Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –
Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Szczytnicka – rondo Reagana – Skłodowskiej Curie – mostZwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
E6
cm. Grabiszyński - Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza -
Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most
Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki
– Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki –
Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny –
Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa –
pl. Legionów – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński
E7
Oporów - Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza - Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
E8
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois - Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
E9
cm. Grabiszyński – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Teatralna – pl. Teatralny – Opera - pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński
Linie kursują z częstotliwością co 10 minut w godz. 8:00 – 18:00 oraz co 20 minut w godz. 18:00 – 20:00.
Linie specjalne autobusowe:
301
pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka - most Milenijny – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica
pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny –
Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności
323
Kozia – Maślicka – Pilczycka – Królewiecka – Maślicka – Główna – Marszowicka –
Wolska – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
Leśnica – Średzka – Wolska – Marszowicka – Główna – Maślicka – Królewiecka –
Pilczycka – Maślicka – Kozia
334
Buforowa pętla - Buforowa – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich –
Zaporoska – Krucza – InŜynierska – al. Pracy – Hallera – Grabiszyńska -
cm. Grabiszyński II
cm. Grabiszyński II – Grabiszyńska – Hallera – al. Pracy – InŜynierska – Krucza
– Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Buforowa –
Buforowa pętla
335
Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka - most
Milenijny – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Bora Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora Komorowskiego - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego - most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki – Osobowicka - most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanów
342
Nowy Dwór – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska –
Rogowska – Zemska – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka –
Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu - Legnicka –
Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – Bałtycka (nawrót na wysokości skrzyżowania z ulicą Obornicką)
Bałtycka - Osobowicka - most Milenijny – Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kołobrzeska – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór
345
Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Stawowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Buforowa pętla
Buforowa pętla - Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Stawowa – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa