Bilety imienne wykupione na linię 129 obowiązują w tramwajach linii 1 i 7 na odcinku ul. Broniewskiego – Marino, w tramwaju linii 15 na odcinku ul. Bałtycka – Marino, oraz w autobusie linii 908 na odcinku
ul. Broniewskiego – ul. Poświęcka i odwrotnie.
Nowa trasa linii 129 Kuźniki - Ośr. Rehabilitacji
Kuźniki ⇒ Koszalińska ⇒ Bystrzycka ⇒ Balonowa ⇒ Horbaczewskiego ⇒ Orlińskiego ⇒ Na Ostatnim Groszu ⇒ Legnicka ⇒ Wejherowska ⇒ Popowicka ⇒ Milenijna ⇒ Most Milenijny ⇒
Osobowicka ⇒ Bałtycka ⇒ Broniewskiego ⇒ Żmigrodzka ⇒ Kamieńskiego ⇒ Poświęcka ⇒ Ośrodek Rehabilitacji
Ośr. Rehabilitacji - Kuźniki
Ośrodek Rehabilitacji ⇒ Poświęcka ⇒ Kamieńskiego ⇒ Żmigrodzka ⇒ Broniewskiego ⇒ Bałtycka ⇒ Osobowicka ⇒ Most Milenijny ⇒ Milenijna ⇒ Popowicka ⇒ Wejherowska ⇒ Legnicka ⇒ Na Ostatnim Groszu ⇒ Orlińskiego ⇒ Horbaczewskiego ⇒ Balonowa ⇒ Bystrzycka ⇒ Koszalińska ⇒ Kuźniki
Nowa trasa linii 247
(kursy realizowane przez ul. Żmigrodzką do Ośrodka Rehabilitacyjnego)
Centrum Hurtu ul. Giełdowa ⇒ Karmelkowa ⇒ Wałbrzyska ⇒ Krzycka ⇒ Przyjaźni ⇒ Karkonoska
⇒ Powstańców Śl. ⇒ Swobodna ⇒ Sucha ⇒ Dworzec PKS ⇒ Sucha ⇒ Peronowa ⇒ Piłsudskiego
⇒ Świdnicka ⇒ Bożego Ciała ⇒ Widok ⇒ Kazimierza Wlk. ⇒ Nowy Świat ⇒ Grodzka ⇒ Drobnera
⇒ Chrobrego ⇒ pl. Powstańców Wlkp. ⇒ Trzebnicka ⇒ Żmigrodzka ⇒ Marino (przystanek
nr 23522)
Marino (przystanek nr 23522) ⇒ Żmigrodzka ⇒ Trzebnicka ⇒ pl. Powstańców Wlkp. ⇒
Chrobrego ⇒ Drobnera ⇒ Nowy Świat ⇒ Kazimierza Wlk. ⇒ Krupnicza ⇒ Świdnicka ⇒ Swobodna
⇒ Sucha ⇒ Dworzec PKS ⇒ Sucha ⇒ Swobodna ⇒ Powstańców Śl. ⇒ Karkonoska ⇒ Letnia ⇒
Krzycka ⇒ Wałbrzyska ⇒ Karmelkowa ⇒ Centrum Hurtu ul. Giełdowa