Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Domy w Smolcu - Irysowe Zacisze

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Smolec. Miejsce bardzo wyjątkowe z wielu różnych względów. Położony w niewielkiej odległości od Wrocławia jak również bardzo dobrze skomunikowany z autostradą A4 Smolec jest jednocześnie oazą spokoju, zaciszem, miejscem, w którym można z powodzeniem odpocząć, odsapnąć, zetknąć się z dziką naturą, z przyrodą. W tym miejscu mamy do czynienia z dynamicznym rozwojem inwestycji mieszkaniowych. Wśród nich na pewno warto jest zwrócić uwagę na taki element, jakim są domy jednorodzinne położone w  bardzo spokojnej okolicy.
Domy w Smolcu - Irysowe Zacisze

Domy Smolec to oferta kierowana do każdego, kto tylko ma ochotę na to, aby uciec przed miastem i zamieszkać w otoczeniu przyrody, a jednocześnie też nie mieć daleko do miasta, do pracy. Nowe domy Smolec to osiem domów usytuowanych w bliźniaczej zabudowie. Jest to inwestycja, która jeszcze nie została ukończona, a terminem końcowym jest czwarty kwartał bieżącego roku. To, co jest charakterystyczne dla każdego z budynków, to przede wszystkim wysoki stopień funkcjonalności. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka wiadome jest, że zakup mieszkania będzie się wiązać nie tylko z wygodą, ale równocześnie też jest to rozwiązanie bardzo praktyczne. Każdy z owych domów to dwie kondygnacje. Projektując ten obiekt, firma tym się zajmująca starała się odpowiedzieć na pytanie o to, czego oczekują potencjalni klienci. Tym samym zostało stworzone wnętrze nowoczesne, wnętrze funkcjonalne. Została stworzona tutaj przestrzeń, w której poruszanie się jest bardzo ułatwione, uproszczone.

Patrząc na szczegóły owej inwestycji, będziemy chcieli wskazać na to, że mamy do czynienia z powierzchnią 90 metrów kwadratowych na parterze. Owa przestrzeń zajęta jest przez obszerną kuchnię połączoną z jadalnią oraz oczywiście salon. Piętro to w głównej mierze pokoje sypialne. Dodatkowo w każdym z domków mamy do czynienia z własnym małym ogródkiem, którego zagospodarowanie to oczywiście kwestia bardzo indywidualna. Niemniej jednak tenże ogródek jest bardzo przytulny i bardzo przyjemnie będzie można w nim spędzać czas wolny. Szeregówki Smolec to inwestycja, w którą warto wejść, która otwiera bardzo szerokie możliwości. Istotnym elementem jest również to, że do jej wykonania, do jej realizacji stosowane są najlepsze dostępne materiały oraz technologie. Owa inwestycja to domy szeregowe. Mimo tego mamy tutaj do czynienia z zachowaniem pełnej przestrzeni prywatnej. Na wybór tego miejsca na swoje mieszkanie wpływ powinno mieć na pewno jego otoczenie, ale to nie wszystko. Nie można nie wskazać w tym miejscu na taki element jak bliskość różnego rodzaju instytucji. Nie mamy zbyt daleko do żłobków, przedszkoli i szkół. Mamy również bardzo blisko do sklepów, do ośrodków rozrywki, a nadto oczywiście mamy blisko do samego Wrocławia, gdzie nie tylko można zetknąć się z większą ilością instytucji, sklepów, itp, ale ponadto również należy tutaj wskazać na większą ilość potencjalnych miejsc pracy. Smolec to miejsce, w którym jest cisza. Inwestycja jest zlokalizowana w taki sposób, że każdy ma stąd bardzo blisko nie tylko do instytucji, ale jednocześnie też do terenów zielonych, do terenów rekreacyjnych. To bardzo ważne, ponieważ coraz większa ilość osób zwraca bardzo dużą uwagę na tenże aspekt, jakim jest odpoczynek na łonie natury, na łonie przyrody.

Każdy z domów został zaprojektowany bardzo rozmyślnie. Bardzo duże przeszklenia powodują, że mamy do czynienia z wyjątkowo dużą przestrzenią, powierzchnie domów są jasne i przestronne. Każdy z domów został zaprojektowany w taki sposób, aby można by było wykorzystać każdy metr kwadratowy. Jednocześnie też lokalizacja owych domów jest wręcz idealna, można powiedzieć, że jest ona w punkt. Tutaj zachowana jest pewna równowaga pomiędzy kontaktem z naturą oraz dostępnością do ośrodka wielkomiejskiego - w tym przypadku mowa jest oczywiście o Wrocławiu. Inwestycja jest piękna, każdy z domów nie tylko zachwyca swoją bryłą, swoim wykończeniem, dodatkami. Mamy do czynienia z inwestycją opartą o najlepsze materiały, co gwarantuje trwałość oraz możliwość długoletniego użytkowania. Z drugiej strony równocześnie też mamy do czynienia z bardzo atrakcyjnymi cenami odnoszącymi się do każdego z obiektów. Jako, że mamy do czynienia z obiektami cieszącymi się bardzo dużym powodzeniem, to jednocześnie też należy zaznaczyć, że istnieje bardzo wielu chętnych na ich kupno. Tym samym warto jest nieco spieszyć się z podjęciem właściwej decyzji, aby zrealizować swoje marzenia o własnym domu w jakimś zacisznym, pięknym, wyjątkowym miejscu.

Autor: redakcja JRS HOME


MRo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Środa 22 stycznia 2020
Imieniny
Dominiki, Mateusza, Wincentego

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl